در نگاه اول ستاره نکردم بازیگران جدید ‘روان’ فیلم

ذهن در پشت نامزد جایزه اسکار فیلم “Sicario” و برنده جایزه اسکار فیلم “ورود” و “بلید رانر 2049” در علم-داستان داستان “تلماسه” برای پروژه بعدی خود را.

مدیر Denis Villeneuve اقتباس از “تلماسه” نمی شود منتشر شده تا پایان سال, اما در پنج شنبه, Vanity Fair, منتشر, منحصر به فرد دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در ستاره نکردم فیلم.

“Dune” که ستاره Timothee Chalamet, Oscar Isaac and Zendaya, در میان دیگران بود به ضرب گلوله در جنوب اردن در طول تابستان 2019 و در حال حاضر وارد شده پس از تولید Vanity Fair گزارش. همانطور که در حال حاضر این فیلم قرار است به آمار تئاتر Dec. 18.

این فیلم خواهد بود سومین اقتباس از فرانک هربرت افسانه ای رمان علمی تخیلی با توجه به سی ان ان. قبلی “تلماسه” فیلم ساخته شده در سال 1984 و یک مجموعه تلویزیونی بر اساس کتاب پخش در سال 2000.

اما “تلماسه” خیلی بیشتر از داستان های علمی تخیلی, Screen Rant, گزارش, آن را به عنوان داستان پیچیده پردازد و سیاست و دین و تکنولوژی و جنگ. این کتاب تحت تاثیر داستان مثل “Star Trek” و “جنگ ستارگان” و “بازی تاج و تخت” با توجه به یاهو! اخبار.

وینو خواهد بود تقسیم کتاب به دو فیلم, Yahoo! اخبار گزارش. اولین فیلم می گوید داستان از پل Atreides (Chalamet) یک فرد با قدرت های ویژه ای که حرکت می کند به سیاره صحرا Arrakis هنگامی که خانواده خود را طول می کشد کنترل از سیاره با توجه به یاهو! اخبار.

“راستش این دور سخت ترین چیزی که من انجام داده ام در زندگی من” کارگردان گفت Vanity Fair.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im