اخیر دادگاه عالی می تواند کمک به معکوس افزایش سکولاریزاسیون. در اینجا چگونه

سالت لیک سیتی — مدارس مذهبی اخیرا در دیوان عالی کشور به دست آوردن دسترسی به بیشتر پول است. پیروزی خود را دلیلی برای جشن برای هر کسی که نگران آینده و ایمان و با توجه به تحقیقات اخیر.

چرا که هزینه های دولت در آموزش و پرورش —و انواع مدارس که از آن بهره مند شوند — مردم را تحت تاثیر قرار مذهبی. زمانی که ایالات متحده تنها به اشتراک گذاری منابع با مدارس عمومی کودکان و نوجوانان در فرصت به تعمیق ایمان خود را در سن جوان گفت: Lyman سنگ کمکی همکار در آمریکا سازمانی موسسه که نویسنده یک گزارش جدید در آمریکا دينداری.

مدارس دولتی “هستند و نه نهادهای مذهبی, تشکیل,” او گفت:.

با گسترش مدارس مذهبی’ دسترسی به بودجه دولت دیوان عالی کشور به احتمال زیاد ساخته شده آن را آسان تر برای خانواده ها برای ثبت نام در این موسسات و جلوگیری از secularizing نیروی عمومی آموزش و پرورش سنگ گفت. چنین تغییر می تواند افزایش مذهبی نامزدی در آینده است.

“واقعا یک پیش بینی کننده قوی بزرگسالان سکولاریزاسیون در یک سال داده شده است که چه سهم کودکان مذهبی بودند 20 سال قبل از آن” سنگ گفت.

اما مدارس دینی نمی قادر خواهد بود برای کمک به مبارزه با سکولاریزاسیون اگر آنها درهای بسته خود را قبل از بهره گیری از مزایای دیوان عالی کشور حکم اخیر گفت: خواهر دیل مک دونالد مدیر سیاست عمومی برای ملی کاتولیک های آموزشی انجمن.

چندین بالا مشخصات کاتولیک نهادها از جمله مجلس نانسی پلوسی دبیرستان در بالتیمور و Cristo Rey در نیوجرسی بود که به طور گسترده ای مورد ستایش برای تلاش های خود را برای آماده سازی دانش آموزان کم درآمد برای دانشگاه, در حال حاضر بسته شده با توجه به کاهش بودجه و کاهش علاقه به دین سازمان یافته.

“در طول دهه گذشته ما بوده است از دست دادن نزدیک به 100 (کاتولیک) مدارس در هر سال,” او گفت:.

یکی معنی دار پیروزی در دیوان عالی کشور تغییر نمی کند این واقعیت است که کوپن برنامه های بحث برانگیز یا که بسیاری از قانونگذاران نمی مراقبت در مورد آینده از مدارس مذهبی خواهر مک دونالد گفت.

“در حال حاضر مدرسه انتخاب بسیار حزبی موضوع” او گفت:.

قوانین بودجه

کسانی که به دنبال حمایت مالی برای مدارس مذهبی همیشه به حال یک رابطه جنسی خشن زمان ساخت خود را در مورد با توجه به استیون K. سبز, مدیر مرکز دین و قانون و دموکراسی در دانشگاه ویلامت در Salem Oregon. حتی 200 سال پیش مبتنی بر ایمان موسسات اغلب دیده می شود به عنوان یک تهدید برای سیستم آموزش و پرورش عمومی.

“هنگامی که مدارس دولتی به وجود آمد در اوایل قرن 19 این باور بود که ما نیاز به یک نوع از آموزش و پرورش و آموزش آمریکایی و ارزش های مشترک اخلاقی, ارزش,” او گفت:. “مردم فکر رقابت سیستم های مدارس, آیا آنها لوتری یا کاتولیک را تضعیف ثبات مالی مشترک آموزش و پرورش است.”

در طی چند دهه گذشته ده ها تن از کشورها تصویب سیاست های محرومیت خصوصی فرقه ای مدارس از دریافت مالیات دهندگان بودجه. امروز وجود دارد تنها دو کشور بدون هر گونه مقررات محدود کننده جریان پول به نهادهای مذهبی سبز گفت.

“وجود دارد یک سنت دیرین از بودجه آموزش و پرورش مذهبی,” او گفت:.

نیز وجود دارد مدت طولانی است که علاقه به دین در کاهش نقش در مدارس عمومی, سبز اضافه شده است. در اواسط قرن 20 رهبران دولت آغاز شده دلسرد فرقه ای نماز و خواندن کتاب مقدس در طول کلاس با این استدلال که دانش آموزان بهتر خواهد بود خدمت بیشتر وحدت شیوه های.

“در 1950s این ایده داشتن یک دین مدنی به وجود آمد” سبز گفت. معلمان مدرسه و مقامات را تشویق به بی اهمیت جلوه دادن اختلافات مذهبی و تاکید بر ارزش های مشترک به جای.

دادگاه عالی به کمک این فشار اجتماعی با یک سری از احکام مسائل مانند مدرسه نماز. تصمیمات خود را ساخته و آن را سخت تر به عنوان سمبل مذهبی به محیط مدرسه و در همان زمان سخت تر برای مدارس مذهبی برای دسترسی به بودجه عمومی از دادگاه تایید ممنوعیت حمایت مالی دولت برای فرقه ای موسسات سنگ گفت.

