یک بلوک شهر را مبارزه برای بقا

سالت لیک سیتی — دیانا Antii نشسته در میز جلو دست-دوخت یک لباس برای یک زن که قصد فرار کردن با معشوق. Eloping است که یک بیماری همه گیر روند اما بدون مراسم عروسی — و یا مصاحبه های استخدامی, شام یا شب در symphony — او مشتریان تا حد زیادی از بین رفته همراه با ترافیک پا. “به طور معمول, شما می بینید که مردم راه رفتن بسیار کمی” او می گوید: با اندکی اوکراین لهجه. “امروزه فقط به بیرون نگاه کنید.” او حرکات در خالی پیاده رو.

این بلوک در برادوی, بین 200 و 300 شرق در مرکز شهر Salt Lake City, دارای یک شخصیت خاص خود را دارد. D’Antii خیاطی نشسته در میان walkable و التقاطی ترکیبی از مغازه ها که همیشه در حال تحول است. زمانی که این بیماری همه گیر, ضربه, بلوک رفت و تیره. سه ماه بعد از آن درب باز هستند اما در حالت عادی باقی می ماند وجود ندارد و آینده مبهم است.

آن را نامطلوب در یک خیابان که در آن یکی می توانید صرف یک بعد از ظهر رقص از پاک کن خشک به سالن ناخن به غذاهای دریایی ناهار در یک پاسیو در فضای باز با دوچرخه پردان گذشته در حفاظت خطوط و مردم در لباس راه رفتن به دفاتر خود و یا افراد بی خانمان التماس فروشگاه به فروشگاه.

Jitterbug Antiques owner Dee Jackman poses for a portrait at his shop on Broadway between 200 East and 300 East in Salt Lake City on Thursday, June 18, 2020.
Jitterbug عتیقه صاحب دی جکمن شمار برای یک پرتره در مغازه خود در برادوی بین 200 شرق و 300 شرق در سالت لیک سیتی در پنجشنبه 18 ژوئن 2020.
کریستین مورفی, Deseret News

در Jitterbug عتیقه جات و اسباب بازی 80 ساله دی Jackman, ورزشی سفید combover, reclines پشت سر خود را گول زنک-تحت پوشش میز. هوا کپک زدگی, با یک اشاره از چرم شکارچی میت. قبل از درگذشت همسرش 21 سال پیش او وعده داده شده او می خواهم فروشگاه. که آسان بود در اوایل 2000s. “ما انجام شد کراکر در اینجا” دی می گوید. سپس eBay آمد. و نرخ پارکینگ رفت. در ماه ژانویه دی صاحبخانه خود را مطرح اجاره توسط $500. “که فقط کشته شدن من,” او می گوید. “و سپس این بیماری همه گیر در می آید.” به جای آن از 25 به 100 بازدید کننده در هر روز او می شود پنج تا 12. او موفق به پرداخت اجاره تا کنون, اما او هنوز مطمئن شوید که چه اتفاق می افتد در ژوئیه 1.

این یک داستان مشابه در افراد قهوه که در آن سود باید کاهش یافته و 40 درصد آن symbiont دایره با فروشگاه دوچرخه و ورزشگاه در سراسر خیابان را ویران کرد. و در ورطه سوراخ, صاحب, کورتنی ماریوت در یک گل-الگوی ماسک که لهجه او چشمان سبز و سکه-اندازه گیری است که برنامه ریزی برای یک “نرم باز” است که محدودیت ظرفیت برای ایمنی اما بریده بریده کسب و کار خود را توسط دو سوم یا بیشتر.

بلوک نیست ghost town آن بود که همه گیر شروع سارا اندرسون روزجهانی اما “خیلی ساکت تر.” او باز شهرستان از صنعت در اینجا برای پر جنب و جوش محل در نزدیکی یک کتابفروشی یک arthouse سینما و چند لباس مغازه ها. اما فروشگاه هدیه باقی می ماند بسته شده است. او را به سمت چپ یک علامت در پنجره: “من از دست شما.”

City Barbers manager Ace Parkin poses for a portrait in front of City Barbers on Broadway between 200 East and 300 East in Salt Lake City on Thursday, June 18, 2020.
شهرستان آرایشگران مدیر Ace Parkin شمار برای یک پرتره در مقابل شهر آرایشگران در برادوی بین 200 شرق و 300 شرق در سالت لیک سیتی در پنجشنبه 18 ژوئن 2020.
کریستین مورفی, Deseret News

میسون “آس” Parkin به یاد می آورد آن روز پشت, پیرسینگ, چشم ابی, خود, تیره مو تابیده مستقیم و ریش ریختن از کارولینای-آبی ، “آن را در مورد به عنوان آرام” او می گوید: “به عنوان شهر سالت لیک تا کنون بوده است.”

او می ایستد در خارج از شهر آرایشگران که در آن یک جفت قرمز صندلی چمن به عنوان یک خدمت موقت, هوای آزاد, اتاق انتظار. Buzzes و برش-برش-قیچی آمده از طریق باز کردن درب — صدای خفته کسب و کار بازگشت به زندگی با محدودیت های قابل توجه.

برای ورود مشتریان تحت دما را بررسی کنید. فقط چند قدم غرب در گوشه ای در Tavernacle اجتماعی باشگاه. مدفوع رفته اینجا و دوئل پیانو است که آن را بیشتر یک محل از یک رستوران ها 10 فوت از نزدیکترین جدول.

Troy بالدوین بازی با پیانو اینجا برای یک دهه قبل از خرید محل در سال 2016. “من اساسا فقط یک مرحله است که هیچ کس نمی تواند پا زدن من از” او می گوید. اما او نبود شمارش COVID. آن را توقیف این Tavernacle در مارس تا آوریل و به هفته دوم ممکن است زمانی که آنها بازگشایی با ارائه 30 بلیط. آنها به فروش می رسد شش.

هنوز هم کسب و کار خزنده دشوار. تروی پخش پیانو ترین شب و حتی با فاصله و ماسک و محدود اشغال کاهش درآمد و چالش ساخت اجاره او سپاسگزار است. “حتی در شب آهسته” او می گوید: “این خوب است. آن را یک شب که من به بازی برای افرادی که خوشحال می شود وجود دارد.

“پس از آن زمانی که من به خانه از نوع واقعیت سرخی در.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de