یک سناریوی وحشتناک: کروناویروس در “قرنطینه’ غزه

اگر Coronavirus می رسد محاصره غزه?

در حالی که این سوال حامل ضرورت بزرگ برای همه فلسطینی ها زندگی می کنند و اسرائیل را اشغال نظامی به غزه وضعیت ویژه پیچیده و بسیار نگران کننده است.

نزدیک به 50 کشور در حال حاضر موارد گزارش شده از COVID-19 بیماری یکی از چندین شیوع است که ناشی از کوروناویروس. اگر کشورهای توسعه یافته مانند ایتالیا و کره جنوبی در حال تلاش برای مهار این ویروس کشنده یکی فقط می توانید تصور کنید چه اشغال شده فلسطینی ها را به صورت باید این ویروس اعتصاب.

در واقع با توجه به رسمی فلسطینی گزارش Coronavirus در حال حاضر رسیده فلسطین پس از دیدار با کره جنوبی هیئت در دوره بین ماه فوریه 8 و 15 که شامل یک تور در عمده فلسطینی در شهر بیت المقدس, نابلس, جریکو, الخلیل و بیت لحم.

فلسطینی درهم حاوی ذرات از اخبار که باعث قابل لمس وحشت در میان جمعیت است که ایمان کمی در رهبری آن آغاز خواهد شد. نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطینی محمد Shtayyeh, “امیدوار” است که “صاحبان ناشناخته امکانات” خواهد ورزش مسئولیت شخصی و تعطیل کردن کسب و کار خود و دیگر موسسات که به مردم باز هستند.

تشکیلات وزارت بهداشت به دنبال این اعلام “وضعیت اضطراری” در تمام بیمارستان های تحت PA صلاحیت در کرانه تعیین قرنطینه مرکز در نزدیکی اریحا برای کسانی که پس از رسیدن از چین و مناطق دیگر که در حال ضربه Coronavirus.

فلسطینی در حال مبارزه با شیوع کروناویروس است نه ساده ماده, حتی اگر ناکارآمد PA امکانات دستورالعمل سازمان بهداشت جهانی (WHO) به این نامه است.

فلسطینی ها از هم جدا شده توسط یک اسرائیلی ماتریس کنترل است که از مطالعه خارج شدند بسیاری از جوامع پشت بزرگ سیمان دیوار پست های بازرسی نظامی و غیر ممکن به حرکت ارتش احکام که ذاتا طراحی شده برای تضعیف فلسطینی در جامعه و به سهولت دولت اسرائیل ماموریت کنترل فلسطینی ها و استعمار زمین های خود را.

چه چیزی می تواند به تشکیلات خودگردان فلسطینی را به آمدن به کمک ده ها هزار نفر از فلسطینی ها در به اصطلاح “منطقه C” از کرانه? این منطقه به طور کامل تحت کنترل ارتش اسرائیل که علاقه کمی در رفاه ساکنان فلسطینی وجود دارد.

چنین سوالاتی را که باید در نظر گرفته شود در چارچوب آنچه که از آن با عنوان “نابرابری های سلامت” در میان فلسطینی ها از یک سو و بین فلسطینی ها و ممتاز غیر قانونی مهاجران یهودی از سوی دیگر است.

در برخی از راه های بسیاری از جوامع فلسطینی در حال حاضر ‘قرنطینه” توسط اسرائیل, اما سیاسی نیست دلایل پزشکی. شیوع کروناویروس در برخی از این جوامع به خصوص آنهایی که در حال قطع کردن از مناسب بهداشت و درمان و مجهز و تجهیزات پزشکی را به اثبات خودش به نمایش گذاشت.

بدترین سرنوشت اما در انتظار غزه باید مرگبار و سریع-گسترش ویروس پیدا کردن راه خود را از تمام جهات از طریق کیمیایی محاصره بلعد که این کوچک اما پرجمعیت منطقه است.

غزه است که تحمل آن 12 سال از اسرائیل در محاصره است و هنوز هم در وضعیتی وخیم تحت عظیم تخریب چندین اسرائیل جنگ در حال حاضر اعلام شده است “غیرقابل سکونت” توسط سازمان ملل متحد.

