یک محافظه کار استدلال برای کمک به کم درآمد مسکن

سالت لیک سیتی — آن را سخت به دست نا امیدی در دولت Rep. Calvin Musselman صدای.

ترکیبات خود نمی خواهم چه رشد در حال انجام است تا شخصیت خود را در جوامع است. آنها نمی خواهم خاطره. آنها واقعا نمی خواهم با چگالی بالا مسکن وست هیون جمهوری گفت: در یک خانه توسعه اقتصادی و نیروی کار خدمات کمیته جلسه صبح روز دوشنبه.

در عین حال “در نفس آنها می گویند,” هی, ما نیاز به مسکن مقرون به صرفه. و من در این سردرگمی در همه زمان ها بین یک سنگ و یک محل سخت است.'”

آن است که وجود دارد — کامل شرح چالش مواجه با بسیاری از سیاستمداران در طول Wasatch جلو.

با سرعت بالا رشد جمعیت آمدن نیست. آن را در اینجا. آن را حتی در وست هیون شهر در وبر شهرستان است که گنجانیده شده بود در سال 1991. این سرشماری برآورد جمعیت وجود رشد 48 درصد بین سال های 2010 و تا سال 2018 است.

مردم را به زندگی در جایی و در هر کجا که بروید و تغییرات را به دنبال خواهد داشت. کارشناسان تخمین می زنند یوتا در مورد 55,000 کمتر مسکن واحد از تمام کسانی که مردم خواستار هستند در حال حاضر. وقتی اتفاق می افتد که قیمت مسکن بالا می رود. این نوع عرضه-و-تقاضا مشکل تدریس در سال اول اقتصاد دوره.

در سال گذشته با توجه به یوتا انجمن از Realtors یک رکورد 54,274 خانه فروخته شد در ایالت یوتا است. قیمت متوسط یک خانه در همین حال شروع به پریدن کرد به $320,000 یک 7.7 درصد افزایش از سال قبل است.

و هنگامی که جهش قیمت مسکن و تامین نشدم برخی از مردم به پایان رسید تا در خیابان.

این افراد متاسفانه باید یک زمان سخت گرفتن بر روی پای خود را در حالی که اجاره رفتن نگه دارید و بالاتر. و توسعه دهندگان که در ساخت آپارتمان مجبور به گرفتن وام ساخت و ساز بسیار بالا آنها را به اتهام بازار-نرخ اجاره به منظور به دست آوردن سود.

این یک معامله از یک مشکل برای دولت است که سرمایه گذاری دهها میلیون نفر در سال های اخیر به ارائه جدید پناهگاه و بیشتر هماهنگ چند قضایی تلاش برای کمک به بی خانمان ها.

Musselman شد پرداختن به SB39 لایحه حمایت شده توسط دولت از سوی دیگر ، جیک Anderegg یک جمهوری خواه از لحی یک شهرستان است که می داند که یک چیز یا دو مورد رشد.

این لایحه را فراهم می کند در حدود 35 میلیون دلار در مسکن مقرون به صرفه مشوق های ایالتی است که در میان چیزهای دیگر اهرم پول برای کمک به توسعه دهندگان دریافت نوع وام است که اجازه می دهد آنها را به ارائه چند واحد مسکونی در قیمت های زیر چه خواسته های بازار است.

Anderegg گفت: 80 درصد از اخراج در ایالت یوتا اتفاق می افتد صرفا به دلیل مستاجر دیگر می توانید استطاعت به پرداخت اجاره.

اوایل روز دوشنبه Deseret News منتشر کرده بود نتایج از 18 ماه مطالعه کارگردان تصور ایالت یوتا است. آن را یافت که مردم در یوتا کانتی ترس رشد برساند کیفیت خود را از زندگی افزایش ترافیک و ازدحام به طور کلی و منجر به آلودگی است. شهرستان است که انتظار می رود به رشد 1 میلیون بیشتر مردم با 2065 در حالی که کل دولت رشد 3 میلیون نفر است.

مردم این بررسی نشان داد آماده هستند تا شاید شروع به انجام کارهای متفاوت است که شامل پذیرش انواع مختلف مسکن انبوه حمل و نقل و بیشتر در مراکز شهری. و در عین حال نیمی از کسانی که در پاسخ به این مطالعه گفت: آنها ترجیح می دهند زندگی در حومه شهر مانند جامعه.

که احتمالا بیش از حد به راحتی به کسانی که انتخاب شدند را به تصمیم گیری های دشوار امروز در مورد نحوه برنامه ریزی برای فردا.

Musselman صدا نا امید صبح روز دوشنبه به دلیل او می خواست Anderegg به او یک محافظه کار استدلال برای صرف میلیون ها نفر در مسکن کم درآمد انگیزه. Anderegg حال جواب آماده است.

دولت آن شهرها و استان ها صرف چند دهه پرداخت میلیون ها دلار در مشوق ها برای توسعه اقتصادی است. تلاش است که پرداخت می شود. آن را تا به ایجاد شغل و آورده کارگران در اینجا از کشورهای دیگر. که منجر به افزایش تقاضا برای مسکن.

“ما از نوع ما بوده است بدترین دشمنان خود,” او گفت:.

که باهوشتر استدلال محافظه کاران اغلب نادیده می گیرند. به همین دلیل است که آن را خوب به اجازه می دهد یک نوع مالیات بر انگیزه اما نه دیگری ؟

Anderegg با اشاره به دولت پرداخت می شود $69 میلیون به وصله پینه کردن پناهگاه بی خانمان در طول Wasatch جلو و پاک کردن جرم و جنایت در اطراف پناهگاه قدیمی در ریو گراند محله. که کمی خوب است اگر افراد بی خانمان نمی تواند بازگشت به خانه.

اختصاص 35 میلیون دلار برای کمک به بازار خصوصی در ساخت مسکن کم درآمد خواهد بود مثل صرف یک اونس پیشگیری برای جلوگیری از 10 پوند از مداخله او گفت: با توجه به هزینه آن 80 دلار در هر فرد به نگه داشتن کسی که یک شب در یک پناهگاه.

شما می توانید پرداخت آنچه به نظر می رسد مانند بسیاری در حال حاضر و یا پرداخت بسیار بیشتر از راه های دیگر در آینده است.

آن را موثر استدلال. این کمیته تصویب این لایحه به اتفاق آرا.

آیا این پول می گذرد مجلس و اختصاص باقی مانده است دیده می شود.

این برخی که این نمی خواهد آخرین بار سیاستمداران در ایالت یوتا باید برای مقابله با عذاب آور تقاطع بین یک جمعیت رو به رشد نیازهای افراد کم درآمد و رای دهندگان که نمی خواهید برای دیدن راه خود را از زندگی تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>