‘یک لحظه شرم آور’: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام رسمی خروج از کسانی که به عنوان Covid-19 مورد صعود

اپيدميولوژيستها و منافع عمومی گروه در میان منتقدان را محکوم کرد کاخ سفید اعلام روز سه شنبه که ایالات متحده به طور رسمی خروج از سازمان بهداشت جهانی پنج هفته پس از تهدید به انجام این کار.

این حرکت بود اعلام کرد که در روز دوشنبه می آید و به عنوان بیش از 539,000 مردم در سراسر جهان فوت کرده اند از coronavirus از جمله بیش از 130,000 در ایالات متحده, که در آن تعدادی از Covid-19 مورد بوده است نوردی برای هفته ها.

کشورها به طور رسمی مورد نیاز را که یک سال زودتر به طور رسمی خروج از سازمان که شمارش ایالات متحده آمریکا به عنوان بزرگترین حامی مالی. ایالات متحده کمک $426 میلیون نفر در سال در سال های اخیر و در حال حاضر مدیون که بیش از $200 میلیون دلار غرامت برای سال 2020 است. وزارت امور خارجه ایالات متحده را نشان نمی دهد در روز سه شنبه که آیا دولت برنامه ای برای پرداخت بدهی خود به سازمان به عنوان آن منجر به واکنش جهانی به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“چه تاریک و مشمئز کننده بعد برای امریکا و جهان” بهداشت عمومی متخصص Eric Feigl-دینگ توییتی در پاسخ به اخبار است.

به عنوان جهان جنگ Covid-19—به عنوان به خوبی به عنوان دیگر جریان عمومی تهدید سلامت—مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری است به احتمال زیاد به گسترده و بالقوه مرگبار مفاهیم نوشت: هلن Branswell در آمار اخبار:

حرکت فرو بهداشت جهانی حکومت به ناشناخته ایجاد سوال در مورد زنده ماندن اقتصادی را که در آینده از ریشه کنی فلج اطفال برنامه سیستم گزارش دهی بیماری های عفونی خطرناک شیوع و هزاران برنامه دیگر که مربوط به سلامت از آمریکایی ها به عنوان آنها به مردم از کشورها در سراسر جهان مانند تلاش برای مبارزه با گسترش مقاوم در برابر آنتی بیوتیک باکتری است.

تهمت و سرزنش کرده که برای به دست گرفتن کنترل این بیماری همه گیر پس از چین اول به اطلاع عموم خوشه Covid-19 موارد در ووهان در اواخر ماه دسامبر 2019. به عنوان کسی که ارتباط با رهبران جهان در ماه ژانویه در مورد چگونه به آماده شدن برای این بیماری همه گیر اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شد رد هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی در ایالات متحده و کم اهمیت جلوه دادن نیاز به تقویت آن پزشکی و زنجیره تامین.

تهمت نیز به شدت مختل ایالات متحده توانایی مشاهده و روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در چین زمانی که او کاهش کارکنان بیش از دو سوم در CDC دفاتر در پکن قبل از همه گیر.

دولت ناظر عمومی شهروند به نام تصمیم رئيس جمهور در روز سه شنبه “یک لحظه شرم آور” و هشدار داد که آمریکا و جهان در حال حاضر خواهد شد حتی کمتر قادر به به طور موثر مقابله با این بیماری همه گیر.

دیپلمات های ایالات متحده جیمی Kolker گفت: آمار, اخبار, است که آمریکا را “ناچار” دوباره که در آینده اما آن شتابزده خروج در وسط بهداشت جهانی بحران را همکاری با کشورهای دیگر دشوار است در دراز مدت.

“وجود خواهد داشت هیچ انگیزه ای به ایالات متحده نیاز به حساب” Kolker گفت: خروجی. “از آن خواهد شد بسیار سخت تر از برخی ممکن است فرض کنیم برای پیدا کردن جایگزین کانال های ما برای شرکت در جهانی بهداشت فعالیت است. ما سرمایه گذاری خواهد شد و دیگر اهرم های دیگران و کارشناسان در کشورهای دیگر باید به تنوع خود را از مشارکت دور از CDC NIH یا USAID به عنوان این ممکن است پایدار. هنگامی که معاملات زده و ترتیبات ساخته شده بدون دخالت ایالات متحده از آن خواهد شد یک مبارزه دشوار برای مقاوم سازی آنها اگر آمریکا علاقه ای به درگیر شدن.”

قانونگذاران از هر دو طرف راهرو مضطرب بودند در اخبار; بهداشت ، لامار الکساندر (R دنیاست.) اشاره کرد که خروج از کسی که می تواند “با دخالت بالینی است که ضروری است برای توسعه واکسن” برای Covid-19.

“برای تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID آشفته و نامنسجم آن را انجام نمی, عدالت ایم” سناتور. رابرت منندز (D-N. J.). “این نمی محافظت از آمریکا زندگی می کند و یا منافع—آن برگ آمریکایی ها بیمار و امریکا به تنهایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>