اما در سال 1980 دیوان عالی کشور رویکرد به قوانین بودجه تغییر کرد, سبز گفت. در سال های اخیر از احکام قضات کشیده اند تمایز بین مستقیم و غیر مستقیم کمک های مالی و مذهبی مدارس برای دریافت پول مالیات دهندگان اگر آن اختصاص داده شده برای یک سکولار هدف یا تصویب از سوی دولت به خانواده ها ،

با اعتبار مالیاتی کمک هزینه تحصیلی و یا کوپن “جریان پول به مدارس دینی نیست چرا که دولت چاره ای جز به دلیل پدر و مادر” او گفت:.

در ژوئن 30 حاکم در حمایت از مدارس مذهبی دیوان عالی کشور گفت: یک بار دیگر آن را حلال شامل فرقه ای و موسسات در برنامه های کمک هزینه تحصیلی. اما قضات نیز یک گام به پیش رفت بیان کرد که قوانین است که هدف مجازات مدارس مذهبی خود را از وضعیت نقض قانون اساسی سبز گفت.

دادگاه نمی, اعتصاب کردن ممنوعیت در ارسال بودجه دولت به مدارس مذهبی “اما در واقع آنها ساخته شده است مرده, نامه,” او گفت:.

یک مطلب مذهبی ،

حکم دادگاه عالی نیست زور متحده برای ایجاد بورس تحصیلی و یا کوپن برنامه با بهره گیری خصوصی مدارس مذهبی.

اما آن را نشانی از آن را مشکل تر برای سیاستگذاران برای رد این موسسات از برنامه بودجه است که در حال حاضر وجود دارد و هر که در آینده ایجاد.

“این یک تغییر قابل توجهی” سبز گفت.

تصمیم دادگاه می تواند بیشتر خانواده ها به استفاده از ایمان مبتنی بر آموزش و پرورش, پس از, بیش از چند سال آینده برخی از به دست آوردن دسترسی به حمایت های مالی که در دسترس نیست در گذشته سنگ گفت.

“اخیر دادگاه عالی توپ را در یک جهت من می خواهم به آن را ببینید در حال حرکت است. این خانواده ها می دهد گزینه های بیشتر برای انتخاب یک محیط آموزشی که منطبق بر ارزش های خود را,” او گفت:.

این ممکن است کمک به خانواده ها حتی اگر متحده نمی جدید ایجاد کوپن برنامه های خواهر مک دونالد گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است صحبت کردن در مورد راه اندازی یک اعتبار مالیاتی فدرال را تشویق به کمک مالی به مدرسه سازمان بورس. تصمیم دادگاه ممکن است فشار مقامات به عمل است.

“دولت فرض است که هنگامی که خانواده ها در ایالات متحده است که باید یک مدرسه خصوصی بورس شروع برنامه با بهره گیری از اعتبار مالیاتی کشورهای دیگر خواهد بود تحت فشار برای ایجاد خود را” خواهر مک دونالد گفت.

اگر بیشتر کودکان و نوجوانان تا پایان حضور در مدارس مذهبی و سپس دادگاه باید حداقل ایجاد امکان کمتر سکولار آینده سنگ گفت. تحقیقات نشان داده است که مبتنی بر ایمان تحصیل را افزایش می دهد احتمال این که یک مذهبی کودک باقی خواهد ماند و مذهبی به عنوان یک بزرگسال.

“هر محیطی قرار می دهید بچه های خود را در آنها تمایل به جذب آن,” او گفت:.

برای بیشتر قسمت ها, مدارس دولتی بسیار سکولار با توجه به ترکیبی از گذشته دیوان عالی کشور احکام و تاریخی دیگر روند. در این زمینه افراد جوان می تواند از دست دادن بینایی از ارزش دین حتی اگر آنها در حال شنیدن چیزهای مثبت در مورد ایمان در کلیسا و در خانه سنگ گفت.

“سکولاریزاسیون بیشتر رخ می دهد در طول سال های مدرسه ویژه مدرسه متوسطه سال,” او گفت:.

به روشنی در گسترش دسترسی به آموزش مذهبی است نه یک درمان برای کاهش عضویت در کلیسا حضور و نامزدی. مدرسه است تنها یکی از بسیاری از محیط های که شکل که کودکان تبدیل به سنگ گفت.

اما انتظار می رود تغییرات به کوپن و برنامه های بورس تحصیلی هنوز یک گام در مسیر درست او اضافه شده است. حکم دیوان عالی کشور را قادر خواهد ساخت بیشتر خانواده ها به گریز از جهان سکولار عمومی آموزش و پرورش است.

“ما باید برای توانمند سازی مردم برای زندگی در ایجاد و حفظ این نوع از فرهنگ آنها می خواهند برای خود” سنگ گفت.

ما همچنین نیاز به برداشتن قدم برای اطمینان حاصل شود که مدارس مذهبی باقی می ماند در دسترس علاقه, خانواده, خواهر, مک دونالد, گفت:, و اضافه کرد که این کشور به عنوان یک کل خواهد رنج می برند اگر ایمان مبتنی بر سازمان های موفق به زنده ماندن.

دانش آموزان در مدارس مذهبی “دریافت پایه های اخلاقی” او گفت:. “است که یک سهم بزرگ” به جامعه بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im