یک روز در ساحل برای grim reaper

سالت لیک سیتی — مردم در حال مرگ بوده اند به خارج از خانه دریافت کنید. توسط ساعت 11 صبح Miramar Beach شلوغ است با بدن قهوهای مایل به زرد و سفید حالا. او پیاده روی در میان آنها نیست و یکی از آنها است. شکر-شن و ماسه سفید, سوختگی پای خود را. پردهی سیاه و سفید و دارای حق اعمال یک پلاستیک داس او است که در اینجا در اعتراض یک قدم سرزنش خود ماسک-رایگان رفتار یک یادآوری از عذاب قریب الوقوع است.

هنگامی که او نه پابرهنه grim reaper از فلوریدا تکدی دانیل Uhlfelder یک وکیل است و یک بیت از یک rabble-rouser. اما امروز ممکن است 1 و به وغصه سواحل باید فقط بازگشایی پس از یک بیماری همه گیر shutdown. بنابراین او کشیده سیاه, ماسک, دستکش های سیاه و سفید و سیاه و سفید کتانی لباس بلند و گشاد او سفارشی ساخته شده برای زنده ماندن گرما و بیرون آمد و به مردم نشان می دهد آنچه که او فکر می کند.

دوربین های دیجیتال و تلفن های همراه ساقه او را بالا و پایین خط ساحلی. Beachgoers قرار است به ماندن اجتماعی فاصله گرفته اما مردم نمی رفتن به ساحل برای منزوی کردن, Daniel فکر می کند. او می گوید آنها را به عنوان مقدار زمانی که آنها به ناچار رویکرد او اتفاق می افتد که مقدار زیادی است.

گاهی اوقات آنها نه بیش از حد دوستانه است. یک هفته بعد در پنساکولا او به برخورد با یک مرد با پوشیدن یک پرچم آمریکا جلوه های ویژه گرافیکی کت و شلوار که خود را “کاپیتان امریکا است.” اما تضاد است استاندارد برای Daniel; آن چه خود را آغاز گریم جنگهای صلیبی.

در برخی از راه های آن آغاز شده و حدود یک سال پیش زمانی که او و سیاسی و بینالملل مایک هاکبی مبارزه در توییتر در مورد دسترسی عمومی به سواحل. دانیل می خواستم 26 مایل از خط ساحلی به روی عموم باز در حالی که پدران و مبارزه اجازه می دهد تا بيشماري صاحبان اموال به خصوصی سازی اقیانوسی حیاط. دشمنی به دست آورد دانیل بیش از 100 ، 000 پیروان توییتر و او را منجر به تاسیس “من بعد” عمل سیاسی کمیته که هدف این است که به چالش کشیدن “بد بازیگران.”

زمانی که coronavirus آمار دانیل برداشت دیگری مبارزه — با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دانیل شکایت کرد, تلاش برای نیروی DeSantis به نگه داشتن سواحل بسته شده است. او درخواست دولت پرونده های مربوط به این ویروس که به او گفته شد که هزینه $51,000. و او می گوید: یکی از فرماندار وکلا را تهدید به “را (خود) زندگی دشوار است” اگر او نگه داشته تا طرح دعوی در دادگاه. “او فکر می کند که او رهبر کره شمالی” دانیل می گوید: “به جای فرماندار فلوریدا.”

که نا امیدی در نهایت باعث یک ایده است. نه تجلی یا eureka لحظه اما مفهوم توسعه از طریق دقیق فکر در مورد آنچه که او می تواند انجام دهد تا مردم به این ویروس به طور جدی در زمانی که در دولت نبود: او را مجبور beachgoers برای مقابله با مرگ است.

خود را همسر ایده را دوست ندارد. حتی دانیل به حال شک و تردید در مورد آن. می شود آن را بیش از حد منحرف ؟ خواهد آن را انجام رساندن ماموریت خود را? آن را به طور کامل دیوانه ؟

او نیاز به انجام کاری. این احساس وظیفه خود را به جامعه به عنوان یک وکیل. پس او در آغوش گروهی از دوربین های دیجیتال و ثابت سوالات. و پس از آن آغاز او به آن است. او حتی برنامه ریزی شده “فلوریدا Grim Reaper تور.” او به بازدید از سواحل در سراسر کشور برای تشویق اجتماعی فاصله و جمع آوری پول برای خود PAC.

هنگامی که او به پایان رسید در اینجا دانیل پشت سر به او سفید سدان. او stows خود, دستکش, ماسک, داس و لباس, رقص برهنه کردن را به هیئت مدیره شورت و تی شرت و اسلاید در پشت چرخ. بیش از چند ساعت بعد او به پیاده روی سه سواحل محلی. او الهام بخش بیشتر فتنه از ترور در توده مردم در تلاش برای فرار از aridness داخلی وجود دارد.

بعد او را پیدا کردن راه خود را بر روی یک “شنبه شب زنده” بخش به نام “آخر هفته به روز رسانی” با کالین Jost remarking, “وجود دارد یک لحظه بی دست و پا زمانی که او ضربه را به واقعی grim reaper بود که فقط ساخت خود را به طور منظم فلوریدا دور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im