بقا وضعیت

الی Loomis نیست وحشت. دیگر نه. او بهتر می داند.

دور از صخره های سرخ از جنوب یوتا که در آن او می آموزد مهارت های بقا برای زندگی Loomis strolls آسفالت پیاده روی در یک پارک در حومه واشینگتن واشنگتن, گذشته, تکه از جنگل در گل هند آلو و جوانه nettles. بهار wafts فوق از طریق هوا همراه با چیز دیگری: دلهره در قالب قطرات بزاق.

“وجود دارد یک رقص” او مشاهده زمانی که جاگر و دوچرخه سواران و سگ واکر همگرا. برخی از اهمیتی; دیگران در اب راه رفتن را به بوته برای دریافت برخی از راه دور و یا به سادگی به نوبه خود چهره خود را. اما Loomis احتمالا با یک پیراهن فلانل آویخته بیش تر و تمیز outdoorsman بدن هنوز هم به پارک می رود. او باید برود. او مجریان خود را در طبیعت معمولا در جایی به مراتب بیشتر از راه دور.

به عنوان مدیر بولدر, هوای آزاد, بقا مدرسه در ایالت یوتا او چراغ دانش آموزان از طریق ناهموار تر دره ها و bluffs از سن رافائل متورم می شود. او پیاده از طریق تف باران در صحرا و در خواب چیزی جز یک توده ای از برگ و خدا رو شکر چون “آن خواهد بود بسیار سرد” به خواب در سر زمین. او را هل می دهد دانش آموزان خود را به چالش آنها را برای مقابله با ناراحتی. اما در مواجهه با یک بیماری همه گیر او را فراموش کرده و از خود آموزش.

بقا در حدود بیشتر از ساخت آتش با کمان مته و یا پیدا کردن آب تازه و یا جستجوگری برای گیاهان خوراکی. “سودمندی” او می گوید: “بیشتر است در روان و تجهیزات از دانستن است که من می تواند آتش را با چوب. چه چیز دیگری ممکن است؟”

بقا ذهنیت او توضیح می دهد شروع می شود با ماندن آرام است. اما به عنوان coronavirus به دست آورده شهرت Loomis خود را از دست داده سرد, بلعیدن, اخبار و طراوت خود مرورگر در CDC سایت ده ها بار در هر روز. قبل از اینکه طولانی او به رسمیت نمی شناسد خود را. “من کسی است که با آرامش پرسیدن سوال از کارشناسان و پذیرش عدم قطعیت زمانی که آنها لازم نیست که جزئیات را ارائه می دهد ؟” او تعجب. “یا من فرد ناجور است؟”

Loomis می دانستم که او بود ناجور. و ناجور منجر به تصمیم گیری های بد او می گوید که می تواند شما را بکشند بسیار سریع تر از گرسنگی و یا هیپوترمی.

بنابراین او دوباره.

در حال حاضر او تساوی در گذشته برخورد با عدم قطعیت به اطلاع رویکرد خود را به این یکی از جدید. او هنوز هم خواندن این خبر اما کمتر. او در برخورد با وضعیت آن را به عنوان گستراند و نه به عنوان آن ممکن است آشکار. در بقا وضعیت که همه شما می توانید انجام دهید.

“من آگاه” Loomis می گوید. “من باهوش ترین عمل من می دانم که چگونه به در حال حاضر. و پس از آن خواهیم دید.”

بنابراین در یک روز مثل امروز او خود را طول می کشد 1-year-old daughter, Alma به پارک در زادگاه خود را نه چندان دور از کانادا, که در آن قوی مخروطیان دات پیش زمینه و کوه منحنی قطع افق. او نشسته در چمن و احساس می کند تیغه های صاف و سفت و به طور معمول بین انگشتان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im