واقعی آمریکایی بنای تاریخی به Trumpian بار

این خبر که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی به مرحله “عظیم آتش بازی در نمایش” قبل از قابل ملاحظه جمعیت در روز استقلال حوا در کوه راشمور یادبود ملی (علیرغم چشم انداز هر دو آتش سوزی در tinder-خشک اطراف و گسترش بیشتر Covid-19) من را ترک کرده است خانههای گلی خالی بیش از یک بار دیگر امکان ایجاد یکی دیگر از چنین حماسه-مقیاس بنای تاریخی است. شاید آن را حتی می تواند حکاکی شده به نزدیکی خط الراس در همان سیاه تپه های منطقه داکوتای جنوبی به عنوان اصلی اگر لاکوتا سو می تواند معتقد به آن اجازه می دهد که مطمینا اولین بار در اطراف.

پس از بازگشت در اواخر دهه 1920 کمتر از سه دهه و 70 مایل از محل نهایی تربت Wounded Knee کشتار که اصل تعهد به حک کردن چهره رئیس جمهور جورج واشنگتن و توماس جفرسون, آبراهام لینکلن و تدی روزولت به سمت کوه راشمور خمرهای heedlessly همراه بی اعتنا به بومیان آمریکا و نگرانی است. در این روند تخریب یکی از سو مقدس ترین سایت (استارک صورت صخره لاکوتا جالب اینجاست که نام شش پدربزرگ) به منظور جشن رهبران بسیار ملت است که به سرقت رفته بود زمین های خود را و سپس پس وحشیانه سرکوب آنها.

در ضمن آیا شما می دانید — من تا به حال—که مجسمه اصلی راشمور یادبود Gutzon Borglum بود مشتاق عضو Ku Klux Klan? در واقع اول خود زخم زدن در چنین عظیم الجثه تلاش در اوایل دهه 1920 تا به حال شده است پیشنهاد خود را سنگ کوه مؤتلفه یادبود های نصب شده در آمار و ارقام از ژنرال رابرت لی ه و استون وال جکسون به عنوان رئیس کنفدراسیون, Jefferson Davis, پیشرو خود را شورشی ارتش.

که قریب به اتفاق bas-relief شد به فضل بسیار سایت نیم ساعت در خارج از آتلانتا که در آن روز سرد شب شکرگزاری در سال 1915 فقط چند ماه پس از اکران فیلم D. W. Griffith فیلم تولد یک ملت (و مدت کوتاهی پس از آن بدنام اوباش لینچ از دروغ محکوم یهودی کارخانه سرپرست لئو فرانک در نزدیکی ماریتا) یک گروه را انتخاب کنید از ورق-باشلق مردان, led by William J. سیمونز تاسیس دوم تکرار Ku Klux Klan. خود مراسم به اوج خود رسید با سوزاندن 16-پا صلیب در بالای گنبد کوه یک عمل دیگر وجود دارد هر روز کار برای 50 سال آینده با همین جشن صلیب سوزاندن.

آن را به عنوان اتفاق افتاده است Borglum تنها آن را به عنوان دور به عنوان مجسمه لی سر قبل از نسخه اولیه این پروژه گرفتار در مشکلات مالی و داخل Klan نزاع های فرقه ای در سال 1925. چند سال بعد او در نقل مکان به کوه راشمور پروژه. چند دهه بعد, با این حال کار بر روی یک تنوع از Borglum سنگ کوه خواهد بود احیا توسط دیگران پس از Mount Rushmore را تکمیل. در واقع با این کار یک بار دیگر به خوبی در جریان نسبت به آنچه که تبدیل به بزرگترین نقش برجسته در هر نقطه در جهان گسترده دولت پارک در پایین کوه افتتاح شد در 14 آوریل سال 1965 سالگرد 100 از لینکلن را ترور و از محل به سرعت تبدیل به گرجستان بیشترین بازدید از جاذبه های توریستی. اما این داستان دیگری شایسته شاید کاملا متفاوت حساب.

