‘یک لحظه از حساب’: هزاران نفر در سراسر کشور در بخشی از #StrikeForBlackLives

هزاران نفر از کارگران در بیش از 100 شهرستانها ایالات متحده روز دوشنبه در اعتصاب به صورت سیاه و سفید زندگی می کند و نژادی عدالت به عنوان تظاهرات علیه آمریکا اقتصادی و سیاسی سیستم و سوء استفاده از اجرای قانون ادامه به دومین ماه خود پس از کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس.

“اعتصاب برای زندگی یک لحظه از حساب برای شرکت های بزرگ که به مدت طولانی نادیده گرفته و نگرانی های خود را سیاه و سفید نیروی کار و رد آنها را بهتر از شرایط کار و زندگی و دستمزد و بهداشت و درمان” تنسی مبتنی بر جنبش برای زندگی, سازمان, Ash-لی هندرسون گفت: آسوشیتد پرس.

“ما در حال به خطر انداختن زندگی ما رفتن به محل کار و هنوز هم همان فقر دستمزد و من فکر نمی کنم که منصفانه” گفت: آدریانا Alvarez, قابل توجه مک دونالد کارگر در شیکاگو است. “من بالا بردن من هشت سال در خود من و من نباید مجبور به انتخاب بین سلامت ما و یا داشتن مواد غذایی در جدول برای ما بود.”

جنبش اعتصاب ادعا می کند بیش از 50 گروه در حمایت از جمله خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی (SEIU) بود که رهبری سازمان از این عمل همراه با جنبش برای زندگی (M4BL). SEIU جمهور مری کی هنری پیوست M4BL ملی زمینه مدیر کاریسا لوئیس در نظر قطعه برای سالن دوشنبه توضیح “چرا ما قابل توجه است.”

به عنوان Lewis and Henry نوشته است:

از زمان همه گیر از Covid-19 و نسل اپیدمی خشونت علیه سیاه زندگی را به ارمغان آورد برخی از حقایق را به گره زدن. به عنوان ده ها میلیون نفر از مردم کار کرده اند و بدون تجهیزات حفاظت شخصی و یا پرداخت می شود بیمار زمان آن مشخص شده است برای همه ما: کارگران و کسانی که ما را به تازگی گرفته شده برای تماس با “ضروری” هستند و بنای ما اجتماعی و رفاه اقتصادی. اینها نامتناسب سیاه و قهوه ای کارگران است. همانطور که ما وارد بیشتر و بیشتر به رکود اقتصادی این است که برای بسیاری از جوامع آن است که زمان برای اقدام است که هل می دهد مقامات منتخب و مدیران اجرائی را برای از بین بردن نژاد پرستی و سفید برتری در محل کار. ما مبارزه برای نژادی, اقتصادی, بهداشت و درمان, جنسیتی, آب و هوا و مهاجرت عدالت متصل هستند. ما متصل هستند ،

“ما در اعتصاب نژادی عدالت و عدالت اقتصادی در جامعه و در محل کار” قابل توجه دیترویت پرستاری خانه کارگر Trece اندروز گفت. “ما نمی توانید یکی را بدون دیگری. آنها دست در دست.”

کار شبکه برای پایداری گفت: در آزادی مطبوعات حمایت از این جنبش که آن را مهم است برای کارگران به گرد هم می آیند برای خودداری از کار خود را به عنوان یک بررسی در قدرت شرکت های بزرگ.

“تا زمانی که مردم سیاه و سفید می تواند رشد هیچ یک از جوامع ما می که بدان معنی است که ما نمی توانیم موفقیت ما در حرکت به سوی یک جامعه است که از لحاظ اقتصادی فقط و محیط زیست پایدار” گروه گفت.

این اعتصاب خواستار چهار اصلاحات عمده:

  • عدالت برای جوامع در پلیس و بهداشت و درمان در دسترس;
  • که مقامات منتخب در هر سطح از زندگی در آمریکا کار برای بهبود شرایط مادی اقتصادی و سیاسی حوزه برای جوامع سیاه;
  • شرکت مسئولیت پذیری و اقدام به از بین بردن نژاد پرستی و بهره برداری اقتصادی در آمریکا فضاهای کاری و
  • جهانی حق unionization در ایالات متحده محل های کار است.

“هنگامی که ما صحبت در مورد نژادی عدالت را نه فقط یک تماس برای تنوع و شمول و یا ارسال یک صدای جیر جیر که “سیاه زندگی موضوع'” Cherrell قهوه ای, رهبری سازمان برای اعتصاب سازمان حمایت از 350.org در بیانیه ای گفت:. “این در مورد برهم زدن و از بین بردن تمام راه racialized خشونت مضرات جوامع ما چه در دست از سوخت های فسیلی شرکت های حریص مدیران و شرکت های بزرگ و یا پلیس و زندانها.”

مترقی سیاستمداران ابراز حمایت از این جنبش و همچنین با سناتور. Ed Markey (D-جرم.) پیوستن به اعتصاب کارگران از SEIU.

“کارگران در حال افزایش در سراسر کشور می گویند که عدالت اقتصادی است نژادی عدالت” توییتی Markey.

دیگر مترقی قانونگذاران از جمله مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley (D-جرم.) و Ro خناس (D-کالیفرنیا.) همچنین وزن در توییتر.

گیلرمو گارسیا قابل توجه کارگر در بیانیه ای گفت: در اسپانیا است که او پیوست و اعتصاب برای نشان دادن همبستگی.

“امروز ما در حال پیوستن به این اعتصاب به صورت سیاه و سفید زندگی می کند به تقاضای پایان دادن به نژاد پرستی گفت:” گارسیا. “ما با نژاد پرستی نیز هست; در حالی که اغلب ما کار در کنار جاده اصلی رهگذران داد نژادی تهمت که ما برداشت سبزیجات. من خوراک جهان است. سیاه و قهوه ای بخش ایجاد شده است و تداوم را به سود. ما جمعی آزادی مرتبط است و ما با هم پیروز خواهد شد. Si Se Puede—بله ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>