‘یک تقلید مسخره امیز’: مغلوب ساختن پیشی جستن محدود Covid-19 تسکین کمک های مالی از بیمارستان ها خدمت به کشور فقیرترین

کارشناسان بهداشت عمومی, دولت, مقامات و خط مقدم پزشکی کارگران صدایی زنگ و خواستار فوری تغییر البته به عنوان برگ برنده دولت نامتناسب اختصاص Covid-19 بودجه امداد به افزایش درآمد بیمارستان در حالی که محدود کردن جریان کمک به ارائه دهندگان خدمات است که در درجه اول خدمت به مردم کم درآمد.

به لس آنجلس تایمز گزارش داد در اواخر هفته گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “برنامه برای کمک به بیمارستان ها و پزشکان در خط مقدم از coronavirus بحران پشت سر گذاشتن ملت مدیکید ایمنی خالص—به اطفال و ارائه دهندگان خدمات سلامت روان و بیمارستان ها که در خدمت فقیرترین بیماران است.”

“من نمی خواهم به نقطه انگشتان دست, اما آن را مانند به نظر می رسد این بازیکنان بزرگ هستند که آنهایی که به گوش. که نشسته است در جدول زمانی که تصمیم گیری در حال ساخته شده است ؟ من می دانم آن را به من نیست. آن را سازمان مثل ما.”
—Dr. Jim Sayah کمبریج بهداشت داد

“که نتیجه به احتمال زیاد به تعمیق نابرابری در امریکا سیستم بهداشت و درمان به عنوان ده ها میلیارد دلار از کمک های فدرال رفتن در درجه اول به سیستم های پزشکی که در خدمت بالاتر درآمد بيماران مبتلا به مدیکر یا خصوصی بیمه درمانی” این بار اشاره کرد.

مراقبت عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در اواخر ماه مارس شامل 100 میلیارد دلار بودجه برای ایالات متحده بیمارستان و موقت محرک لایحه ماه گذشته مجاز 75 میلیارد دلار بیشتر است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در اختیار گسترده ای بیش از چگونه آن بودجه توزیع شده و منتقدان هشدار می دهند که برگ برنده دولت است که با استفاده از آن قدرت به انکار امداد برای ارائه دهندگان خدمات که بیشتر در خدمت جمعیت های آسیب پذیر. به عنوان رویاهای مشترک در ماه گذشته کاخ سفید میرود و ملت بزرگترین بیمه خصوصی بیمه UnitedHealth برای کمک به توزیع 30 میلیارد دلار در بیمارستان بودجه.

“من نمی خواهم به نقطه انگشتان دست, اما آن را مانند به نظر می رسد این بازیکنان بزرگ هستند که آنهایی که گوش به” دکتر Gulf Sayah مدیر عامل شرکت ماساچوست ارائه دهنده خدمات مبتنی بر کمبریج سلامت داد و گفت: این بار. “کسی که نشسته است در جدول زمانی که تصمیم گیری در حال ساخته شده است ؟ من می دانم آن را به من نیست. آن را سازمان مثل ما.”

به عنوان Rachana Pradhan و لورن وبر از قیصر سلامت نیوز گزارش داد در ماه گذشته “$30 میلیارد توزیع شد به بیش از 300,000 اشخاص در سراسر کشور اما تصمیم به تکیه بر گذشته مدیکر, billings, معنای بسیاری از ارائه دهندگان به سختی یک گاز از سیب از جمله کودکان را در بیمارستان ها و آسایشگاه ها که عمدتا تکیه بر مدیکید و برنامه های دیگر برای بازپرداخت.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در یک نامه (pdf) به HHS وزیر الکس آذر هفته گذشته آکادمی آمریکایی پزشکان خانواده آکادمی اطفال آمریکا و کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان هشدار داد که “وضعیت رو به خط مقدم پزشکان وخیم است” و تنها بدتر خواهد شد اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست و اولویت بندی بودجه اضطراری برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی.

“متخصص زنان-زایمان متخصصان اطفال و پزشکان خانواده روبرو هستند دراماتیک چالش های مالی قابل توجهی منجر به اخراج و حتی تمرین تعطیلی” سازمان نوشت. “این چالش ها را تهدید می کند دسترسی بیماران به پزشکی لازم و حساس به زمان مراقبت و بهداشت عمومی اورژانس.”

پزشکی است که تحت حمله برگ برنده دولت برای سال فراهم می کند بسیار مهم پوشش بیمه به حدود 70 میلیون آمریکایی های کم درآمد از جمله میلیون ها نفر از کودکان.

“پزشکی است که تاسیسات را برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها و اهمیت آن شده است هرگز بیشتر روشن که امریکا هایش با کروناویروس بحران است که همه را تهدید می کند سلامت و ایمنی است.”
—براد Woodhouse, محافظت, مراقبت از ما

“پزشکی است که تاسیسات را برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها و اهمیت آن شده است هرگز بیشتر روشن که امریکا هایش با کروناویروس بحران است که همه را تهدید می کند سلامت و ایمنی” براد Woodhouse, مدیر اجرایی گروه حمایت محافظت از ما مراقبت در بیانیه ای گفت: جمعه گذشته است.

اما پزشکی گرفته صندلی عقب در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزیع کمک های مالی مقامات دولتی هشدار داده اند. “خود را بزرگتر پزشکی, کسب و کار بدتر شما” کارولینای شمالی وزیر بهداشت مندی کوهن گفت: بار.

به عنوان بار گزارش HHS در ابتدا doled بودجه امداد “بر اساس ارائه دهندگان خدمات مدیکر درآمد یک محاسبه که مورد علاقه بیمارستان ها و پزشکان است که برای مراقبت از تعداد زیادی از بیماران مسن.”

“آخرین هفته آذر اعلام کرد و در عین حال یکی دیگر از فرمول که تخصیص دادن کمک های اضافی تا حد زیادی بر اساس ارائه دهندگان خدمات پزشکی’ کل درآمد” این بار اشاره کرد. “این نوک فلس حتی بیشتر به سمت بیمارستان ها و پزشکان و دیگر ارائه دهندگان خدمات است که برای مراقبت از بیماران مبتلا تجاری بیمه درمانی که به طور معمول می پردازد و آنها را بسیار بالاتر از نرخ یا مدیکر یا پزشکی دو اصلی دولت برنامه های بهداشتی. به خصوص محروم در حال ارائه دهندگان خدمات پزشکی است که تمرکز بر روی بیماران فقیر.”

دکتر جنیفر Sanderford کلرادو مبتنی بر اطفال که در خدمت پزشکی بیماران گفت: بار است که “وجود دارد این است که فقط پول بودن hemorrhaged با هیچ چیز در آینده است.” Sanderford گفت: او نشده پرداخت می شود خودش را در یک ماه و تا به حال برای قرار دادن واکسن سفارشات برای بیماران خود را در یک کارت اعتباری است.

Moira melissa prophet متخصص اطفال مستقر در لس آنجلس به نام برگ برنده دولت رویکرد به بحران “یک تراژدی و مضحکه می خواند.”

“چهل و هشت درصد از کودکان آمریکا در پزشکی و تراشه” melissa prophet توییتی با اشاره به برنامه بیمه سالمت کودکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im