همانطور که برای خود من رویا پردازی Rushmore 2.0 شاید لاکوتا خواهد بود بیشتر متمایل به این نسخه از آنها اولین بار در اطراف از این پروژه خواهد بود با هدف پرداختن مشترک ما در آینده شاید نیم قرن از شرکت و نمایندگی graven زودی از زمان خود ما به ما فرزندان این تلاش به حساب botched و رنگ باخته جهان ما به احتمال زیاد باید وقف آنها توسط آن است.

که سر (و که دست) در قاپوق انسداد?

به جای زل زده با رویایی تعصب و غیرت نسبت به برخی از الهی تحریم manifest destiny به عنوان در اصلی بازی گلف چهار نفری روی کوه راشمور 2.0 خواهد بود اندود شده تا در قاپوق انسداد هر کدام با خود مايوس صورت کروشه توسط همین yoked دست. (این پوشش یوغ-تخته خواهد بود دقت حک شده به آن گرانیت صخره نیز هست.) این خواهد بود که چهار مردان (و البته آنها همه مردان سفید) از عصر ما که شاید بیش از دیگران می تواند تلقی مسئول وخیم آخر بازی را که جهان در آن زمان را به خوبی ممکن است یک روز: چهار مرد که به منابع و اطلاعات به شناخته شده اند بهتر است اما به جای آن تصمیم گرفت به مبادله دراز مدت سرنوشت نوه های خود (و بقیه انسان آله) در تعقیب بی امان سود کوتاه مدت و قدرت.

راه من تصور آن را اولین شکاف در کوه که خواهد بود این سایت متعلق به رسانه بارون روپرت مرداک که راه خود را از اخبار پارسیان امپراتوری پس از تنهایی مسموم به گفتمان عمومی با انکار و مبهم و تاریک کردن نه تنها در ایالات متحده بلکه در بریتانیا و همچنین در خود بومی استرالیا (که در آن او کنترل 60 درصد از تمام روزنامه فروش). که برای ماده, آسیب خود را گسترش در سطح جهان با تشکر از فاکس نیوز, سرمقاله صفحات Wall Street Journal, the Sun, این , اخبار, از جهانو خانواده خود را (و به تازگی او حتی تصمیم به تحکیم خود بدگویی رکورد با نصب خود ایدئولوژیک همسان پسر Lachlan بالای شرکت خط جانشینی در آشکار جای خود را بیشتر هوشیار و گزارش اصلاحات فکر پسر جیمز).

حافظه بعدی بیش قطعا باید به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل. پس از همه در سراسر یک واحد بسیار مهم دهه—و چه مدت می تواند به دانشمندان و دیگران در حفظ و اصرار دارد که ما تنها 10 یا 12 سال در سمت چپ برای جلوگیری از سیاره زیست محیطی فاجعه قبل از آن سال ها اجرا می شود ؟ —او موفق به upend تقریبا هر تلاش دولت اوباما مهم نیست که چگونه عمیقا ناکافی برای مقابله با سوزاندن سوخت های فسیلی است. سپس او یاری هر ضد زیست محیطی ضد آب و هوا-تغییر طرح از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با فوری منافع کوتاه مدت خود میلیاردر (اغلب فسیلی-سوخت) اهدا می کنند. در همین حال او موفق شد در بسته بندی دادگاه با همین blinkered reactionaries به عنوان راهی برای جلوگیری آینده تلاش برای معکوس کردن هر یک از این.

