یک لحظه mindwipe

سالت لیک سیتی — پیچیده شده در یک فازی قرمز پتو و یک گشت و گذار فروشگاه hoodie او نشسته در یک مه آلود حوض fixating بر روی تلفن خود را. طوفان گرمسیری آرتور brews بیش از اقیانوس اطلس پشت سر او به عنوان COVID-19 roils جهان او است. اما هانا Towey نیست واقعا اینجا در کیتی هاوک در کارولینای شمالی که در آن او شور موهای بلوند rustles در نسیم اقیانوس. او در بین المللی نشان دادن واقعیت یک دانش آموز نوشتن مسابقه دنیا از این بیماری همه گیر. و او را در مورد برای پیدا کردن اگر او ساخته شده نهایی.

Coronavirus گرفتار هانا برگشت به صفحه اصلی در کانکتیکات که در آن او رفت و برای شکستن بهار با هیچ چیز اما سبز sweatpants و خاکستری UNC hoodie. زمانی که در دانشگاه کارولینای شمالی لغو کلاس های آن به سمت چپ رشته را با هیچ چیز دیگری برای پوشیدن دارم. نه هفته بعد او با عجله جنوبی به شدت به دنبال این شرکت از دوستان و تغییر لباس.

اگر شما بپرسید که چگونه او خود را صرف قرنطینه او می خواهم که به می گویند نوشتن. نوشتن در نوت بوک خود را مانند او از درجه سوم. او هنوز اولین کتاب ترکیب پدرش او را با آن پاره کردن پوشش و دست و پنجه نرم-ترکیدن مجموعه ای از صفت. او هنوز هم نگه می دارد و نوت بوک را 30-برخی از کودکان. یک نویسنده می نویسد.

او یک rising ارشد در رشته روزنامه نگاری است. این ویروس تا حد زیادی در امان ماند او هر چند بی ثمر بازار کار بافندگی در افق. اما برای یک لحظه او را فراموش کردن آن و عجیب و غریب ارشد سال که در پیش روست ، حوض و آب و سه نفر از دوستان به تماشای او به عنوان او منتظر مانند گل رز در مراسم “کارشناسی است.”

بزرگ خط ناخوانا ایجاد شده توسط شش نویسندگان برای کمک به دانش آموزان به عنوان ادامه COVID-19 توقیف مدارس خود را. این مسابقات با ناهموار براکت. آن آغاز شده و با 409 شرکت کنندگان — دبیرستان و کالج بچه ها از اروپا به آفریقا به خاورمیانه است. هر دور بود و نوشتن سریع است.

نوشتن مشخصات کسی که شما می دانید. هانا مادر بزرگ می خواند شوهرش اگهی و شگفتی چگونه خود را به عنوان خوانده شده. “بیوه غم و اندوه اغلب نشان می دهد خود را در این راه” هانا توضیح میدهد: “بیش از حد متمرکز بر آماده سازی برای خود مرگ احتمالی.”

بر او می رود به دور از 164.

نوشتن یک غذا را نقد کنید. “هنر” از خوردن یک اسکودوی کیپ cod خرچنگ است او می نویسد: “یک سکوت کامل و وحشیانه disembodiment با دست که عطر را تحمل طریق فردا به عنوان یک یادآوری از شب گذشته جشن.”

بر او می رود به دور از 64.

نوشتن در مورد این بیماری همه گیر را تاثیر بر روی مو. او با تمرکز بر پسر عموی خود را که مدتها پیش از دست رفته مو به alopecia universalis. “در حالی که قرنطینه برگ بسیاری از ما از دست رفته ما سالن و آرایشگاه,” هانا می نویسد: “برای اردن انزوا فرصتی برای تنهایی با خودش و مو خود را.”

بر او می رود به 34.

ارسال یک اگهی برای خواننده ماریا کری, رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق میخائیل گورباچف, کودک, ستاره Jonathan Lipnicki یا سابق بازیکن بیس بال Bip رابرتز. دیدن آن را به عنوان “فرصتی برای فشار دادن” هانا فرستاده Lipnicki یک پیام مستقیم در Instagram, درخواست مصاحبه. “اگر نه” او گفت:, “من مجبور به نوشتن شما بسیار غم انگیز, جوجیتسو مربوط به مرگ است.”

“هنگامی که آن را به دلیل ؟” او پاسخ داد.

هنوز هم حتی بعد از مصاحبه مرحوم او نگران است. “او یک کودک بود و در حال حاضر او یک ستاره است اما او می خواهد به” او می گوید. این خوب است “اما نه دیوانه به اندازه کافی خوب است.”

بنابراین او نشسته در اسکله منتظر شنیدن نهایی 10. جهان ذوب دور به عنوان قضات ربط از طریق مشاهدات در مورد هفته داستان.

“ما در زمان هر کس در این رقابت ها تا کنون” میزبان جف Pearlman آغاز می شود. “ما شماره 1 — و در آن نزدیک خواهد بود — هانا Towey.”

هانا جیغ جهش از او چمباتمه زدن و نژادها پایین حوض دوستان خود را تطبیق حجم. او افزایش یافت.

“برویم!” یکی از دوستان مادرم بودی بیش و بیش از. برای یک هفته دیگر هانا دارای یک خروجی برای قرنطینه نگرانی و کمی امید به آینده.

به دور از 10.

نوشتن مقاله 800 کلمه در ویروس-مناسب محبت.

او در آغوش دوستان او قبل از پارو کردن به گشت و گذار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im