یک خوک شیرین ارضا اشتها برای عشق

Tammy ریوز’ ناب 40 پوند هام نمی خواهد رفتن در هر نقطه در نزدیکی فر. اما خوک سوار در یک پرسه زن و انجام کلاهبرداری.

ریوز از هانتینگتون بیچ و Miss Piggy ایجاد یک هم بزنید و به تازگی مانند آنها همیشه زمانی که آنها رفت و برای آنها روزانه سه مایل پیاده روی که حلقه در گذشته یک HoneyBaked ژامبون Co.

 • Tammy ریوز و Miss Piggy سرگرم رانندگان در تقاطع الیس خیابان و بلوار ساحل در
  چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Tammy ریوز آماده می شود به بسته Miss Piggy بازگشت به پرسه زن پس از سرگرم کننده رانندگان در گوشه ای از الیس خیابان و بلوار ساحل در چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Miss Piggy ممکن است به نظر می رسد مانند یک خوک تنبل به عنوان او چرخ در یک پرسه زن اما او سخت کار می کرد سرگرم کننده مردم در هانتینگتون بیچ در شنبه 11 آوریل سال 2020 است. صاحب Tammy ریوز می گوید او را دوست دارد برای دیدن خوشحال واکنش مردم است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Miss Piggy می دهد Tammy ریوز یک بوسه بر روی فرمان در هانتینگتون بیچ در شنبه 11 آوریل سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • توقف مردم برای تماشای Tammy ریوز’ خوک انجام کلاهبرداری در هانتینگتون بیچ در شنبه 11 آوریل سال 2020 است. صاحب Tammy ریوز می گوید او را دوست دارد برای دیدن خوشحال واکنش مردم است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • در پایان روز خود را سرگرم کننده مردم در هانتینگتون بیچ, Tammy ریوز و Miss Piggy سر بازگشت به خانه در
  چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • در پایان روز خود را سرگرم کننده مردم در هانتینگتون بیچ, Tammy ریوز و Miss Piggy سر بازگشت به خانه در
  چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

ریوز نوشته شده در Instagram photo (@misspiggyhb) نمایش 3 ساله گراز خوک نشستن زیر یک “وعده های غذایی به” بنر دنبال شادتر از یک گراز.

به عنوان ترافیک whizzed گذشته در بلوار ساحل و الیس خیابان رانندگان craned سر خود لبخند زد و خم شد از پنجره ماشین به گرفتن عکس از Miss Piggy انجام کلاهبرداری. او را بوسید تکان داد دست ایستاده بود و “رقصیدند” با راه رفتن در یک دایره در اطراف ریوز همه برای یک دانه کدو تنبل پاداش.

“او می خواهم به خوردن خودش را به مرگ اگر به من اجازه دهید او” ریوز گفت: اما به جای نگه می دارد و خوک در یک سالم میوه ها و سبزیجات رژیم غذایی گاه به گاه با فست فود فرانسوی سرخ. گاهی اوقات Miss Piggy رو به فساد می خورد و یک لوله خمیر دندان و یا یک صابون.

ریوز برخوردار صحبت کردن به مردم است. اگر شما نیست, شما احتمالا باید یک خوک یک حیوان خانگی او گفت:. سفرهای کوتاه می تواند به نوبه خود به ساعت های اجتماعی.

“او باعث می شود مردم خیلی خوشحال” ریوز گفت. “او بسیار مطیع و خیلی شیرین. او را مانند یک دختر خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im