سالت لیک سیتی — او آن را می شنود ، سر و صدا از گوشواره و گردنبند حلق آویز طلا و جواهر خود درخت است. Creaking و croaking استخوان از او 111-سال-خانه های قدیمی در نزدیکی 9 و 9. “Are you kidding me?” ارین Mendenhall فریاد به سمت او jiggling دوم-کف پشت بام. اگر به عنوان یک کشنده همه گیر نیست به اندازه کافی برای مقابله با. “شما رو به شوخی من!”

شهردار سالت لیک سیتی امن و امان او 4 ساله دختر لباس برای کار “مانند زمانی که شما در حال رفتن به به بیل” به جای معمول خود را pantsuit. او به نظر می رسد کمتر از 39 با شانه طول مو قهوه ای فریم او کرم رنگ عینک و مراقبت از لبخند یک معلم مهد کودک است.

آن بوده است 72 روز از او گرفت و او را خسته. امروز او قرار بود به خواب در یک بار شروع روز خود را در 8:30 به جای 8. او قرار بود کار از خانه مانند بسیاری از شهرستان. به جای ارین تقلا 7:15.

او بسته کردن گوشی و لپ تاپ و شارژر و یک مسواک خاموش اصلی آب و سرعت خاموش. شوهرش درایوهای خالی به خیابان ها عضلانی محدوده این شهر امنیت عمومی ساختمان. آسمان خاکستری بر روی تند و تیز صبح 40 درجه. او hustles تا سه طبقه از پله ها و ابجو بد و کم مایه خود را keycard. او اولین فرد در طبقه سوم لابی — یک مبل های جنسی, یک خوش آمدید میز و یک نور درخشان — اما او keycard او اجازه نمی کردن.

این روش آنها به او گفت. این ساختمان خواهد بود امن است. از اینجا او می تواند مختصات این شهر در پاسخ به 5.7 ریشتری زلزله با منابع در حال حاضر کشیده نازک توسط COVID-19. اما لرزش, یوتا, بزرگترین از سال 1992 باعث یک مستند. بنابراین در حال حاضر او فقط به دام افتاده در یک لابی با هیچ چیز اما صبر کنید.

آن را مانند این فیلم که در آن شخصیت های حفاری را در شب و آن را سرد و پر از بدبختی و کسی می گوید: “حداقل این باران نیست.” پس از آن تندر ترک رعد و برق چشمک می زند و یک رگبار drenches آنها. او نمی تواند کمک کند اما خنده.

استعفا داد و او یابد و خودش را مقابله با احساسات ناهمواری در سراسر شهرستان خود را. جهان پایانی ؟ “مجبور محور” او خواستار آن است. همه چیز به نظر می رسد بسیار بد در حال حاضر.

شاید آن را یک برکت و رحمت او می توانید ببینید چه چیز دیگری در حال آمدن است. برای چند هفته او را در تلاش برای پایان یک بار از لباس های شسته شده بین غیرشخصی زوم جلسات در زیرزمین-تبدیل-در یک “میز ایستاده” ساخته شده از دو مقوا و جعبه های انباشته بر روی یک میز به طور منظم. او را تبدیل به هدف از معترضان از جمله یک مرد که به نام تظاهر کنندگان را به اسلحه های خود را به شروع یک جنگ داخلی اگر او حاضر به بازگشایی این شهرستان است. رسیدگی به دخترش اشکال معده احساس خواهد شد “خوشگلی” فقط به دلیل آن اجازه می دهد تا او را به “کاملا momming” در حالی که برای. در پایان او آغاز خواهد شد به بازگشایی برخی از شهرستان اکراه هر چند او هنوز هم فکر نمی کند که آن را بی خطر است که هر کس در اطراف او در حال انجام آن ترک او را کوچک انتخاب کنید.

یک مشکل در یک زمان. او تلاش می کند تا به تمرکز بر روی آنچه که در ماندن سازگار است. او نگرانی مانند هر رهبر باید به او می گوید: در مورد ساخت بهترین تصمیمات برای مردم در مورد اجازه دادن به آنها را با نابهنگام اشتباه زمانی که اشتباهات می تواند کشنده باشد. او نمی خواهید به اجازه خودش تبدیل به یکی دیگر از مقام دولتی که دیوار خودش را در طول زمان بحران. بنابراین هنگامی که امنیت خود را از لابی او شاخه های زنده ویدیو در Instagram.

یک پس لرزه حرکت زمین به عنوان او. “باور می کنید این اتفاق می افتد ؟” او آغاز می شود. توقف تنفس او به نظر می رسد دور به عنوان اگر می گویند او نمی تواند آن را باور یا نه.

بدون آرایش با موهای خود را به عقب کشیده ایستاده در خارج آشنا برج از او صحبت می کند به آرامی اما محکم. بله وجود دارد یک بیماری همه گیر. بله زمین تکان دادن. بله, این است که تمام غیر معمول و غیر طبیعی و غیر قابل پیش بینی. اما حداقل باران نیست. “ما شما را دوست دارم. ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به حفظ این شهر امن” او آمده است. “آرام می شود. صحبت کردن با شما به زودی.”

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de