یک شنبه تماس برای قوی مترقی رسانه

شرکت های بزرگ رسانه های بازیگران خود را به عنوان سدی در برابر فرسایش دموکراسی ما تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور اعلام کرده است رسانه “دشمن مردم” و به طور معمول ریل در بحرانی پوشش دولت رد آن را به عنوان “خبر جعلی.” دموکراسی بستگی دارد و مستقل از فشار است که می تواند نگه دارید قدرت پاسخگو باشند اما متاسفانه رسانه های شرکت های بزرگ را برآورده نمی کند که استاندارد است.

به نیویورک تایمز یک مقاله که معروف ادعا می کند آن را اجرا می کند “تمام اخبار که مناسب برای چاپ.” مشترک تبلیغات برای بار به عنوان دیده می شود در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook تشویق خوانندگان به اشتراک با اعلام “حقیقت این است که ارزش آن. پشتیبانی مستقل روزنامه نگاری است.” در حالی که این ممکن است درست باشد که این بار کاملا انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن به تماس خود را “مستقل” یک کشش. نیویورک تایمز است شرکت عموم معامله در بازار سهام, تولید بیش از $420 میلیون درآمد در سال گذشته به تنهایی. علاوه بر آن چاپ و دیجیتال مشترکین این مقاله متکی بر تبلیغات به سوخت آن سود شرکت. این مقاله ادعا می کند به گزارش نظام اقتصادی کنونی عینی و مستقل و در عین حال آن را به طور مستقیم منافع از وضعیت موجود که منجر به نابرابری عظیم. می توانید آن را واقعا مستقل?

یک انتقادی مهم گفتمان سرمایه داری در حال وقوع است در حال حاضر در سراسر امریکا تجسم با افزایش محبوبیت نامزدها مانند ایالت ورمونت برنی ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن. هر دو ساندرز و وارن در حال آشکارا به چالش کشیدن پیکربندی مالی جهان که مایکل بلومبرگ ، تهمت و نیویورک تایمز در آن ساکن است. قدرت حرکات پشت چنین مترقی ریاست جمهوری مبارزات و مغناطیسی قرعه کشی برای هواداران در مردمی — قابل اندازه گیری طول ساندرز’ blowout پیروزی در نوادا قفقاز — تقویت دسی بل از زنگ زنگ در وال استریت و در جای دیگر در رده های بالای شرکت های بزرگ امریکا است.

در حالی که رسانه های شرکت های بزرگ معمولا خود را از حقایق راست آن است که فریم از این حقایق نشان می دهد که تعصب. یک برآمدگی مثال یک قطعه بار منتشر شده در صبح روز نوادا قفقاز توسط لیزا Lerer با عنوان, “تفلون برنی: چرا آن چنان سخت به ضرب و شتم دموکراتیک سوسیالیستی?” (روزنامه بعد از تغییر تیتر به “برنی سندرز, تفلون, نامزد, چهره های ناگهانی آزمون جدید.”) Lerer لایروبی متعددی دقیقه اشتباه یا whiffs از بحث پیرامون سناتور از اوایل بزرگسالی

این بار نویسنده مطرح مشکوک هوش گزارش تصریح می کند که روس ها ممکن است در تلاش برای کمک به ساندرز برنده شوید. او مومی در مورد او چگونه “honeymooned در اتحاد جماهیر شوروی” بود “راز برنامه ای برای کوه 2012 چالش اصلی در برابر رئیس جمهور اوباما” “مقاومت جزئیات هزینه های خود را امضا سیاست پیشنهاد ‘مدیکر برای همه” چگونه سلامتی خود را متحمل شده بود با یک اخیر حمله قلبی — و سپس داستان شکایت کرده که متأسفانه با وجود همه این (ادعا) مخل چمدان “هیچ چیز چوب.”