و هیچ, Donald J. Trump حتی نمی آیند نزدیک به واجد شرایط برای سومین نقطه که cliffside یادبود امداد. نامزدها پس از همه می خواهم که برای نشان دادن فکری به اندازه کافی پهنای باند به درک با این حال کمرنگ ریسک درگیر و تهمت آشکارا فاقد هر گونه درک آنچه از آینده او را ترک فرزندان ما و فرزندان خود را. در هر صورت دست خود را در حال راه بیش از حد کوچک است. آنها می خواهم به نگه داشتن لغزش در خارج از حصار بندی گرانیت را گمانه و موهای خود را چگونه می تواند هر مجسمه ساز مهم نیست که چقدر با استعداد بود انتظار می رود برای تولید مثل و مانند یک مار را از لانه ؟ علاوه بر این صرفا به استثنای او از جمله شرکت مشکوک باید به اندازه کافی برای تحریک واقعی صدای طوفان umbrage که می تواند حداقل ارائه بقیه از ما با نی نی تیره سرگرمی در سراسر این ملال انگیز زمان حتی اگر پروژه خود را هرگز پیشرفته به chiseling مرحله.

بنابراین آنچه از اسلات سه ؟ که یکی من حداقل دو ذهن و در هر صورت چرا باید من بود تنها کسی که می شود به تصمیم می گیرید ؟ نباید این انتخاب یک ماده برای گفتگو و شور? هنوز هم برای من یک بار جمهوریخواه مجلس نیوت گینگریچ و سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور قطعا در اجرا با توجه به شکل گیری نقش را در دامن زدن به این نوع سوءهاضمه سیاست ساخته شده است که زمان Trumpian لحظه ممکن است.

و فراموش نکنید که بیل کلینتون یا نه. (بدون هیچ دلیل نمی شود هر دو حزب در یک بنای تاریخی است.) بیش از حد باهوش نصف در تعصب و غیرت خود را به دوست داشته شدن توسط کسانی که در بالای هرم مالی رئیس جمهور کلینتون حتی شروع به توازن نئولیبرالی افراط از رئیس جمهور رونالد ریگان و جورج دبلیو بوش. با توجه به craven تسلیم گینگریچ چنی و کلینتون به نیازهای کوتاه مدت و دیکته مالی و تکنولوژیکی انحصارات در هزینه های دراز مدت زیست محیطی طرح های, هر سه مطمئنا شایستگی مورد توجه است.

چهارم اسلات برای پنجمین رای دادن ؟

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

که من به ارمغان می آورد که به اسلات چهارم است که به خوبی می تواند تعیین می شود در شش ماه آینده و حداقل در ذهن من است که رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز را از دست بدهد.

بله دولت فعلی botched پاسخ به Covid-19 همه گیر و بی سابقه ای سقوط مالی که منجر به, و بله, تهمت و عوامل خود را appallingly نژادپرستانه غرایز در درمان آنها از مهاجرت و پلیس با خشونت سیستماتیک تبعیض و گسترش chasms از نابرابری اقتصادی. هنوز تنها مهم ترین مسئله در آینده نوامبر انتخابات باید قطعا زیست محیطی آینده سیاره ما و اجازه دهید آن صورت, در این راستا ایالات متحده باقی مانده در میدان نبرد تعیین کننده در تعیین همه بشریت جمعی سرنوشت. (و آن را سخت به غلو ترمینال ویرانی چهار سال بیشتر از Trumpian حکومت می تواند انتقام در این زمینه است.)

البته با گذشت هر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن شکست در هر نوع نسبتا انجام انتخابات به نظر می رسد همیشه مطمئن تر (هر چند بدون تشکر به موضوع تغییر آب و هوا است که هنوز به طور گسترده ای نادیده گرفته شده). اینکه آینده انتخابات را در واقع نسبتا انجام شده با دسترسی گسترده به انتخابات تضمین شده است که به سرعت تبدیل شدن به تعریف سوال از این انتخابات شود.

