آب و هوای جنبش نقطه عطف ؟

هفته گذشته کاملا بر خلاف هر که من تجربه کرده اند به عنوان یک آب و هوا/آب و هوا دادگستری و فعال سازمان در 17 سال من این موضوع را به عنوان تمرکز اصلی تغییر اجتماعی کار می کنند. همه ناگهانی وجود داشته است چهار اصلی پیروزی در اینجا در ایالات متحده.

هفته گذشته شروع شد سه شنبه 30 ژوئن با یک شکست قابل توجهی برای FERC. DC ما دادگاه تجدید نظر با یک 10-1 رای حکم داد که FERC را دیوانه کننده “Kafkaesque” (در کلمات از تصمیم دادگاه) عمل tolling غیر قانونی بود.

آنچه که “صدا درآمده اند?”

تحت مقررات FERC شرح زیر است پس از آنها تصمیم به دادن مجوز برای گسترش زیرساخت های گاز به خط لوله و یا شرکت دیگر, کسانی که مخالف آن گسترش نیاز به فایل یک درخواست تجدید نظر از این تصمیم با FERC قبل از آنها می توانند به دادگاه برای به چالش کشیدن آن است. FERC سپس نیاز به پاسخ به آن درخواست تجدید نظر ظرف مدت 30 روز ، پس چه FERC انجام شده است برای حداقل یک دهه است که به پاسخ در است که 30امین روز حاکم است که آنها نیاز به زمان بیشتری برای تصمیم گیری. گاهی اوقات آن را طول می کشد و آنها را از 15 ماه به این تصمیم اما بیشتر موذی آنها اغلب اجازه می دهد تا شرکت ها برای استفاده از دامنه برجسته به زمین و شروع به ساخت و ساز در حالی که آنها در حال تصمیم گیری. مواردی وجود دارد که در آن زمان FERC باعث می شود تصمیم خود را به خط لوله ایستگاه کمپرسور و/یا دیگر زیرساخت های گاز است و در حال اجرا. و حدس بزنید چه چیز دیگری ؟ آنها همیشه تصمیم به سرنگونی تصمیم اولیه خود را!

چرا آن را به دادگاه تا در نهایت این یاغی زشت و ناپسند FERC عمل ؟ سوال خوب! اما من حدس می زنم تلخ و شیرین حقیقت این است که “چیزهای خوب به کسانی که صبر کنید” و ادامه جنگ.

دومین چیز بزرگ اتفاق افتاد و دو روز بعد هنگامی که سابق میچ مک کانل کارمند و FERC رئیس نیل Chatterjee که انجام شده است همه او می تواند با دو همکار مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب جمهوری خواه کمیسیون به حرکت FERC به عقب به 20th century تا آنجا که به سیاست انرژی پیوست و با تنها دموکراتیک کمیسر ریچارد Glick به موضوع بی سابقه بیانیه عمومی. در این بیانیه به نام بر کنگره برای تصویب قانون به جهت چگونه FERC باید در حال حاضر رسیدگی به این موضوع است. به طور قابل توجهی از آنها در ادامه می گویند که “ما معتقدیم که هر گونه قوانین باید روشن است که در حالی که درخواست اعاده دادرسي [توسط گروه مبارزه با گسترش زیرساخت های گاز] در انتظار کمیسیون [FERC] باید ممنوع از صدور اخطار برای ادامه ساخت و ساز و هیچ نهاد باید قادر به شروع به برجسته دامنه اقدامات مربوط به پروژه های مطرح شده در سفارشات منوط به آن درخواست اعاده دادرسي.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

بله!! یکی دیگر از ضربه به frackers!

سپس در پنج شنبه, جولای 5, th, fossil fuelers ملک و دوک اعلام کرد که پس از شش سال تلاش برای ساخت آن, آنها, رها کردن برنامه های خود را برای ساخت 600 مایل طولانی اطلس خط لوله برنامه ریزی شده برای شروع در غرب ویرجینیا از طریق ویرجینیا به کارولینای شمالی و پس از آن احتمالا به کارولینای جنوبی است. چرا آنها را از این تصمیم ؟ یکی از دلایلی بود که همه بر روی زمین با مقاومت بالا و پایین مسیر این خط لوله از مالکان و کلیساها و گروه های اجتماعی مستقیم اکشن مبارزان محیط زیست محلی و دولت و مقامات منتخب و بیشتر. یکی دیگر از پرونده های حقوقی متعدد از گروه های مختلف که مانع هر گونه ساخت و ساز برای حداقل یک سال. پس از آن وجود دارد پوشش خبری ماه پس از ماه از وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی به روزنامه های محلی به رسانه ملی. نی نهایی ممکن است خشک کردن از بانک تامین مالی برای-عمیقا در بدهی fracked صنعت گاز به عنوان یک کل و اقتصادی قابل توجهی آمار صنعت سوخت فسیلی گرفته است به دلیل بیماری همه گیر.

تبریک ACP مبارزان!!

و در نهایت حداقل برای این هفته وجود دارد این اطلاعیه روز گذشته از تصمیم یک قاضی فدرال حکم به نفع ایستاده راک سو قبیله دعوی در دادگاه در برابر داکوتای دسترسی به خط لوله. که قاضی است که در برخورد با این مورد برای بیش از سه سال حکم داد که انتقال انرژی شرکای باید تعطیل که خط لوله ظرف یک ماه و از طریق فرایند انجام یک جدید بیانیه اثرات زیست محیطی این بار یکی نیست که پر از دروغ و نیمه حقایق آن پیش بینی شده را حداقل به مدت یک سال و شاید هم بیشتر. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن از بین رفته است, شانس هستند خوب است که مردم برگزار خواهد شد مطمئن شوید که یک رئیس جمهور بایدن می کند درست و مانع از این خط لوله از رفتن به بهره برداری.

چرا همه از این پیروزی بزرگ در حال حاضر ؟ گمان می کنم محتمل ترین توضیح این است که این فقط یک تصادف است. اما من فکر می کنم وجود دارد بیشتر به آن است. این تاریخی هفته اتفاق افتاده در طول تاریخی سیاه و سفید زندگی می کند ماده قیام است که دیده می شود بیشتر مردم در بیشتر و بیشتر به طور گسترده گسترش تظاهرات علیه نژادپرستی و بی عدالتی از همیشه در این کشور و سیاسی قیام نیست ، آن را حس می کند که این تازه و امیدوار باد تغییر گسترده در سراسر جزیره لاک پشت است که تأثیر برخی از کسانی که برخی قدرت, مانند فدرال قضات و دلسردکننده از “آنها” در “آنها و ما.”

که چه اتفاقی می افتد در انقلاب. افراد جدید گام به جلو با انگیزه های اعمال دیگران و طراحی بر بهترین های درون آنها را به ایستادن و اقدام برای آنچه درست است. ممکن است بیشتر و بیشتر از ما پیوستن به این که به شدت مورد نیاز سیاسی و فرهنگی انقلاب و حفظ پیروزی های آینده. بیایید دست گرفتن زمان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>