‘یک تغییر است که باید ساخته شده اند زمان طولانی پیش’: پس از 87 سال واشنگتن تیم NFL قطره نژادپرستانه نام

بومی رهبران در سراسر ایالات متحده در جشن دوشنبه به واشنگتن تیم فوتبال کاهش یافته است در حالی که لکه دار شد که نام آن برای نزدیک به نه دهه.

“NFL و دن اسنایدر در نهایت ساخته شده حق تماس و تغییر طلسم ستایش آنها را برای آن” ری Halbritter Oneida ملت نماینده و رئیس تغییر طلسم کمپین در بیانیه ای گفت: (pdf).

“این یک تصمیم خوب برای کشور—نه فقط مردم بومی—پس از آن بسته دردناک فصل بد و بی احترامی نسبت به بومیان آمریکا و دیگر مردم رنگ” اضافه شده Halbritter. “نسل های آینده از جوانان بومی دیگر نمی خواهد در معرض این تهاجم و مضر لکه دار کردن هر یکشنبه در طول فصل فوتبال.”

این تصمیم توسط تیم صاحب دن اسنایدر به تغییر نام این تیم پس از سالها فشار از رهبران بومی.

“این نتیجه دهه بومی فعالیت بیشتر رهبری توسط زنان بومی ایم” چروکی روزنامه نگار ربکا ناگل.

در بیانیه ای در واکنش به این اخبار تشکر. Deb Haaland (D-N. M.) با تشکر. Sharice Davis (D-Kan.) در سال 2018 یکی از دو آمریکایی های بومی زنان انتخاب شده به کنگره گفت که دیر شده است.

“با دهه کار توسط سازمان دهندگان و فعالان اعتراض عمومی یک لحظه حساب با کشور ما نژادپرست گذشته و حامیان مالی شرکت ها مایل به قرار دادن فشار بر واشنگتن NFL تیم مدیریت برای انجام کار درست ما این تغییر را هم گفت:” Haaland. “یک تغییر است که باید ساخته شده اند زمان طولانی در پیش است.”

نوجو فعال آماندا Blackhorse شده است که مبارزه با واشنگتن تیم برای سال در بیانیه ای گفت: جشن طولانی سر رسیده تصمیم گیری است که آن را “واقعا روز به یاد ماندنی.”

“این یک تعهد عظیم به فشار واشنگتن تیم بازنشسته نام و نشان خود گفت:” Blackhorse. “بسیاری از فداکاری های ساخته شده توسط مردم بومی در به چالش کشیدن NFL و واشنگتن تیم حق رای دادن.”

هنوز Blackhorse نگرانی بیش چگونگی تغییر نام خواهد اثر را.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“تا آنجا که من می خواهم به مناسبت این روز من در رابطه با واشنگتن تیم را عدم شفافیت در اطراف خود نام تجاری جدید تعریف,” او گفت:.

در حالی که این تیم باقی می ماند سکوت در جزئیات تغییر انداختن نام خود را “یک پیروزی تاریخی برای آمریکایی های بومی مبارزه برای انسانیت خودمان را به عنوان زندگی مردم در قرن 21” برت چاپمن, بومیان آمریکایی حقوق وکیل از زیر آسمون کبود, پونی و Kiowa نسب گفت: رویاهای مشترک.

“ما هنوز هم در اینجا و ما بخشی از این جامعه” چپمن گفت. “ما حق داریم که همان احترام و افتخار به شما هموطنان. که به کاهش کاریکاتور و کلیشه برای سرگرمی نیست افتخار ما و امروز که پیام فرستاده شده است.”

چپمن به خود جلب کرد یک خط بین بومی حقوق فعالیت و زندگی ماده تظاهرات که منفجر شد در ماه مه و ژوئن با توجه به همبستگی بین این دو جنبش است.

“همه اعتبار برای این پیروزی می رود به کسانی که بومیان آمریکا اولین بار که دفاع از این تغییر برای چند دهه و جورج فلوید که قتل مشتعل تاریخی این جنبش در برابر نژادپرستانه پیکرنگاری رهبری توسط مردم در تمام زمینه های که پشتیبانی سیاه زندگی موضوع گفت:” چپمن.

فعال Bree Newsome یک اتصال مشابه اشاره کرد که این تغییر نام در آمد و پس از فشار اقتصادی از شرکت های وابسته به حق رای دادن.

“هنگامی که شرکت های بزرگ مانند فدرال اکسپرس تهدید به جلو و حمایت خود را به طور ناگهانی ممکن شد برای واشنگتن NFL تیم به تغییر نام آن” Newsome توییتی. “این چیزی است که من میگویم. $$$ تنها زبان صاحب کلاس می داند. وجود دارد به استراتژیک, اقتصادی, اختلال.”

بومی فعالان ساخته شده روشن است که در حالی که واشنگتن تیم بود و یکی از برجسته ترین حمله کثافت هنوز هم وجود دارد بسیاری از بیشتر به خطاب در سراسر کشور است.

“فردا ما مبارزه ادامه دارد” گفت: کریستال اکو شاهین عضو پونی ملت و مدیر اجرایی IllumiNative. “ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که توهین آمیز استفاده از Native تصاویر آرم و نام آنها ریشه های حرفه ای و دانشگاهی و K-12 ، زمان در حال حاضر به ایستادن در همبستگی و اعلام کرد که نژادپرستی تحمل نخواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>