اما بدبختی از غزه متوقف هرگز به شکل میگیرد. نه یک گزارش سازمان ملل متحد در غزه را بیمار تجهیزات پزشکی و یا آمادگی برای حداقل ده سال گذشته استفاده کرده است هر مثبت یا حتی امیدوار زبان.

در ماه مارس گذشته و امداد سازمان ملل متحد هماهنگ کننده برای اشغال فلسطین آقای جیمی McGoldrick bemoaned غزه “مزمن قطع برق شکاف در بخش خدمات از جمله سلامت روانی و حمایتهای روانی-اجتماعی و کمبود داروهای ضروری و لوازم.”

در ماه ژانویه اسرائیل حقوق ، ب’Tselem صحبت از بی سابقه بحران بهداشتی در محاصره غزه یکی است که سوخت Coronavirus و یا هر گونه دیگر چنین بوده اما توسط این واقعیت است که غزه را به سختی عملکرد بیمارستان ها به شدت در تلاش برای مقابله با سقوط از هزاران نفر از صدمات ناشی از ‘Great مارس از بازگشت’ که صورت گرفته در غزه کنار تقسیم حصار.

ب’Tselem در حال حاضر گزارش “غیر قانونی باز آتش سیاست اسرائیل این است که با استفاده از در برابر این تظاهرات اجازه می دهد سربازان به شلیک آتش زندگی می کنند در غیر مسلح معترضان که به مخاطره می اندازد هیچ یک منجر به وحشتناک نتایج”.

اسرائیل و گروه ذکر شده در حد متوسط برآورد ارائه شده توسط کسانی که تا پایان 2019 غزه پزشکان مجبور به انجام قطع عضو اندام در 155 معترضان تعدادی که شامل 30 کودک. این علاوه بر ده ها تن از معترضان که تبدیل شده اند به طور دائم فلج به دلیل صدمات ستون فقرات.

این تنها یک بخش کوچک از یک مقدار بیشتر بحران چند وجهی. نه تنها سرخک و دیگر بسیار مسری عفونی در حال پیدا کردن راه خود را بازگشت به غزه آب-بیماری های منتقله نیز گسترش در نرخ هشدار دهنده است.

97 ٪ از تمام غزه را آب برای مصرف انسان مناسب با توجه به این که که begs سوال: چگونه می تواند از بیمارستان های غزه احتمالا مقابله با کروناویروس بیماری همه گیر که در برخی موارد آب پاک است و حتی در دسترس در غزه بزرگترین بیمارستان الشفاء?

“حتی زمانی که آن را در دسترس پزشکان و پرستاران قادر به استریل کردن دست خود به دلیل کیفیت آب” با توجه به رند.

که مدیر در فلسطین جرالد Rockenschaub صحبت راستى در مورد دیدار با PA وزیر بهداشت مای Al-Kaila در رام الله در فوریه 25, جایی که آنها مورد نیاز برای مطلب “آمادگی اقدامات” و “اضافی اولویت آمادگی اقدامات” در کرانه غربی و غزه است.

که او نیز اعلام کرد که آن را “هماهنگی با مقامات محلی در غزه” برای اطمینان از نوار آمادگی برای مقابله با کروناویروس.

چنین تسکین دهنده زبان, اما, ماسک زشت واقعیت است که چه کسانی و کل سازمان ملل متحد نتوانسته اند به مقابله با بیش از یک دهه است.

تمام گزارش های قبلی در غزه که در حالی که با دقت جزئیات مشکل را تشخیص ریشه های آن و یا به مد یک راه حل دائمی برای آن است. در واقع, بیمارستان های غزه به ناکارآمد به غزه آب به عنوان کثیف همانطور که تا کنون و با وجود هشدارهای مکرر نوار است که هنوز هم نا مناسب برای زندگی انسان به لطف وحشیانه اسرائیل محاصره و به سکوت جامعه بین المللی است.

حقیقت این است که هیچ مقدار از ‘آمادگی’ در غزه – و یا رک و پوست کنده در هر نقطه در فلسطین اشغالی – می تواند به توقف گسترش Coronavirus. آنچه که مورد نیاز اساسی و تغییر ساختاری که emancipate فلسطینی سیستم بهداشت و درمان از وحشتناک تاثیر اشغالگری اسرائیل و دولت اسرائیل را سیاست دائمی محاصره و سیاسی تحمیل شده ‘قرنطينه’ – همچنین به عنوان شناخته شده بود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>