تماشای رادیو فردا به اندازه کافی بلند بدون یک چشم بحرانی است مناسب برای القاء نگرش است که در حال نژادپرستانه جنسیتی ضد مهاجر و ضد سقط جنین pro-پلیس و نرم افزار-نظامی است. مشاهده و یا خواندن ظاهرا لیبرال رسانه های شرکت های بزرگ به اندازه کافی بلند بدون یک چشم بحرانی است مناسب برای تلقین این مفهوم است که برنامه هایی مانند مدیکر برای همه نابود خواهد شد اقتصاد آمریکا که نامزد مانند ساندرز است که به عنوان خطرناک به عنوان تهمت یا این که تنها یک اصطلاح معتدل است “electable.” سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein بیشتر به طور مستقیم بیان اولویت های از شرکت های بزرگ رسانه ای گفت: کاملا آشکارا در مصاحبه اخیر: “من فکر می کنم من ممکن است پیدا کردن آن سخت تر به رای برنی از برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

واقعا روزنامه نگاری مستقل متکی بر حقایق فقط به عنوان شرکت های بزرگ رسانه ای اغلب می کند اما قاب مسائل با وضوح اظهار داشت: تعصب — تعصب که چراغ آتش تحت قدرتمند و ریشه های آسیب پذیر تقویت صدای مردم در تلاش برای سرنگونی قدرت و تقویت ناتوان است. عملکرد مطبوعات در یک دموکراسی است که به دنبال حقیقت به نفع پیشرفت و نه در جهت منافع ناعادلانه وضع موجود. دیده می شود از طریق یک لنز آن سخت است نه به قاضی که آیا دوست دارد از نیویورک تایمز (یا سی ان ان, MSNBC, واشنگتن پست, و غیره.) واقعا با تعریف مستقل روزنامه نگاری.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

یک راه بسیار مهم برای مبارزه با عقب است به شدت آمپر تا پشتیبانی به صورت مستقل و مترقی رسانه ها. جریان اطلاعات کلیدی است که آیا در جوامع کوچک و یا در سراسر کشور. که جریان ضروری برای سلامت بدن, سیاسی, اما انسداد معمول از عظیم لخته متمرکز ثروت و قدرت شرکت های بزرگ. رسانه های سازمان است که در حال سوخت توسط مردم در قدرت به جای قدرت پول می تواند مختل غالب رسانه روایات — و جایگزین کردن آنها با معتبر داستان در مورد زندگی مردم و تلاش مردمی برای ایجاد یک جامعه انسانی.

درگیر در به چالش کشیدن ساختارهای قدرت است که غنی و قدرتمند, و قدرتمند, غنی, ترقی خواهان ایجاد یک آرایه وسیعی از رسانه ها سازمان ها و پروژه ها. ما چیزهای زیادی برای افتخار اعم از آنلاین یا آفلاین. اما اجازه دهید آن صورت: ما باید به دنده تا قدرت ما را به عنوان قبل از هرگز اگر ما امیدواریم که به طور موثر مقابله با نیروهای شرکت های بزرگ سرمایه داری در این مقطع.

همراه با افزایش حمایت های مالی برای رسانه ها که در خدمت منافع خود را به جای شرکت های بزرگ امریکا و ترقی خواهان باید برای کمک به ترویج این رسانه ها با متد های اطلاعات در مورد آنها با دوستان و بستگان و همکاران و دیگران. چنین فرد-به-فرد ارتقاء مترقی رسانه ها تبدیل شده است مهم تر از همیشه برای خنثی کردن حزب دموکرات استقرار و خود را در تراز وسط قرار دارد رسانه ها به عنوان آنها را نگه دارید پله تا, تبلیغات, ضرب و جرح بر روی برنی 2020 مبارزات انتخاباتی.

روز سه شنبه (3 مارس) سه ساعت تلویزیون و رادیو را با هم صدای جنبش مردمی سازندگان کار سازمان روزنامه نگاران مستقل و رای گیری حقوق فعالان و کسانی که کار اقتصادی و نژادی و جنسیتی و عدالت آب و هوا به تجزیه و تحلیل و بیان قدرتمند انتخاباتی تغییرات گسترده در سراسر امریکا است. سازمان دیده بان پخش زنده آنلاین در Truthdig و از طریق رسانه های ما همکاران در KPFK Pacifica, رادیو, رایگان سخنرانی TV, The Real News Network و RisingUpWithSonali.com.

یک فیلم کوتاه در مورد پخش را می توان در اینجا یافت نشد.

نامحدود ارتباطی است که ما چگونه از یکدیگر یاد بگیرند و ساخت قدرت سیاسی با هم. این دستاوردهای تاریخی که جنبش در حال کار برای طی این سال انتخابات نیاز به ارتباطات دموکراتیک. رای سازماندهی تظاهرات, گوش دادن سازمان دیده بان و به اشتراک گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>