سه شنبه شب از پیروزی در نیوهمپشایر می دهد و از سوی دیگر ، برنی ساندرز صریح frontrunner وضعیت و هر کسی که در تلاش برای نیمکت پیروزی خود را به عنوان کمتر از قابل توجه است که در تلاش برای شما چیزی برای فروش به احتمال زیاد نام Buttigieg, Klobuchar یا بلومبرگ. این را مرعوب اعضای ضد ساندرز جناح از حزب دموکرات — و آنها فراوان هستند — چه کسی بوده است و هشدار داد که ساندرز نمی توانید برنده شوید و از همه مهمتر که او نمی باید.

در حالی که ساندرز تمام خشم در میان جوانان oldsters از تنوع خاص — به طور معمول نر سفید و چسبیده به یک نسخه از آخرین خال خال خوشحال-توزیع با جمهوری خواهان بیش از سفید روس ها در دور رابین بار در سال 1987 — کاملا وحشت زده در چشم انداز سوسیالیستی در بلیط.

MSNBC کریس ماتیوز بود شنید — از آنجا که او میکروفون را می خواهم و در تلویزیون — رجزخوانی مانند یک McCarthyite در مورد بازگشت به بد روز … که در واقع هرگز به دست می آمد.

“من به یاد داشته باشید جنگ سرد” او رونق گرفت. “من باید یک نگرش (فیدل) کاسترو. من معتقدم اگر کاسترو و لیورپول برنده شده بود جنگ سرد وجود دارد که اعدامها در پارک مرکزی و ممکن است من یکی از آنهایی که اعدام شدند و برخی از افراد دیگر خواهد بود وجود دارد تشویق خوب است؟” نیز مشهور سیاسی دموکراتیک گورو James Carville حال فروپاشی عصبی به صورت زنده از تلویزیون شب دیگر امیدوار کننده است که یک ساندرز نامزدی را به معنای چیزی کمتر از “پایان روز” برای حزب.

در حالی که به مراتب کمتر اخروی و عاطفی وجود دارد یکی دیگر از کمی جوانتر گروه از مردان سفید پوست هستند که فقط به عنوان مورد ساندرز — و آنها اتفاق می افتد به در مجلس نمایندگان.

دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه آنتونی بریندیسی دین فیلیپس, Scott Peters و حداکثر افزایش یافت — که میانگین سن 46.5 — همه رفت و در ثبت به انتقال چگونه نگران آنها مورد برنی خودگذشتگی در حزب.

“ساندرز در مورد بدترین نامزد ما می تواند قرار داده تا” پطرس گفت: تپه. “او نه تنها نمی خواهد به احتمال زیاد برنده انتخابات ریاست جمهوری; او قرار می دهد که جناح اکثریت مجلس در خطر است.”

وجود دارد وهم آور آشنایی به ناامیدی از این دیدن و نه خود را حزب مشترک تصمیم گرفتند با یک پسر که ایده های آنها برای پیدا کردن نفرت و حتی خطرناک است.

او را بیش از حد شدید است. او نمی تواند برنده. او را صدمه دیده حزب پایین-رای. او نمی خواهد بود قادر به گرفتن دستور کار خود گذشت. من احساس می کنم درد خود را “هرگز ساندرز” — و هنگامی که گفت شبیه چیزهایی که در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

برای سال ما maudlin باشگاه #NeverTrump doomsayers صرف روز و شب برای عموم وحشت و به شدت التماس با هر کسی که گوش دادن در مورد خطرات ناشی از نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن. ضعف اعصاب بودند هنجار روشنایی ما مو در آتش شبانه مراسم.

کافی است بگویم ما از دست این استدلال و در یک نقطه خوب ما مرده اشتباه است: او خود را انتخاب.

در اینجا چیزی است هر چند: ما نیز بیشتر به سمت راست. مغلوب ساختن پیشی جستن است بیش از حد شدید برای همیشه خوشایند به بیش از یک اقلیت از رای دهندگان. او به سختی eked از پیروزی در برابر هیلاری کلینتون به شدت آسیب دیده نامزد خودش. او خطابه و سیاست های منجر به دموکرات ها با توجه به عقب خانه در سال 2018 است. و خیلی از دستور کار خود از جمله شدت تبلیغ مرز دیوار تصویب نمی شده است با وجود داشتن یک مجموع اکثریت کنگره به مدت دو سال.

شایان ذکر او نیز فقط به استیضاح نه دقیقا یک زنگ حمایت خود را برای میراث تاریخی و یا حزب.

ما نیز حق خود را در مورد لکه دار کردن در حزب. جمهوری خواهان در کنگره تقریبا به یک نفر کاهش یافته است در خط برای عادی واقعا ایده های بد و برای توجیه خود را از هر منطقی ، غیر اخلاقی و بی کفایت شرم آور انگیزه و با نشاط است که نمی خواهد اسکراب کردن در هر زمان به زودی.

در حال حاضر اگر شما فکر ساندرز نیست تهمت و دموکرات نیست جمهوری خواهان و … بله و نه. درست است ساندرز نمی خواهد احتمال را آشکار شخصی, مالی و اخلاقی, مشکلات مغلوب ساختن پیشی جستن است. اما چه کسی کالیگولا می تواند?

اما شما خواهد شد شگفت زده چگونه به سرعت جذبه از فساد قدرت مطلق مطلقا; چگونه به سرعت به یک حزب را می توان به هر آنچه که بلندترین, ترین دستکاری صدای خواستار; غیر قابل تشخیص چگونه مردم شما فکر می کنید شما می دانستید که می تواند تبدیل به.

و این است که چرا Carville هشدار داده است که حزب دموکرات را تبدیل به یک فرقه تحت Sanders. آن را برای تلفن های موبایل دیوانه و پارانوئید اما از آن نمی باشد.

هرگز ساندرز مردمی را نگران برنی نامزدی: اثرات پایین-رای های عادی از سیاست های رادیکال تحول ، اما آنها نباید دست کم گرفتن خود electability. او می تواند تمام راه را. من دیده ام آن اتفاق می افتد.

S. e. Cupp میزبان “s. e. Cupp فیلتر” در سی ان ان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im