نهایی سوپر شنبه درخواست تجدید نظر به وارن رای دهندگان

در حال حاضر لحظه ای به متحد مترقی رای برای اطمینان یک پیروزی برای سیاست های مترقی. استقرار امید به ابطال رای دهندگان نتایج و گماشتن یک شرکت نامزد در دور دوم میانجیگری DNC کنوانسیون روشن می سازد که شنبه همه ترقی خواهان-دست-در-عرشه برای این کشور است.

اگر رای دهندگان موفق به قفل کردن لازم آرا در زمانی است که هنوز هم ممکن است منجر به میانجیگری کنوانسیون—احتمال ایجاد حفره جو بایدن در برابر برنی ساندرز.

همچنین احتمال دارد که پیت Buttigieg و ctq کاهش یافته است به کمک corporatists دریافت شماره آنها نیاز دارید.

اما اگر شما را به صحبت حامیان سناتور. الیزابت وارن به عنوان من انجام داده ام بیش از ماه گذشته شما یاد بگیرند که آنها می خواهم به صحبت می کنند از اعداد است.

به جای بسیاری گفته اند که آنها بر این باورند که یک اصلی است که در زمان رای گیری یک ترجیح شخصی بدون توجه به آنچه واقعی نتیجه در کل. با وجود این احساسات خوب احساس زمانی که رای گیری برای Warren من شاهد اندکی تمایل به نگاه به انشعابات مانند نامزدی یک سوخت فسیلی نامزد جلوگیری به موقع اقدام آب و هوا و از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

من ده ها تن این سوال ساده “چگونه یک رای وارن نه منجر به میانجیگری کنوانسیون که نامزد بلومبرگ یا بایدن?”

پاسخ این است که اغلب گریزان و یک-سیاسی است. “من باور نمی کنم در استراتژی.” “من نمی خواهد رای بر اساس ترس است.” کسی به من گفت: “یک رای وارن رای وارن.”

در ضمن ساندرز’ حامیان در حال جمع آوری پول به طور مستقل قرار دادن مردم روی زمین همه جا canvassing یک نفر در هر ثانیه در طول یک فعال اولیه در نظر سنجی حوزه از سیاست و تحصیل در رشته های ظریف از DNC قوانین—همه با هدف برنده شدن در دور اول با 51 درصد آرا. (این برای شروع با است غیر واقع بینانه بالا معیار برای یک اصلی است که تا به حال یک رشته از 29 نامزدها در یک نقطه.

در مقابل “الیزابت وارن باز 2020 رسما به نامزد حزب دموکرات و وحدت اما در حال حاضر او نگه داشتن امید برنده شدن در یک رقابت کنوانسیون” گزارش Asocciated را فشار دهید.

هنگامی که وارن به تازگی تصمیم گرفتند از این جنبش برای آزادی زن آمریکایی از چنگال آهن از شرکت های بزرگ حمایت نامزدهای حامیان او باقی مانده unperturbed.

کمتر از یک هفته پس از او خود را ستود ظاهرا که تنها یکی از دو نامزد که قبول نمی PAC پول او موافقت کرد و به تاسیس یک SuperPac با بودجه نامعلومی در 11 ساعت از مبارزات انتخاباتی خود را.

“با توجه به کمیسیون انتخابات فدرال (FEC) اطلاعات باقی بماند تایید شده است یکی از سوابق و خزانه دار است کریس Koob که قبلا در یکی از بالاترین رده اجرایی برای حفاری نفت گروه حمایت از امنیت آمریکا در آینده انرژی (امن),” یک خروجی گزارش شده است.

وارن بعدی برابر ساندرز’ پرستاران ایران تایید شده و طلوع آفتاب حرکت که تایید او با تایید راه اندازی شده توسط کسی که وابسته به یک انرژی جهانی کنسرسیوم پر از برجسته نظامی و ژئوپولیتیک مشاوران.

