یک کوه از یک مرد با تعجب تحرک یوتا Leki Fotu آماده برای ‘را علامت گذاری به عنوان من احساس در سطح بعدی’

سالت لیک سیتی — 6-پا-5 و 335 پوند یوتا دفاعی مقابله با Leki Fotu یک کوه ، است که می گویند, اما, او مانند یک تکه سنگ با تحرک محدود است. دور از آن به عنوان یک ماده در واقع.

Fotu را ورزشکاری به اندازه او اولین چیزی که دفاعی هماهنگ کننده مورگان Scalley تا به حال به می گویند در مورد سابق هریمن بالا ستاره. در طول 45 بازی های حرفه ای با Utes, Fotu متصلب تا 85 پردازد (از جمله 18 برای از دست دادن و 4.5 کیسه) در طول یک دانشگاهی حرفه ای است که همچنین شامل یک جفت مجبور گیر میکنه و بازیابی.

“نه تنها او را به یک اجرا با چوب پنبه بستن اما او ورزشکاری به یک جامد عبور متهور برای شما” Scalley گفت. “او بازی راگبی در سطح بالا است که اجازه داده او را به حرکت و کار است که ورزشکاری.”

Scalley اضافه شده که Fotu نیز یک رهبر بزرگ است. او به عنوان کاپیتان تیم در سال 2019.

یوتا مربی Kyle Whittingham نیز ستایش بالا برای NFL چشم انداز.

“Leki Fotu یک نیروی داخل. او غیر منقول. او بزرگ و قوی kid — نور روی پای خود,” او گفت: در حالی که اضافه کردن که Fotu خواسته های دو تیم پوشش. “او به خوبی از اجرای stuffer همانطور که ما تا به حال در اینجا در یوتا و در بالا از آن او را بسیار روشن به عنوان به خوبی.”

در مصاحبه اخیر خود با ایالات متحده آمریکا امروز Fotu گفت: دو سال اول با Utes طبقه بندی شده می تواند به عنوان تجربه یادگیری. Fotu بازی دفاعی پایان در هریمن و منتقل شد داخل در یوتا که در آن او تا به حال به دست آوردن وزن و یادگیری در یک موقعیت جدید.

“انتقال واقعا شروع به پرداخت در طول این سال سوم. که زمانی که من شروع به دیدن آینده ای برای خودم در فوتبال” Fotu گفت. “من متوجه شدم که من واقعا تا به حال برخی از بالقوه است. صرف آن در دو سال اول تخمگذار پایه و اساس برای تبدیل شدن به بازیکنی که امروز هستم.”

Fotu توضیح داد که او برای سال آخر خود را به بهبود پیش نویس خود را انبار و به نمایش NFL تیم است که او می تواند بازی در بالاترین سطح است.

آن را پرداخت کردن. Fotu به دست آورده یک دعوت نامه برای ارشد کاسه و NFL سراغ ترکیب. فرصت های led برای تماس با تمام 32 تیم. او تا به حال 21 تکرار در پرس سینه در ترکیب جایی که او ارسال شده زمان 5.15 در 40 با وجود داشتن درد همسترینگ.

“من هنوز هم خدا را شکر برای دیدار با تمام مربیان که زمان برای رسیدن به می دانم که من” Fotu گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “این واقعا یک تجربه خوب برای من است.”

Fotu اضافه شده که همسترینگ خود را از شفا و او آماده به انجام همه چیز را در یوتا pro روز در 26 مارس تا به حال این رویداد نه لغو شده به دلیل coronavirus نگرانی.

به عنوان پیش نویس این روش سوالات را در FaceTime و یا تلفن — اگر چه Fotu آیا بازدید از Philadelphia Eagles قبل از همه چیز تعطیل. دیگر جلسات برنامه ریزی شده بود. Fotu گفت: Broncos کاردینالز, شارژر, قوچ و Seahawks در میان کسانی که برنامه ریزی شده است.

“من بسیار هیجان زده هستم برای ایجاد یک تاثیر عظیمی در سطح بعدی. کدام تیم پیش نویس من خود خط دفاعی فقط یک کل خیلی بزرگتر” Fotu ادامه داد. “من یک مرد بزرگ است که نقش دفاعی در مقابله با موقعیت در سطح بالا. شما واقعا نمی بینید دفاعی در مقابله با جنبش مهارت های آمده در اطراف بیش از حد اغلب. من باید اعتماد به نفس در بازی. من قصد دارم برای انجام کار من و من علامت احساس در رسیدن به سطح بعدی.”

Fotu بخشی از یک شروع خط دفاعی که ممکن است بهترین در این کشور در فصل گذشته. Bradlee Anae و جان Penisini شد دیگر سالمندان در این گروه در حالی که میکا Tafua شد تنها underclassmen.

•. •. •

آنچه آنها می گویند در مورد Leki Fotu

NFL.COM: “پشتیبان گیری خوب می تواند تبدیل به یک نویسنده.”

BLEACHER REPORT: 4th round — 111th کلی — Houston Texans

CBS SPORTS: 5th دور 155 مکان به طور کلی — وایکینگها مینه سوتا

DRAFTSITE: 4th دور 119 کلی — Atlanta Falcons

DRAFTTEK: 3rd دور 78 به طور کلی — Atlanta Falcons

فوتبال حرفه ای شبکه: 3rd دور لشکر 101 کلی — Seattle Seahawks

خبر ورزشی: دور 3rd, 90 به طور کلی — Houston Texans

ایالات متحده آمریکا امروز: 4 دور 113th کلی — Carolina Panthers

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im