خشک بهار جهانی و همه گیر است یوتا wildland آتش نشانان نیروبخش برای ‘طبيعی’ فصل

سالت لیک سیتی — پس از یک ویژه خشک مارس — driest ثبت شده برای سالت لیک سیتی با توجه به خدمات ملی آب و هوا — یوتا wildland آتش نشانان در حال آماده سازی خود برای آنچه که می تواند مشغول تابستان است.

خدمات ملی آب و هوا صادر شده و آتش آب و هوا تماشای جمعه شهرستان واشنگتن و تمدید یک پرچم قرمز هشدار برای بسیاری از غربی گوشه ای از کشور از بعد از ظهر یکشنبه تا اواخر روز دوشنبه. کارشناسان می گویند این نوع هشدارها می تواند مکرر جنوب یوتا در این تابستان به خصوص اگر متوسط شرایط خشکسالی که گرفتار این منطقه در دو ماه گذشته ادامه خواهد داد.

“ما در واقع انتظار بالاتر از نرمال آتش نجومی برای حداقل جنوبی نیمی از یوتا و شاید حتی دو سوم از یوتا” گفت: ریحان Newmerzhycky سرب هواشناس برای پیش بینی خدمات یک شعبه از اداره مدیریت زمین متخصص در آب و مربوط به آتش سوزی.

اما این فقط یک کمبود باران است که آتش آژانس صدایی زنگ. زمستان 2018-19 منجر به بالاتر از متوسط برف, کمک به خوب سوخت — کوچک گیاهی مانند چمن و یا درمنه — رشد زیر بهار. در حال حاضر این سوخت در حال خشک شدن در چه Newmerzhycky تماس “بدترین ترکیب است که ما می توانیم.”

“که ترکیبی است ما تا به حال در طول این بسیار فعال fire فصل در اینجا در ایالت یوتا در سال 2018” او گفت:. “و ما تا حدودی شرایط مشابه در محل این سال است.”

هر سال پیش بینی مسائل مربوط به خدمات چهار ماه فصلی چشم انداز یوتا و نوادا و بخش هایی از آیداهو ایالت آریزونا و میشیگان است که اجازه می دهد تا اداره مدیریت زمین جنگل ها و سازمان های دولتی مانند یوتا بخش از جنگل, آتش سوزی و دولت زمین را به مطمئن شوید که آنها مناسب نیروی انسانی و منابع است. پیش بینی خدمات و همچنین مسائل مربوط به هفت روز چشم انداز است که به سازمان ها یک عکس از جایی که بیشتر در معرض خطر هستند و بر اساس آب و هوا و سوخت برای شرایط.

در حالی که پیش بینی های مفید, آتش سوزی سازمان در سراسر کشور تمایل به آماده شدن برای بدترین بدون در نظر گرفتن چگونه امیدوار چشم انداز است.

“پیش بینی ها خوب به پایه ما چگونه رفتار ما آموزش اما پیش بینی ما هر تابستان در حال رفتن به شلوغ برای ما” گفت: Dominic Burchett یکپارچه آتش اقتدار wildland رئیس بخش.

با حدود 60 فصلی آتش نشانان یکپارچه آتش نقش مهمی در مبارزه با آتش سوزی های بزرگ و کوچک در شمال ایالت یوتا است. در حالی که حوادث بزرگ معمولا واگذار شده به دولت خدمات جنگل و یا پل های یکپارچه آتش است و اغلب اولین آژانس برای پاسخ.

کوهپایه همراه Wasatch جبهه سرشار از خوب سوخت و خدمه از واحد آتش مشغول بوده است این بهار کمک به ساکنان در مناطق با خطر بالا آدرس خطرات آتش.

“ما سوخت خدمه بودجه در دره برای جلوگیری از کوچک آتش سوزی از بزرگ شدن” گفت: Burchett. “ما سعی می کنید به آنها را زود و واقعا به صرف زمان در جامعه آموزش مالکان و نشان دادن آنها چگونه به خانه های خود را کمی امن تر است.”