“این مسخره به توده و گروه طلوع آفتاب با میلیاردر-بودجه سوپر پکس” گفت: Stephen o’hanlon طلوع جنبش مدیر ارتباطات. “بر خلاف پکس تنظیم توسط میلیاردرهای به پتو امواج هوا با حمله آگهی های طلوع و گروه های دیگر ما در حال کار با نمایندگی کار مردم به مردم و مردم از رنگ است.”

اما وارن حامیان به نظر نمی رسد به اطلاع زمانی که خود را نامزد چرخش نادرست است. “مردان آن را انجام دهد” به نظر می رسد آنها می گویند. “خوبه.”

بسیاری از آنها نیز قاطعانه دولت است که آنها “باور نمی ساندرز می توانید برنده شوید.” آنها می گویند این با اعتقاد راسخ در حالی که امتناع از نگاه پنج سال از رای گیری نشان می دهد که ساندرز به تنها نامزد که برنده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم.

در گفتگو با یک وارن حامی, دوست, دیروز, من پرسید: “چگونه یک رای وارن نه منجر به میانجیگری کنوانسیون که نامزد بلومبرگ یا بایدن?”

در این دوره از مکالمه من یاد گرفتم که دوست من نیست درک تفاوت بین دور اول و دوم در این کنوانسیون. این اولین بار است که برای “متعهد نمایندگان” که بر اساس اولیه رای گیری برگه متعهد به رای دادن به کاندیدای خاص رای دهندگان خود را انجام داد. دوم به ارمغان می آورد در سوپر نمایندگان آزاد و از همه نمایندگان به معاملات و دوباره رای خود را. دوست من روشن شد در قوانین میانجیگری کنوانسیون یا که به احتمال زیاد به وزن باید آن را به آمده است. واقعیت این است که در دور دوم از انجام معامله توسط مهمان نواز به نامزدها با کم رای شماره, در حالی که دور اول این است که بهترین ها را برای نامزد اکثر مردم رای دادند.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

بزرگ سد با وارن قسم خورده طرح به واسطه یک معامله در دور دوم نشان داد تا دومین سوال من مطرح شده “چرا بلومبرگ و بایدن توافق دارند که نمایندگان خود را به وارن—مگر اینکه آنها ساخته شده است توافق با وارن که در آن او به آنها برخی از چیزهایی که عمده آنها می خواهند؟”

در هرگز رخ داده است به دوست من که در یک میانجیگری کنوانسیون و یا حتی قبل از آن که وارن را به توافق با بایدن یا بلومبرگ. با توجه به این امکان دیده شد که غیر قابل تصور—به عنوان حد به تصور یک پدر و مادر برای داشتن رابطه جنسی برای یک کودک از سال 1950.

مرگ تلاطم از من نسل

در حالی که خود را خواستار ترقی خواهان بسیاری وارن رای دهندگان حمل مبتلا ارزش از “من نسل است.” آنچه مهم است خطر ابتلا به انتخاب corporatist تراز وسط قرار دارد با سوخت فسیلی شرکت. آنچه مهم به صدها وارن حامیان با آنها من مشغول است که چگونه آن را باعث می شود آنها احساس خود را به ورزش رای بدهند.

و در اینجا پنج دلیل سوالاتی که نگرانی بقیه مترقی جنبش مهم نیست به برخی از وارن حامیان:

1. بسیاری نمی خواهد مشکل برای تجزیه و تحلیل و یا آدرس DNC کنوانسیون را بازی اعداد است. هنگامی که با این تجزیه و تحلیل آنها آن را انکار کند.

2. برخی از حامیان او بیش از برآورد ارزش داشتن وارن در شماره 2 نقطه در یک بایدن بلیط. این نتیجه ممکن است یک پیروزی نمادین برای زنان—و البته ما باید می خواهم یک زن در کاخ سفید در آخرین طولانی—اما از آنجا که این نقش تا حد زیادی تشریفاتی آن را از دست دادن کل بهداشت و درمان و آب و هوا که اکثریت آمریکایی ها نیاز دارید و می خواهید.

