یک آرشیو عظیم از ام تی وی اولین دهه بود که فقط با قرار دادن آنلاین

MTV ain’t آنچه در آن استفاده می شود.

قبل از آن شد آن زمان مخزن بد واقعیت تلویزیون کابلی/ماهواره ای شبکه به طور دائم تغییر صنعت موسیقی و فرهنگ پاپ ، و در حال حاضر به لطف یک اینترنت بایگان شما می توانید از بین بردن MTV اول دهه است.

با استفاده از اینترنت بایگانی, غیر انتفاعی, آنلاین, کتابخانه, بایگان, آپلود گنجینه فردی MTV پخش از سال 1981 تا 1991 که هم اکنون می توانید جریان و یا دانلود شده است. این مجموعه شامل MTV اولین پخش از اوت. 1, 1981 — چهار ساعت موزیک ویدیو ولگردی و قانونی شکنی لگد کردن با Buggles’ در حال حاضر معروف “فیلم کشته Radio Star.”

“این شخصی من است مجموعه ای از 80 MTV VHS ضبط شده” بایگان توضیح داده شده در صفحه دانلود. “من شده است به جمع آوری و ضبط کامل, شهر, با تبلیغات & خصوص VJs برای سال. من این فیلم ها از سایت های تورنت سایت های به اشتراک گذاری چیزهای اصلی MTV VJs Facebook صفحه و البته Archive.”

برخی از این ویدئوها مانند است که برای اولین بار چهار پخش وجود داشته است در جای دیگر آنلاین و در دسترس ساخته شده در دی وی دی برای سال در حال حاضر. این مجموعه جدید است به مراتب جامع تر. و آن بایگان می گوید که مجموعه خواهد شد به طور مداوم به روز شده با مواد بیشتر. در میان بسیاری از فایل های موجود در این آرشیو: MTV دوم سالانه “شب سال نو Rock n’ Roll Ball” از دسامبر. 31, 1982; مهمان VJ قسمت با ادی مورفی, Huey Lewis and Billy Idol; و ام تی وی را “هالووین, هیجان انگیز ویژه با قیمت وینسنت.”

“زن و شوهر اول سال موسیقی تلویزیون واقعا غرب وحشی که در آن فقط در مورد هر گروه که تا به حال فیلم ها می تواند آنها را بر روی نوپای کانال کابل ساخته شده است که یک معامله بزرگ در مورد ‘برای اولین بار در جهان 24 ساعته استریو, فیلم, موسیقی, کانال,’ حتی اگر در آن روزهای شما تا به حال به تلویزیون های ماهواره ای و یا در یک منطقه ای که تا به حال FM رادیو پخش می به آن را دریافت در استریو,” موسیقی وبلاگ Takekiyo به تازگی گزارش شده است. “آن سال با اصلی VJs نینا بلک وود مارک گودمن JJ جکسون, مارتا کوئین و آلن شکارچی بودند سست و خام و سرگرم کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im