Fire crews social distance while waiting for their dinner at Midway Elementary School in Midway after fighting the Saddle Fire on Thursday May 14, 2020.
خدمه آتش فاصله اجتماعی در حالی که انتظار برای شام خود را در نیمه راه مدرسه ابتدایی در میدوی پس از مبارزه با زین آتش در روز پنج شنبه 14 مه سال 2020 است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

اما آتش نیست فقط تنها سلامت عمومی تهدید خدمه را مجبور به مبارزه با این تابستان و coronavirus همه گیر است مجبور سازمان برای پیاده سازی تغییرات گسترده به عملیات روزانه.

“این قطعا مطرح جدید و چالش منحصر به فرد برای ما, اما ما قادر به انطباق” گفت: Kait Webb, پیشگیری و آتش ارتباطات هماهنگ کننده برای یوتا بخش از جنگل, آتش سوزی و دولت زمین.

آتش اردوگاه شناخته شده نیست برای خود پاکیزگی گاهی اوقات مسکن هزاران نفر از آتش نشانان که اغلب در جمع گروه های بزرگ — شرایط ویژه منجر به شیوع COVID-19. اما سازمان در حال انجام بهترین خود را برای کاهش گسترش اجرای اجتماعی فاصله دستورالعمل به طور معمول مطابق با اصول بهداشتی دنده و چک کردن درجه حرارت.

بخشی از پل را با رویکرد اجتماعی فاصله است اجرای سنبله اردوگاه های قدیمی دهه استراتژی است که مکان های کوچک و پراکنده گروه در مناطق نزدیک به آتش.

“این است که برای ایجاد یک بزرگتر تاثیر لجستیکی قادر به پشتیبانی از کسانی که پرسنل شکستن یک آتش سوزی بزرگ اردوگاه را به چند کوچکتر آتش اردوگاه گفت:” مارشال Thompson, BLM امور عمومی متخصص. “اما آن را نیز ممکن است به من قرض بدهید به این جنبه که ما قادر به جای آن کوچکتر اردوگاه در مناطق نزدیک به آتش.”

یوتا بخش از جنگل, آتش سوزی و دولت اراضی یک تکنیک مشابه که Webb تماس “خانواده واحد انزوا.”

“ما در حال درخواست ماژول خاص یا خدمه برای به حداقل رساندن تماس با دیگر خدمه برای به حداقل رساندن گسترش COVID,” او گفت:.

و این هفته Webb و تقسیم کردم به دیدن این دستورالعمل در عمل است. پخش كردن, تقریبا 700 هکتار و پمپاژ هبر دره پر از دود زین آتش در نزدیکی Midway اولین آزمون برای یوتا wildland آتش نشانان برای جلوگیری از گسترش آتش و COVID-19. پنج شنبه شب پس از درجه حرارت خود گرفته و هر آتش ایستاده بود 6 فوت از هم جدا و عینک و ماسک آنها به عنوان منتظر در صف برای شام.

“این یک چیز برای نوشتن این دستورالعمل اما این نیز مهم است به بیرون بروید و ببینید که آیا آنها در حال کار” Webb گفت. “آن بوده است بسیار متفاوت بصری از آتش اردوگاه و کمپ از ما استفاده می شود.”

اگر چه خدمه سخت کار کرده اند برای مبارزه با زین آتش است که در حال حاضر 80 درصد موجود با توجه به آتش سوزی در دولت مقامات هر دو وب و Burchett گفت: Midway فروغ تنها آغاز است از آنچه که می تواند یک دودی تابستان در ایالت یوتا است.

“آتش رفتاری که ما در حال دیدن در مه, که یک شاخص بسیار خوبی از آنچه که ما در تابستان در حال رفتن به مانند نگاه کنید اینجا را در شمال یوتا” گفت: Burchett. “من فکر می کنم که اسکراب بلوط باید آماده برای سوزاندن رتبهدهی نشده است, اما از آن است.”

Utah County fire crews prepare to sleep at Midway Elementary School in Midway after fighting the Saddle Fire on Thursday May 14, 2020.
یوتا شهرستان خدمه آتش آماده شدن برای خواب در نیمه راه مدرسه ابتدایی در میدوی پس از مبارزه با زین آتش در روز پنج شنبه 14 مه سال 2020 است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im