یک پیام برای مغلوب ساختن پیشی جستن: Coronavirus تهدید در مورد بهداشت عمومی—و نه بازار سهام و یا خود را به مناسبت انتخاب مجدد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و لری Kudlow مدیر مغلوب ساختن پیشی جستن شورای اقتصاد ملی نیست, پزشکان, اما آنها بازی آنها را بر روی تلویزیون. به عنوان coronavirus اپیدمی spirals به یک بیماری همه گیر باعث سقوط بازار سهام ایالات متحده تهمت و Kudlow سابق CNBC TV میزبان هستند طلبانه گسترش دروغ در مورد سرایت.

“ما باید شامل این. من نمی خواهد می گویند مهر و موم شده اما آن را بسیار نزدیک به مهر و موم شده,” لری Kudlow گفت CNBC شنبه. همچنین در روز سه شنبه تهمت پرسیدم رتبه های پایین خبر جعلی MSDNC (Comcast) & @سی ان ان انجام می دهند همه چیز ممکن است به Caronavirus (sic) به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای …ایالات متحده آمریکا در شکل بزرگ!”

این اظهارات به طور مستقیم در تضاد وخیم هشدار صادر شده قبل از آن که روز توسط دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی. او گفت: در یک تماس را فشار دهید: “جهانی رمان coronavirus وضعیت به سرعت در حال تحول و گسترش…[جلسه] دو تا از معیارهای یک بیماری همه گیر. جهان حرکت می کند و نزدیک به سمت جلسه سوم معیار: در سراسر جهان گسترش این ویروس جدید است.”

با اشاره به شیوع در آمریکا, Dr. r. schultze ، گفت: “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه … دقیقا زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید.”
همانطور که از چهارشنبه شب وجود دارد بیش از 82,000 تایید موارد عفونت کروناویروس در سطح جهان و 2,800 مرگ و میر به عنوان گزارش شده توسط یک تیم در دانشگاه جانز هاپکینز. بسیاری از این موارد در چین اما این ویروس شناسایی شده است, در هر قاره صرفه جویی در قطب جنوب, با مرگ و میر نیز گزارش داد در ایران و ایتالیا و فرانسه و ژاپن و فیلیپین و تایوان و هنگ کنگ و روی الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه در یوکوهاما ژاپن است.
یکی از مهم ترین اقدامات یک دولت می تواند به جلوگیری و یا محدود کردن یک بیماری همه گیر است که به وضوح ارتباط برقرار کنید اطلاعات دقیق به عنوان گسترده جمعیت به عنوان امکان پذیر است.

که احتمالا به همین دلیل Li Wenliang یک زن 34 ساله چشم پزشک در ووهان بیمارستان مرکزی چین به اشتراک گذاشته مشاهدات خود را در شیوع او به عنوان درمان بیماران در دسامبر. 30. دولت چین سانسور خود را نوشته و او دستور داده شد به یک ایستگاه پلیس به ثبت نام در یک اعتراف است که او تا به حال ساخته شده “اظهارات نادرست” در رسانه های اجتماعی. حداقل هفت نفر دیگر به طور مشابه مورد آزار و اذیت. روز بعد Li Wenliang بیمار شد با کروناویروس و در بیمارستان بستری شد. او در فوریه. 6. مرگ او موجب انتقاد گسترده از دولت چین برای سرکوب اخبار از این بیماری همه گیر به شدت و برای تنبیه شجاع whistleblower. این زن 47 ساله مدیر ووهان بیمارستان درگذشت از همان عفونت ویروسی نیست ،

چین نصب شده یک پاسخ ساختمان 1000-تخت بیمارستان در کمتر از یک هفته و قفل شده ووهان و دیگر کلان شهرهای quarantining تا 100 میلیون نفر است.

در ایالات متحده به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد را افزایش می دهد ما آمادگی یا عدم آن باعث نگرانی است.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار علم لوری گرت اخیرا گزارش در سیاست خارجی “در سال 2018 به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از کار اخراج دولت در کل همه گیر واکنش زنجیره ای از فرمان.” در حال حاضر هیچ ساختار منسجم وجود دارد و در ایالات متحده به آدرس به سرعت در حال گسترش مرگبار بیماری همه گیر. در عوض یک چیز درهم و برهم از تهمت های بی حد و حصر وفاداران در خط مقدم هستند, با, خوشبختانه, حرفه ای, حرفه ای در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و موسسه ملی بهداشت تلاش خود را برای حفاظت از مردم با وجود ناکارآمد ،

در مجلس سنا در جلسه روز شنبه, لوئیزیانا, جمهوریخواه ایالت جان کندی به نظر می رسید بی اعتقاد با اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ عدم آماده سازی است. پس از کباب گرگ در ماسک عفونت نرخ پیش بینی شده تعداد بیماران و بیشتر دیابت کندی برافروخته گفت: “آقای وزیر من قصد دارم در اینجا متوقف. شما قرار است برای ما امن نگه دارید. و مردم آمریکا شایسته برخی از پاسخ های مستقیم در coronavirus. و من آنها را از شما.”

در یک پنج شنبه شب در کنفرانس خبری تهمت دوباره مطمئن باشید که همه چیز خواهد بود خوب تا زمانی که مردم خود را با دست بشویید و اجتناب از دست زدن به دستگیره های درب

او همچنین اعلام کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس را هماهنگ فدرال و پاسخ به نقل از “ایندیانا مدل” بهداشت عمومی پنس اجرا به عنوان فرماندار. چه تجربه تهمت شعار?

بین سال های 2011 و 2015 برای اولین بار به عنوان یک ایندیانا congressmember سپس به عنوان فرماندار پنس نظارت defunding از والدین و همچنین به عنوان خاموش کردن سوزن در برنامه های مبادله. پس از شیوع عفونت HIV پنس مجبور شد به عقب. او اخلاقی نسخه لغو معقول بهداشت عمومی سیاست باعث آسیب پایدار. آنچه می تواند ما انتظار داریم از او در حال حاضر ؟

در اینجا یک پیام برای مغلوب ساختن پیشی جستن و همدستان او: این است که در مورد بازار سهام و یا خود گشتند; coronavirus اپیدمی یا همه گیری — خواسته های هماهنگ و حرفه ای به طور کامل با بودجه عمومی جهانی بهداشت پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im