سالت لیک سیتی — شاید این نشانه ای از بار. برای اولین بار پس از پایان تنگ دنیس اسمیت در سال 1989 کسی که گرفتار بیشترین پاس برای یوتا Utes فصل گذشته نبود یک گیرنده گسترده. که افتخار رفت و به تنگ پایان Brant Kuithe که رهبری این تیم با 34 پذیرایی.

یوتا مربی Kyle Whittingham نیست در این مورد نگران هستند. او سریع به اشاره است که تنگ می رسد تراویس Kelce و جورج منی پاش مهبل بودند بالا گیرنده برای کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers بود.

“هر دو از آنها را در سوپر باول, بنابراین من فکر می کنم که یک چیز بد” Whittingham گفت. “شما باید سلاح های خود را به عنوان یک هماهنگ کننده توهین آمیز. در اینجا سلاح های خود را … حداکثر رساندن آنها است.”

یوتا گیرنده را سهم مهمی در اما. آنها همچنین نقش مهمی در کارفرمایی تایلر هانتلی بالا تکمیل درصد (.731). ارشد Demari Simpkins زخم با 32 پذیرایی برای نشان دادن موقعیت در گروه سه. در حال اجرا پشت زاک خزه سوم شد و با 28.

پس از آن تنها اوت با 20 یا بیشتر جلب در سال 2019 شد دوم Jaylen دیکسون (24). چهار نفر از پنج نفر دیگر گیرنده های رسیدن به دو چهره نیز بازگشت این سال است. این گروه شامل سامسون Nacua (18), برایان تامپسون (18), سلیمان, Enis (14) و بریتانیا کاوی (10). ارشد جرثقیل ویکرز (19) تکمیل شده خود را واجد شرایط.

Whittingham است که خوش بینانه در مورد عودت. او اشاره کرد که Nacua و تایرون جوان-Smith, ارائه, ارشد رهبری است. این Utes امیدوار هستند که آسیب زده جوان-اسمیت داده خواهد شد یک ششم سال از واجد شرایط بودن.

Covey که redshirted پس از چهار بازی در سال 2019 نیز دوباره سالم. او بخشی از یک کلاس که شامل دیکسون, Enis و تامپسون.

“این فوق العاده ای گروهی از جوانان” Whittingham گفت.

یوتا نیز از گیرنده های مشتاق به ایجاد یک تاثیر به تیم انتقال به کارفرمایی با هانتلی فارغ التحصیلی. کارولینای جنوبی انتقال جیک بنتلی و تگزاس انتقال کامرون در حال افزایش هستند نامزدهای. امیدوار هستند در سال اول گیرنده Devaughn Vele. او با بازی در چهار بازی فصل گذشته برای حفظ خود را اشتباه.

Whittingham گفت: 6-پا-4 پیاده روی در بود تعجب دلپذیر است.

“شما صحبت کردن در مورد یک پسر که فقط کاهش یافته در دامان خود است و واقعا در آمد,” او توضیح داد.

این Utes همچنین برداشت یک جفت کفش مدرسه standouts در طول دوره امضای. آنها اضافه پول پارک (Aledo HS, Texas) و کانر اوتول (La Cueva HS, New Mexico). Whittinghaam گفت: هر دو گیرنده بسیاری از حرکت صعودی هر چند 6-پا-4, 207 پوند اوتول در نهایت ممکن است بزرگ تر شدن موقعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im