‘یک مضحکه می خواند و یک رسوایی’: تهمت بی سر و صدا مسائل یادداشت است که می تواند لغو اتحادیه حقوق برای 750,000 کارگران فدرال

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه بی سر و صدا با صدور یادداشت اعطای وزیر دفاع علامت Esper قدرت به لغو چانه زنی جمعی حقوق برای وزارت دفاع را 750,000 غیر نظامی کارگران یک حرکت کارگری را تقبیح به عنوان بخشی از دولت را گسترده حمله به کارگران سازمان یافته.

آمریکا فدراسیون کارکنان دولت (AFGE) را محکوم کرد یادداشت منتشر شده در فدرال ثبت نام (pdf) پنج شنبه به عنوان “یک مضحکه می خواند و یک رسوایی است.”

“دولت divide-and-conquer استراتژی با توجه به سازماندهی کار است که به عنوان نفرت انگیز آن را به عنوان شرم آور است.”
—آمریکا فدراسیون کارکنان دولت

این یادداشت معتقد است که یک اتحادیه دفاعی وزارت نیروی کار می تواند تهدیدی برای “امنیت ملی” است و اگر لازم چانه زنی جمعی و حقوق در این بخش باید اوراق در راستای “حفاظت از مردم آمریکا.”

“هنگامی که ماموریت های جدید ظهور و یا آنهایی که موجود تکامل وزارت دفاع نیاز به حداکثر انعطاف پذیری برای پاسخ به تهدیدات” یادداشت متحده است. “این انعطاف پذیری نیاز دارد که نظامی و غیر نظامی رهبری مدیریت سازمان های خود را به کشت کشنده چالاک نیروی تطبیقی به فن آوری های جدید و استقرار تغییرات.”

“که در آن چانه زنی جمعی ناسازگار است با این سازمان ها ماموریت” این یادداشت ادامه می دهد “وزارت دفاع نباید مجبور به قربانی کردن آن امنیت ملی ماموریت و در عوض به دنبال کمک از طریق اشخاص ثالث و اداری fora.”

معلوم نیست که آیا یا چگونه Esper در نظر دارد به عمل خود اختیارات قانونی.

لری Mishel برجسته همکار در موسسه سیاست های اقتصادی, نام کاخ سفید را توجیهی برای پایان دادن به چانه زنی جمعی حقوق در وزارت دفاع “بی رحم.”

وجود این یادداشت که تهمت امضا شده در Jan. 29 برای اولین بار گزارش شده توسط دولت اجرایی در اوایل این ماه.

خروجی اشاره کرد که “اصلاحات خدمات ملکی عمل 1978 شامل ارائه اجازه می دهد رئیس جمهور به موضوع سفارش به استثنای سازمان ها و آژانس مولفههای از چانه زنی جمعی قوانین اگر قوانین” نمی توان به آن سازمان و یا زیربخش در یک شیوه ای سازگار با امنیت ملی مورد نیاز است.'”

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

اورت کلی AFGE ملی دبیر خزانه دار گفت: در بیانیه ای که انکار وزارت دفاع و کارکنان “به چانه زنی جمعی و حقوق تضمین شده در قانون به آنها از سال 1962 خواهد بود یک تقلید مسخره امیز—و انجام آن را تحت پوشش ‘امنیت ملی’ می تواند یک رسوایی به سوگند مقدس و تعهد است که همه کارگران فدرال را به کشور خود.”

“این دولت متوقف نخواهد شد تا زمانی که آن را طول می کشد دور تمام حقوق کارگران برای تشکیل و پیوستن به اتحادیه اروپا و ما متوقف نخواهد شد و انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد.”
—اورت کلی AFGE

“این دولت متوقف نخواهد شد تا زمانی که آن را طول می کشد دور تمام حقوق کارگران برای تشکیل و پیوستن به اتحادیه گفت:” کلی “و ما متوقف نخواهد شد و انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد.”

دولت اجرایی اشاره کرد که “اتحادیه حقوقی واجد شرایط در وزارت دفاع به طور گسترده ای متفاوت است.”

“کارگران غیر نظامی در گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا هستند نشان داده شده توسط [AFGE] به عنوان دفاع آژانس حمل و نقل و دفاع قرارداد مدیریت آژانس” خروجی گزارش شده است. “یقه آبی کارگران در پایگاه های نظامی و انبارهای سراسر کشور ارائه شده توسط انواع مختلفی از اتحادیه های کارگری و معلمان در پایه مدارس برای کودکان از خدمات اعضای معامله در مجموع به عنوان به خوبی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و شرکت های بزرگ-دوستانه مقامات در دولت او حمله کرده اند دولتی و بخش خصوصی و اتحادیه های کارگری از رئیس جمهور در سال 2017.

در ماه اکتبر گذشته سیاسی به دست آمده داخلی یادداشت گذراند در سال 2017 توسط کاخ سفید سیاست داخلی مشاور جیمز شرک که خواست مغلوب ساختن پیشی جستن “برای از بین بردن همه کار برای حمایت از کارگران فدرال و یک نیاز است که پیمانکاران فدرال ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارکنان.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر در عمل توصیه های کلیدی در این یادداشت” سیاسی گزارش شده است. “برای مثال آن تغییر کرده است اضافه کاری پرداخت محاسبات و مطرح قوانین ساخت آن را سخت تر برای شرکت ها برگزار می شود مسئول برای کار نقض مرتکب franchisees و پیمانکاران است.”

یادداشت سیاسی اشاره کرد همچنین توصیه می شود که مغلوب ساختن پیشی جستن “شماره یک فرمان اجرایی از بین بردن کارمند کارگری در وزارت دفاع بر اساس امنیت ملی است.”

در اکتبر بیانیه ای در پاسخ به شرک را توصیه AFGE گفت: “دولت divide-and-conquer استراتژی با توجه به سازماندهی کار است که به عنوان نفرت انگیز آن را به عنوان شرم آور است.”

“اما آن را نمی خواهد کار” اتحادیه گفت. “در سراسر این کشور اعضای ما و اعضای هر اتحادیه کارگری در حال گرفتن آموزش سازماندهی و بسیج. به عنوان بزرگترین اتحادیه به نمایندگی فدرال کارکنان AFGE همچنان به مقاومت در برابر رئیس جمهور و اوباش ذهنیت و بی احترامی به صورت فدرال نیروی کار و کار انجام می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de