دادگاه درام

در سرد ماه مارس صبح الکس راموس stomps تا مراحل به دادگاه فدرال یک Borg-مانند مکعب شیشه ای در مرکز شهر سالت لیک سیتی. جوان و باریک در یک تنگ آبی pinstripe کت و شلوار قهوه ای کفش چرم و یک گل کراوات خود را مادر به او جوک با نگهبانان آنها به عنوان موج او را از طریق امنیتی است. آخرین بار تا … هیچ کس نمی داند که.

هیچ کس نمی داند که رودی Gobert را تست مثبت برای coronavirus که شب. که NBA را لغو آن فصل است. که کسب و کار خواهد شاتر. که دادگاه سعی خواهد کرد به انجام عدالت بدون دادگاه به عنوان همه گیر ساقه زندان. زیادی وجود دارد, هیچ کس نمی داند.

اما الکس 32 ساله وکیل مدافع جنایی است که ملاقات با یک مشتری می داند که آنچه او می خواهد. او می یابد او را به طبقه بالا در ایالات متحده مارشال سلول برگزاری پوشیدن jumpsuit از وبر زندان شهرستان است. با موهای ضخیم سیاه و سفید عینک برای مطابقت با الکس fiddles با نور فلورسنت برای بهتر دیدن چهره انسان به طریق مش فلزی تقسیم. او می رود بیش از این مورد را میسازد اما مشتری خود را می خواهد به معامله.

ده سال است اما بهتر است از نورد تاس. و با هر گونه شانس را خواهید او را به خارج از شهرستان و به زندان فدرال قبل از COVID-19 آید نورد از طریق.

الکس می داند که مشتریان خود را در حال اضطراب است. “در خارج ما را کنترل کنید,” او می گوید. “در آن وجود دارد شما فقط به امید آن نمی آید.” بنابراین او تلاش می کند تا آنها را به عنوان بسیاری از او می تواند. که همیشه کار, اما در حال حاضر مقامات دلیلی برای همکاری کنند.

او احساسات متناقضی در مورد آن است.

“اوه در حال حاضر شما نمی فکر می کنم آنها یک تهدید” او شگفتی. “پس چرا آنها زندانی در وهله اول ؟ افرادی که در آنجا هستند و هنوز خطرناک است — چرا که آنها نمی توانند پرداخت قرار وثیقه؟”

الکس یک آرمانگرا اما پاسخ های روی حیله و تزویر. او آموخته است که به عنوان یک تازه کار, زمانی که مشتری خود را که paroled به یک مرکز درمان, کشته و یک واحد افسر پلیس قبل از پلیس را به ضرب گلوله کشته شدند. الکس صرف بسیاری از بی خوابی شبانه عمل کشیدن در ورق تعجب اگر او مقصر بود.

برخی فکر می کنم پاسخ این سوال واضح است. “چگونه او می تواند نشان دهنده آن مردم ؟” آنها بپرسید ، “کسانی که مردم” او را تکرار میکند. اما به الکس همه ما “آن” مردم است. و حقوق — حقوق ما — از جمله حق داشتن یک وکیل در حال ماهیت آمریکا عدالت است.

بوی مواد ضد عفونی کننده به استقبال او در هفتم-طبقه دادگاه از قاضی دیوید سام که 86 سال سن دارد. کارمند حرکت از میز به میز و صندلی ها. “من شده است به پاک کردن همه چیز,” او توضیح میدهد: “برای قاضی است.”

به زودی پاک نخواهد شد فوت و فن انجام دهد.

زندان آن را سخت تر برای دیدار با مشتریان خود و نگاه آنها را در چشم. جلسات را حرکت آنلاین. او در تلاش برای انجام کار خود را زمانی که او قادر به خواندن زبان بدن و یا توصیه به مشتری خود را در یک زمزمه. او باید به تصمیم می گیرید اگر یک مجازی هیئت منصفه می تواند انجام عدالت که متهم است فقط یک چهره در صفحه نمایش. او نگران است که قضات و وکلای مدافع به نظر می رسد برای لذت بردن از کار از خانه در کت و شلوار کت و شورت سالن ورزش. “فقط هیچ راهی وجود دارد ما سیستم عدالت کیفری می تواند مانند این ادامه” الکس می گوید بعد. “این نوع مانند تماشای ورزش به جای بازی کردن آن است.”

از سوی دیگر او فکر می کند شاید همه گیر می تواند یک “بی منطق” سیستم بهتر است. به عنوان “غیر ضروری” جلسات ناپدید می شوند از مسدود صندوق. به عنوان زندان آزادی افرادی که به طور ناگهانی احساس نمی بسیار خطرناک است. “Coronavirus است که به ما نشان همه ترک,” او می گوید.

اما این پرسش هنوز دور به عنوان قاضی سام می پذیرد گناه از دستبند در دست نیست. الکس چک تقویم خود را. او می خواهد برای به تاخیر انداختن صدور حکم تا زمانی که او می تواند استدلال می کنند در فرد اما مشتری خود را می خواهد به آن انجام می شود حتی اگر این بدان معناست که عدالت توسط WiFi.

“چه کسی می داند” الکس فکر می کند او به عنوان عبور از نوار و پیاده کردن دو درب پشت دادگاه “چگونه این حکم برم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im