‘رسوایی’: قرارداد نشان دادن نسبت ناروا دادن بزرگ داروسازی مهار آزاد به قیمت گول زدن مالیات دهندگان بودجه Coronavirus مواد مخدر

قراردادهای دولتی به دست آمده از مصرف کننده حمایت از گروه دانش و محیط زیست بین المللی نشان می دهد که برگ برنده دولت به شرکت های دارویی چراغ سبز به اتهام قیمت های گزاف به صورت بالقوه coronavirus درمان های توسعه یافته با پول مالیات دهندگان با امتناع از ورزش فدرال قدرت را محدود به هزینه های.

“دولت محدود توانایی خود را به دخالت در صورتی که شرکت های دارویی… شارژ بی دلیل قیمت ها برای نتیجه Covid-19 واکسن و یا درمان است.”
—دانش و محیط زیست بین المللی

از طریق قانون آزادی اطلاعات, دانش, محیط زیست, بین المللی (KEI) در هفته گذشته رو نگه دارید از یک تعداد به شدت redacted موافقت نامه های بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و شرکت های دارویی بزرگ مانند Johnson & Johnson, Regeneron و Genentech.

پنج نفر از هفت اسناد و مدارک بررسی شده توسط KEI طبقه بندی شده به عنوان “دیگر معامله موافقت نامه” که اجازه می دهد سازمان های فدرال به شل مقررات طراحی شده برای محافظت از این مکان به منظور کمک به شرکت های ساده توسعه محصول و فرایند است.

در مورد چهار قرارداد به صورت بالقوه Covid-19 درمان یا واکسن با Johnson & Johnson, Genentech, Regeneron و روشه صادر شده توسط پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) و پنتاگون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حذف شرايط استاندارد نیاز است که محصولات تهیه شده با پول مالیات دهندگان بود در دسترس عموم ساخته شده “در شرایط معقول است.”

“این به این معنی است که دولت آن را محدود کرده است توانایی برای مداخله اگر شرکت های دارویی (که به موافقت نامه و دریافت صدها میلیون دلار برای انجام پژوهش) به اتهام قیمت های غیر منطقی برای نتیجه Covid-19 واکسن یا درمان” KEI که در آزادی مطبوعات.

KEI همچنین نشان داد که فدرال قرارداد با Genentech و Regeneron برای coronavirus درمان شامل معابر محدود کردن دولت توانایی “که نام ژنریک تولید کنندگان و توزیع از طریق داروخانه ها و دیگر رسانه های تجاری موثر تست تشخیصی دارو یا واکسن برای Covid-19.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

جزئیات این قرارداد آمده تنها چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مواجهه واکنش از گروه های مصرف کننده برای امتناع نیاز به جلعاد به اتهام یک قیمت معقول برای آن Covid-19 درمان remdesivir. روز دوشنبه به عنوان رویاهای مشترک گزارش جلعاد اعلام کرد که اتهام ایالات متحده به بیمارستان های اطراف $3,120 در هر صورت خصوصی بیمه شده بیمار برای درمان دوره از remdesivir که توسعه یافته با کمک حداقل $70.5 میلیون دلار مالیات دهندگان بودجه.

“اجازه می دهد جلعاد به مجموعه ای از شرایط در طول یک بیماری همه گیر نشان دهنده عظیم شکست رهبری با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” پیتر Maybarduk مدیر عمومی شهروندان در دسترسی به دارو برنامه گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “دولت ایالات متحده دارای اقتدار و مسئولیت مباشر فن آوری آن کمک به توسعه.”

همانطور که واشنگتن پست گزارش شنبه “[Johnson & Johnson] دهکدهای یک 456 میلیون دلار قرارداد با بردا به منظور توسعه یک coronavirus واکسن و 152 میلیون دلار قرارداد برای انجام غربالگری مواد مخدر ترکیبات است که می تواند Covid-19 درمان است.”

“Regeneron قرارداد به ارزش 130 میلیون دلار به توسعه دو نوع درمان برای این بیماری” این پست اشاره کرد. “رچ را Genentech فرعی قرارداد به ارزش $47 میلیون دلار برای توسعه یک جفت از درمان.”

جیمز عشق, مدیر کی گفت پست که “مقدار پول دولت است پرتاب در شرکت بی سابقه است.”

“به طور معمول زمانی که شما نوشتن بزرگتر چک” عشق گفت: “شما باید اهرم بیشتر نه کمتر اهرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im