3. بسیاری از آنها گرفته نمی شود زمان را در نظر بگیرید که یک نامزد انتخاب شده در یک میانجیگری کنوانسیون را فاقد همه اعتبار. چنین نامزدی را مغلوب ساختن پیشی جستن بالا زمین. مستقل رای دهندگان ما نیاز به پیروزی (46 درصد از آمریکایی ها) ادامه خواهد داشت در سرخوردگی و دور ماندن از نظر سنجی. این گزینه که وارن پشتیبانی به خوبی می تواند دوباره انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن.

4. بسیاری از وارن رای دهندگان را درک نمی قدرتمند و مثبت کردن رای گیری تاثیر ساندرز جنبش مبارزه برای حزب سوسیالیست به هر دو انتخاب برنی ساندرز و او را قانونی اکثریت او نیاز به تصویب برنامه های اکثر آمریکایی ها می خواهند. تماشای MSNBC آنها هرگز دیده می شود یک ساندرز تجمع و افزایش این اعتراض را بارها و بارها در دقیقا به همان زبان است.

5. برخی از آنها آماده به سرزنش ساندرز حامیان (دوباره) اگر رای دهندگان آنها DNC (و به آن فوق العاده نمایندگان) هدف disenfranchise تبدیل سرخورده و بی تفاوت در مورد رای دادن به یک نامزد مجبور بر آنها در میانجیگری سازمان ملل متحد ، در حالی که بسیاری از حکیم ترقی خواهان نقل مکان کرد از وارن با توجه به این نگرانی برخی باقی می ماند و قادر به مسئولیت هماهنگی با اکثریت برای جلوگیری از میانجیگری سازمان ملل متحد ،

پس از آن کاملا آشکار در روزهای اخیر که برای رای دادن Warren می کند در واقع منجر به میانجیگری کنوانسیون احتمالا علاقه بایدن و بلومبرگ من وارن-علاقه, دوست, را در نظر بگیرید:

چگونه خواهد ترقی خواهان احساس می کنید در مورد کار خیلی پشتکار و هزینه های خود را سخت به دست آورده پول خود در برابر جیب عمیق از میلیاردرهای و با این کار در واقع برنده کثرت از مردم رای ؟

اگر یک جنبش با چنین تعهد عمیق به دموکراسی موفق در انجام آنچه که تصور می شود غیر ممکن است—برنده شدن در یک کثرت در حالی که آزادی ما سیاست از این اقتصادی استبدادی کنترل آن به مراتب بیشتر تظاهرات سیاسی ابتکار و خلاقیت و کارآفرینی از تشکیل نادرست نظرات توسط کانال رویه بین MSNBC و سی ان ان.

اگر ترقی خواهان برنده شدن در کثرت و پس از آن خود را محروم توسط حزب دموکرات با حمایت از یک نسل که بیش از چند دهه آینده خواهد شد به زودی ترک زمین—آیا کسی که می رود همراه با نشان دادن احترام به دموکراسی است ؟

با تشکر از شرکت های بزرگ رسانه ای بسیاری از دموکرات ها آموخته اند به قاب سوال کلیدی به عقب. وارن رای دهندگان نمی دانند که سوال واقعی این است که آیا ترقی خواهان خواهد رای برای نامزد خود را, اما آیا, شما, Warren, حامیان امکان را می دهد که اختلال در دموکراسی به جای دفاع از خوبی به دست آورده حق اکثریت را همه به منتخب آنها?

آن را تبدیل شدن به روشن تر است که این “نسل من” و “من نه ما نسل” یک تفاوت در ارزش. این “نسل من” خود را از دست داده انقلاب است و در حال حاضر پایانی و به سوی پایان زندگی است. “نه من ما نسل” در صعودی است و برنده آن انقلاب اگر ما اجازه دهید آن را به سمت چپ پشت به سعی کنید برای صرفه جویی در این سیاره است. چرا که نه آنها را headstart به جای کراوات آنها را سرزنش آنها و آنها را به صبر کنید تا زمانی که هر نسل نیش گرد و غبار ؟

به جای از بین بردن شانس خود را با اواخر مرحله برنامه, برخی می خواهم به تصویب کمر و خرج خود را سال گذشته تشویق در جوان است. این امر می تواند بهتر برای مردم را به انجام این کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>