از رئیس جمهور تهمت و میچ مک کانل به فعالان محلی در نوسان کلید متحده که جمهوری خواهان از عزم خود را برای کوچک کردن حق رای رای دهندگان از طریق سرکوب تاکتیک های مانند توده تصفیه رای گیری لیست; خودسرانه ثبت نام مورد نیاز پرهیاهو کج در برابر مردم رنگ و افراد جوان به طور کلی; آشکار تلاش برای جلوگیری از پست الکترونیکی-در انتخابات (حتی در صورت به احتمال زیاد پاییز قیام Covid-19 همه گیر و حتی اگر آن را طول می کشد bankrupting خدمات پستی به منظور انجام این کار); این آشکارا توزیع نابرابر از حوزه های رأی گیری در روز انتخابات همراه با واگذاری بیشتر تفکیک مستعد رای گیری ماشین آلات به کلید مخالفان منطقه; همه که به تکمیل عظیم مخفیانه بودجه تلاش در ارعاب رای دهندگان—و نه حتی به ذکر است عوارض که ممکن است بوجود می آیند پس از شمارش آراء. بسیاری از این می گیرید gambits را تحریک فوری چالش های قانونی که بدون شک به سرعت پیمودن راه خود را به در حال حاضر به شدت سیاسی دیوان عالی کشور است. در آنجا مغلوب ساختن پیشی جستن و همکار خود را خواهان می توانید تعداد حداقل چهار stalwart آرا (که در بخش بزرگی چرا کسانی که قضات اخیرا نیل Gorsuch و برت Kavanaugh بودند قرار داده وجود دارد در وهله اول).

این به نوبه خود بدان معنی است که سرنوشت هر دو جمهوری و آینده بشر می تواند به پایین آمدن به فقه فقط یک مرد: قاضی جان رابرتز پنجم رای (و تنها کسی که ممکن است مهم در پایان). در این زمینه بسیار ساخته شده است رئیس دادگستری ظاهرا فارغ از دغدغه های تاریخی شهرت نهاد او ریاست بر آن بگمارند عظمت و خود را مطیع مقام در قانون اساسی آسمان. پس از همه نیست او کسی است که در بر داشت یک راه برای نجات قانون مراقبت مقرون به صرفه حفظ حقوق اشتغال از جامعه کارگران و ممانعت از هر دو اخراج از IF خیال و نابودی سقط جنین حداقل برای زمان ،

شایان ذکر است که مطلق حق متحده و محلات برای کنترل دسترسی به, رای گیری در هر راه آنها را مشاهده کنید مناسب (بدون توجه به gerrymandering یا مداوم تبعیض نژادی بوده است و اساسا انسانهایی از ویژگی های رابرتز فلسفه حقوقی پس از مدتها قبل از او در دیوان عالی کشور است. پس از همه از جولای سال 1980 از طریق اوت 1981 او clerked برای عدالت ویلیام Rehnquist که می خواهم از آن ساخته شده زندگی خود را به عقب بسیاری از لیبرال دادگاه عالی فقه از گذشته سه دهه به ویژه با توجه به رأی است. در خروج که کارآموزی رابرتز پیوست وزارت دادگستری حقوق مدنی را بدست آورد که در آن او به خدمت تحت کنت استار در تازه نصب شده دولت از رئیس جمهور رونالد ریگان بود. وجود دارد نمونه کارها خود را به خصوص با تمرکز بر undercutting 1975 حق رای عمل می کنند حتی اگر تنها محدود اثر با توجه به مخالفت کنگره در آن زمان است. در سال 1986 او به سمت چپ دولت وارد عمل خصوصی است.

اما پس از نوامبر 2000 فلوریدا در انتخابات ریاست جمهوری افتضاح (به یاد داشته باشید کسانی که “حلق آویز chads”?), رابرتز یکی از اولین در خارج از وکلای انتخاب شده 29 ساله جمهوری خواه کمپین مشاور تد کروز (یکی دیگر از زمانی Rehnquist فروشنده) به مد حقوقی استراتژی برای یک پیشگیرانه درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور. بعد از آن کار در پشت صحنه به نمایندگی از فرماندار فلوریدا جب بوش برادر جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش رابرتز از مد افتاده gambit طراحی شده برای نیروی تعلیق هر بازشماری آن کشور است. او در نتیجه جایزه باریک ممکن کالج انتخاباتی به پیروزی جوانتر بوش بیش از نامزد حزب دموکرات گور (که در واقع برنده ملی رای محبوب با بیش از 500000 آرا).

