‘یک گام’: پس خانه عبور مدنی و طرفداران حقوق اصرار سنا به تصویب دموکرات ” عدالت در پلیس عمل

مدنی و طرفداران حقوق روز جمعه به نام در آمریکا به سرعت تصویب جورج فلوید عدالت در پلیس عمل پلیس اصلاحات قانون که تصویب شد در دو حزبی رای در مجلس پنجشنبه شب یک ماه پس از جورج فلوید کشته شد و چهار مینیاپولیس افسران پلیس.

این لایحه تصویب شد با رای 236-181 با سه جمهوری خواهان پیوستن به آمریکا برای حمایت از قانون: برایان فیتزپاتریک از پنسیلوانیا خواهد هرد از تگزاس و فرد آپتون میشیگان.

قانون:

  • ممنوع فدرال و ایالتی و محلی اجرای قانون از نژادی و مذهبی و تبعیض آمیز پروفایل;
  • ممنوعیت chokeholds, کاروتید نگه می دارد و بدون دست کشیدن حکم در سطح فدرال;
  • محدودیت انتقال از درجه نظامی تجهیزات برای اجرای قانون ایالتی و محلی;
  • ایجاد یک پلیس ملی سوء رجیستری برای جلوگیری از مشکل افسران که از کار اخراج شده و یا ترک یک سازمان را از حرکت به یکی دیگر از حوزه قضایی به عنوان هزاران نفر را در دهه گذشته و
  • محدود واجد شرایط ایمنی به طوری که افراد منع شده از دوره نقاهت خسارت هنگامی که پلیس خود را نقض حقوق اساسی.

این لایحه همچنین تغییر مسیر موجود اجرای قانون بودجه به “تحول جامعه مبتنی بر برنامه های پلیس” که “کمک به جوامع را دوباره تصور و توسعه بتن درست و عادلانه عمومی ایمنی و روش های” با توجه به خانه دموکرات.

اعضای خانواده برخی از سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس در سال های اخیر—از جمله گوئن Carr مادر اریک گارنر; رود اردن برنج از Tamir برنج و جان کرافورد جونیور پدر جان کرافورد سوم—تایید قانون آن را “گام در مسیر درست است.”

“به ستم کشته شدن یک دوست به خصوص در دست اجرای قانون است که درد بیش از حد بسیاری از خانواده ها مجبور به تحمل” آنها در بیانیه ای گفت. “ما افتخار می کنیم برای حمایت از این تلاش ها به دلیل آن را درست انجام… این لایحه را نگه افسران پاسخگو به جوامع آنها خدمت می کنند و آنها را وادار به یک نگهبان ذهنیت نه یک جنگجو ذهنیت است.”

این لایحه نمی رفتن تا آنجا که هدایت پلیس وجوه به جوامع با سرمایه گذاری در آموزش و بهداشت و خدمات اجتماعی به عنوان برخی از ترقی خواهان از جمله Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) نامیده اند.

گروه حمایت از خم شدن و قوس: یهودی عمل سرزنش دموکرات ها برای به طور کامل از بین بردن واجد شرایط ایمنی و انتقال تجهیزات نظامی به ادارات پلیس.

“در وسط یک بیماری همه گیر و بحران اقتصادی آن را به اندازه کافی برای کاهش دامنه و اندازه پلیس—قانون باید افزایش هزینه های آموزش و پرورش و مسکن و بهداشت و خدمات انسانی است که با گسترده و عمیقا احساس نیازهای جامعه گفت:” خاخام Jason Kimelman-بلوک واشنگتن مدیر سازمان.

اما این قانون می رود بسیار بیشتر از پلیس اصلاحات لایحه ارائه شده توسط سناتور دموکرات که شامل کمی تمرکز الزامی اصلاحات در سطح فدرال.

ایران با بیل و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور در پلیس معرفی شده در اوایل این ماه پایان ندارد و یا اصلاح واجد شرایط ایمنی برای افسران بان chokeholds برای فدرال مأموران اجرای قانون و یا موضوع ایالتی و محلی ماموران فدرال پیگرد قانونی برای استفاده از آنها و یا نیاز به نیروی کشنده استفاده می شود تنها به عنوان آخرین چاره.

تشکر. Jerrold Nadler (D-n. y.) که بانیان این لایحه به نام مجلس سنا جمهوری خواهان برای قرار دادن تعصب را کنار گذاشته و تصویب جورج فلوید عدالت در پلیس بلافاصله.

“خانه کار خود را انجام داده اما امروز که پایان داستان” Nadler گفت. “این است که زمان برای اقدامات نصفه و نیمه. این زمان برای مطالعه بیشتر. این زمان برای جعلی اصلاحات. اگر ما جمهوری خواه همکاران واقعا می خواهید به تصویب پررنگ قانون جامع است که تغییر فرهنگ پلیس و نگه افسران پاسخگو استقبال می کنیم آنها را به جدول. اما ما نمی خواهد قبول هر چیزی کمتر است.”

گروه حمایت از علت شایع به نام مجلس سنا به “تقویت” این قانون “در تنظیم یک استاندارد برای عدالت و پلیس و ایمنی در آمریکا” خواستار آن شد که نمایندگان مجلس با شنیدن تماس های آمریکایی که باید پیوست ضد خشونت پلیس تظاهرات در سراسر این کشور در ماه گذشته است.

“مردم به رهبری تظاهرات در سراسر کشور در حال بازتابی از احساس درد توسط بسیاری از پاسخ به شکست آمریکا به روی چیزی حساب کردن با آن نژادپرستانه تاریخچه و تقاضا برای پایان دادن به دولت-تحریم خشونت علیه مردم سیاه و سفید” گفت: Bensley موریس Desir گروه آمار جرم و حبس مدیر پروژه. “عدالت در پلیس عمل 2020 است گام مهمی در ریشه کن کردن نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون و ما ستایش خانه برای عبور از قانون است. بیشتر خواهد شد و باید انجام شود اما ما باید اول این را اولین گام مهم برای پرداختن به یک رسوایی ملی.”

NAACP که تایید این قانون موافقت کردند که این لایحه تنها گام اول است اما تکرار Desir s تماس بگیرید.

“این قانون نشان دهنده تنها راه رو به جلو است. اگر ما یاد گرفته ایم هر چیزی از این هفته های گذشته این است که مردم آمریکا خواستار تغییرات سیستماتیک. ما باید جسورانه تحول اقدام به تجدید نظر پلیس و reimagine ایمنی عمومی در جوامع ما” گفت: Christopher Johnson, رئيس جمهور و مدیر عامل این سازمان است.

“کنگره باید دست گرفتن این لحظه فوق العاده ای در زمان به فشار برای از بین بردن نژاد پرستی در پلیس و نظام عدالت کیفری حکم بزرگ و برای خلاص شدن از شر جامعه ما از نابرابری ساختاری است که عذاب و برگشت برگزار ملت ما بیش از حد به,” او اضافه شده است.

سنسور. Cory Booker (D-N. J.) و کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) که به معرفی این لایحه همراه با خانه همکاری حامیان مالی در تاریخ 8 ژوئن خواستار آن شدند که خود را جمهوری خواه و همکاران پیوستن به “مبارزه برای افتخار [که] زندگی” از فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و شماری دیگر آمریکایی های سیاه و سفید که کشته شده اند توسط پلیس, و اذعان کرد که “مبارزه ادامه دارد.”

“اینها فقط تعداد انگشت شماری از راه حل…است که حرکت ما رو به جلو بودن فقط و برابر جامعه” بوکر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de