‘یک ایده خطرناک است’: مدرسه طرفداران محکوم کومو-دروازه طرح تصرف در همه گیر به ‘Reimagine’ نیویورک سیستم آموزش و پرورش

آموزش عمومی طرفداران در روز چهارشنبه را رد کرد رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تعهد به کار با کارآفرینان میلیاردر مانند بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت به “reimagine” دولت خود را از سیستم مدرسه هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس فروکش.

در نشست خبری روزانه سه شنبه نزدیک به دو ماه پس از سفارش مدارس سراسر کشور به و میلیون ها نفر از کودکان شروع به حضور در کلاس های از راه دور از خانه کومو گفت: نیویورک باید “این تجربه و واقعا یاد بگیرند که چگونه ما می توانید انجام دهید متفاوت و بهتر با سیستم آموزش و پرورش ما از نظر تکنولوژی و آموزش مجازی.”

کومو گفت: بیل و ملیندا گیتس با همکاری ایالت نیویورک به منظور توسعه یک “طرح به Reimagine آموزش و پرورش است.”

این Covid-19 همه گیر فرماندار گفت: ارائه می دهد یک فرصت برای “انقلابی” نیویورک مدارس در راه است که گیتس در یک مدرسه خصوصی سازی طرفدار ترویج برای سال.

“بیل گیتس رویایی است در بسیاری از راه ها و ایده های خود را و افکار خود را در فن آوری و آموزش و پرورش او را به صحبت در مورد سال” کومو گفت. “اما من فکر می کنم ما در حال حاضر یک لحظه در تاریخ که در آن ما در واقع می تواند ترکیب و پیشبرد این ایده ها.”

منتقدان از جمله ایالت نیویورک متحدان عمومی آموزش و پرورش کلاس اندازه مهم و پدر و مادر ائتلاف برای حفظ حریم خصوصی بودند با احتیاط از توزیع دولت در سیستم آموزش و پرورش به دروازه که قبلا راه اندازی شد—در میان دیگر “اصلاحات در آموزش و پرورش” پروژه 1 میلیارد دلار طرح در سه متحده به بهبود “معلم اثربخشی” که سیاست فکر می کنم تانک برامدگی لبه طبقات سنگ یافت می شود را “بیش از آسیب خوب” برای دانش آموزان است.

“بیل گیتس و بنیاد گیتس باید ترویج یک شکست خورده آموزشی ابتکار پس از دیگری باعث بزرگ نارضایتی در مناطق سراسر کشور” نوشت: سه سازمان در نامه ای به فرماندار. “چه می شود که بالا دست فشار توسط بنیاد گیتس برای نامعتبر استاندارد هسته مشترک و غیر قابل اعتماد ارزشيابي مربوط به نمرات آزمون و یا حفظ حریم خصوصی نقض دیتا-مجموعه از طریق شرکت شناخته شده به عنوان inBloom Inc., آموزش و پرورش فرزندان ما شده است بارها و بارها در معرض خطر قرار داده خود را غیر مبتنی بر شواهد ‘حل’ که اجرا شد بدون پدر و مادر ورودی و علیرغم مخالفت عمومی.”

کومو را اعلام همکاری خود را با بنیاد گیتس آمد و دو هفته پس از فرماندار هشدار داد که بدون بودجه فدرال ایالت نیویورک نیاز به مقابله با Covid-19 گیر بودجه مدرسه می تواند کاهش 50 درصد در سال آینده است. پیش از آن در مارس قانونگذاران تصویب بودجه دولت که در آموزش و پرورش هزینه های مسطح در مقایسه با بودجه سال گذشته.

آموزش و پرورش مرکز قانون نوشت: در سال 2018 که کومو خود را گذرانده بود تمام مدت به عنوان فرماندار پیشنهاد “محزون می خوانی ناکافی” کمک های اولیه را افزایش می دهد برای دانش آموزان مدرسه.

جمال بومن سابق مدرسه اصلی در برانکس و کنگره نامزد در نیویورک 16th district, پیشنهاد کومو “سعی کنید به طور کامل بودجه [مدارس] برای یک بار” به جای “reimagining” آنها را.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دیگر مترقی طرفداران در دولت از جمله دیرین عمومی آموزش و پرورش فعال و سابق فرمانداری نامزد سینتیا نیکسون نیز صحبت کردن در برابر کومو پیشنهاد در رسانه های اجتماعی.

آموزش و پرورش مورخ Diane Ravitch نوشت و در وبلاگ خود که کومو را علاقه جلب قدرتمند میلیاردرهای برای بازسازی نیویورک عمومی سیستم ها در پی این بیماری همه گیر پایان با دروازه. والی به نام در سابق مدیر عامل گوگل اریک اشمیت به او توصیه بر “تکنولوژی استفاده” برای مدارس در حالی که سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار نظارت در مقیاس بزرگ تماس با ما-ردیابی تلاش است. اشمیت نیز نام برده شده است منجر به کومو روبان آبی کمیسیون با هدف “reimagining ایالت نیویورک در حال حاضر سیستم های بهداشت و آموزش و پرورش.”

“این بیماری همه گیر در حال تبدیل به یک فرصت بزرگ برای روباه برای حمله به خانه مرغ تحت پوشش تاریکی” نوشته Ravitch. “والدین و معلمان و دانش آموزان می خواهید امن و منظم بازگشت به املاک آموزش و پرورش تدریس واقعی معلمان در مدارس است.”

فرماندار Ravitch افزود: “به نظر می رسد بی اعتنا به اشتیاق از والدین و دانش آموزان به طور یکسان برای بازگشت به زندگی معلمان در ساختمان مدرسه. پدر و مادر می خواهید به بازگشت به کار به دانش آموزان می خواهم برای دیدن معلمان خود و دوستان خود را و آنها می خواهند به بازگشت به فعالیت های ورزشی است. معلمان می خواهید برای دیدن دانش آموزان خود را. هیچ کس اما کومو—و احتمالا بیل گیتس و اریک اشمیت—می خواهد از راه دور یادگیری برای تبدیل شدن دائمی است.”

پس از آموزش از راه دور تبدیل به امری عادی در سراسر کشور در ماه مارس کودکان, طرفداران هشدار داده اند از ایمنی و خطرات حفظ حریم خصوصی در ارتباط با دانش آموزان صرف چند ساعت در روز با استفاده از برنامه های آموزشی آنلاین.

“از آنجا که مدارس تعطیل شد, در اواسط ماه مارس ما درک عمیقی کمبود صفحه نمایش مبتنی بر آموزش افزایش یافته است” نوشت: سه گروه در نامه خود به کومو شنبه. “همراه با بسیاری دیگر از والدین و مربیان ما به شدت مخالفت بنیاد گیتس برای نفوذ در جهت آموزش و پرورش در این دولت با گسترش استفاده از ed tech.”

“ما می خواهیم که شما به صندوق مدارس ما به اندازه کافی و منصفانه به اجازه می دهد برای کلاس کوچکتر مشاوران مدرسه و دیگر خدمات اساسی است که فرزندان ما باید بیشتر از همیشه قبل از با توجه به بی شمار تلفات آنها را تجربه کرده اند در این سال” آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im