بحران قانون اساسی در پورتلند

من مستند های خشونت آمیز و مسلحانه پلیس در پاسخ به اعتراضات در پورتلند برای بیش از چهار سال اما هیچ چیز من آماده برای بی بند و خشونت من شاهد بوده ایم و با تجربه در روزهای اخیر.

شب پس از شب از پلیس با قتل جورج فلوید مردم است و باید به خیابان ها خواستار پایان دادن به نژادپرستی پلیس و یک چشم انداز جدید از امنیت عمومی برای جامعه ما است که محافظت از ایمنی ما سیاه و اعضای جامعه. پلیس در پورتلند که تاریخ خود را از کشتار شده اند کسانی که خواسته با خشونت تلاش برای به سکوت شد.

“ماموران فدرال از جمله کسانی که از مغلوب ساختن پیشی جستن بخش امنیت و عدالت و وحشت جامعه را تهدید زندگی و خستگی ناپذیر حمله به معترضان تظاهرات علیه خشونت پلیس.”

بارها و بارها پلیس باید یکسره شلیک گاز اشک آور و مهمات دیگر به جمعیت های مسالمت آمیز و آمار روزنامه نگاران و ناظران حقوقی با باطوم و فلش-انفجار نارنجک. این پاسخ شده است افزایش تنش در جامعه است.

سیاه و سفید-رهبری سازمان اجتماعی به نام شلیک نمی پورتلند در همکاری با اورگان دادگستری مرکز منابع و دیگر حقوق مدنی طرفداران اولین شکایت کرد و با موفقیت مسدود محلی پلیس با استفاده از گاز اشک آور. ACLU of Oregon واصل طرح دعوی در دادگاه ممنوع است که پلیس در پورتلند از پراکنده را دستگیر و تهدید به بازداشت یا کارگردانی نیروی فیزیکی علیه روزنامه نگاران و یا حقوقی ناظران. چندین پرونده های حقوقی دیگر دنبال کرد.

در حالی که برخی از ماموران فدرال در حال حاضر شده است در خیابان های ما در حال حاضر اضافی نظامی عملیات ویژه افسران اشغالگر خیابان های مرکز شهر پورتلند خم در تحمیل درد و وحشت در مردم بر این باورند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

ماموران فدرال از جمله کسانی که از مغلوب ساختن پیشی جستن بخش امنیت و عدالت و وحشت جامعه را تهدید زندگی و خستگی ناپذیر حمله به معترضان تظاهرات علیه خشونت پلیس.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

نظامی فدرال عوامل مسخره دستور دادگاه حفاظت از حقوق معترضان از اجرای قانون محلی حملات با استفاده از اکشن به ضرب و جرح مردم و مستقر ابزار نظامی و تاکتیک ها — از جمله سلاح های صوتی و گاز اشک آور. Black Lives Matter معترض در پورتلند بوده است به ضرب گلوله در سر با جنبشی تاثیر مهمات جاروب دور در بینام و بارها و بارها اشک تانک توسط ماموران فدرال. این دولت صادر سلاح بودجه با مالیات ما دلار است.

حتی بیشتر از سازمان های فدرال به نظر می رسد دو برابر را در این شرایط سخت تاکتیک گفت: آنها نمی خواهد ترک خیابان پورتلند و خود را نگران کننده شیوه های سراسر کشور. DHS و فرعی آن سازمان مهاجرت و گمرک و گمرک و حفاظت مرزی در حال حاضر به خوبی شناخته شده تاریخچه سوء استفاده از حقوق بشر و یک مستند بی توجهی به زندگی انسان است. در حال حاضر آنها در حال استفاده از فدرال مالیات دهندگان دلار به militarize سازمان خود و نادیده گرفتن مرزهای قدرت خود را.

این یک مبارزه برای نجات دموکراسی ما — در اینجا در پورتلند و در سراسر کشور. و ما فقط گرفتن آغاز شده است.

این است متوقف شود. ما نمی توانیم نشستن idly و قبول این عنوان جدید عادی — در پورتلند و یا هر جای دیگری در این کشور است. و ما نباید اجازه فدرال و یا اجرای قانون محلی سرکوب یا کنترل آنچه که مردم در مورد خشونت آمیز خود را در تاکتیک ها با حمله به روزنامه نگاران و ناظران حقوقی. عمومی شفافیت پایه مورد نیاز برای دموکراسی و پاسخگویی.

به یاد داشته باشید: بدون مردم فیلمبرداری پلیس ماموران که به قتل جورج فلوید هرگز تا به حال به پاسخ خود را برای مرگ.

به همین دلیل است که آیتالله سیستانی از اورگان در زمان ما با اداره پلیس محلی به دادگاه و امن حکم دادگاه مسدود کردن آن خلاف قانون اساسی حمله به روزنامه نگاران و ناظران حقوقی. و به همین دلیل ما در حال گرفتن ماموران فدرال به دادگاه ، ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که سازمان های اجرای قانون در تمام سطوح دولت — پاسخگو هستند را وحشیانه و ضد انسانی و خلاف قانون اساسی حملات بر مردم پورتلند.

این یک مبارزه برای نجات دموکراسی ما — در اینجا در پورتلند و در سراسر کشور. و ما فقط گرفتن آغاز شده است. ما نمی خواهد اجازه دهید تا این ماموران فدرال ترک شهر ما و این خلاف قانون اساسی حملات بر حق اعتراض به خشونت پلیس پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>