رابرتز استراتژی ثابت به طور کامل موفق—در بخشی قدردانی است که به عنوان یکی از اولین اقدامات به تازگی نصب شده رئیس جمهور نامزد رابرتز به یک صندلی در واشنگتن دی سی مدار دادگاه تجدید نظر (نامزدی است که در حال ورشکستگی برای دو سال تا جمهوری خواهان امن کنترل سنا). سپس در سال 2005 بوش نامزد او برای موفقیت به تازگی مرحوم Rehnquist به عنوان رئیس دادگستری دیوان عالی کشور که در آن ظرفیت رابرتز بی درنگ خود را از سر گرفت مادام العمر تمرکز سیستماتیک eviscerating ترین اشکال انتخاباتی فدرال نظارت.

در سال 2010 رابرتز پنجم رای در بدنام شهروندان آمریکا تصمیم گیری است که به طور موثر در برابر پول با گفتار و باز floodgates به بی سابقه هزینه های خصوصی در مبارزات انتخابات تقریبا بدون نظارت نظارتی. سه سال بعد او در پنجم رای در Shelby County v. دارندهیک مورد که سوخته عمده مفاد قانون حق رای سال 1965 تاج جواهر جنبش حقوق مدنی اساسا undercutting دولت فدرال ظرفیت برای رسیدگی به وضوح مستند شیوه های تبعیض آمیز در سطح ایالتی و محلی.

در پایان 2019 مدت رابرتز ارائه پنجم رأی در صورت حصول اطمینان از دادگاه های فدرال نمی تواند بررسی و حتی فجیع حزبی gerrymanders توسط قانونگذاران ایالتی. در آستانه اخیر ویسکانسین اولیه خود را پنجم رای واژگون توانایی که دولت فرماندار اقدام به دستور او کمیسیون بهداشت و درمان به حالت تعلیق و یا گسترش اولیه رای گیری به لطف مهاجم coronavirus. رابرتز و خدمه در نتیجه محکوم به اعدام دهها هزار نفر از رای دهندگان به صبر در خط خطرناک برای ساعت ها در پایان و در حوزه های رأی گیری به خصوص در مناطق شهری مانند میلواکی که در آن در مجموع تنها پنج رأی قادر به باز کردن به خدمات تمام شهرستان.

در تعادل

پس ما را ببینید. در پی November 3rd, انتخابات خواهد شد و در عین حال یکی دیگر از مجموعه پنجم آرا این بار در دفاع از کشت Trumpian انتخابات خشونت خالص او که اسلات چهارم در Rushmore 2.0 و یا ممکن است برخی ناگهانی در غیر این صورت غیر قابل توصیف در مورد چهره خود را در قسمت یدکی ما حتی نیاز به احداث چنین بنای?

اگر, اما رابرتز ارائه آن تصمیم گیری رای برای طرف خواهد دموکراسی را به عنوان ما آن را می دانم و حتی زنده ماندن یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن اصطلاح به طوری که هر کسی ممکن است هرگز دوباره حتی مجاز به الهه شعر و موسیقی بارها و طرح اجازه دهید به تنهایی راست یک Rushmore 2.0 بنای? از سوی دیگر شد رابرتز به demur, چه کسی می داند که آیا achingly متعارف جو بایدن قادر خواهد بود به افزایش به مناسبت تاریخی از خود انتخابات و یا ممکن است او در پری از زمان و در عین حال پیدا کردن خود را در حال تبدیل شدن شایسته درج در چهارمین شکاف در آن ایجاد مانع?

تاریخ خواهد گفت: برخی از ما حتی ممکن است زندگی می کنند به آن را ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de