‘یک پیروزی برای همه ما: در ملامت به ما توده نظارت اتحادیه اروپا, دادگاه بلوک انتقال داده ها توسط وب سایت شرکت

عمده حاکم از اتحادیه اروپا را بالا دادگاه در روز پنج شنبه محدود مقامات ایالات متحده قدرت برای نظارت بر اطلاعات شخصی از اروپایی ها است که به نام یک پیروزی برای حقوق و حریم خصوصی و تماس برای قانونگذاران ایالات متحده به رول کردن جارو نظارت اصلاحات.

E. U. دیوان عدالت باطل اطلس حفاظت از داده ها در مقابله با آمریکا حاکم اروپایی است که داده ها امن نیست زمانی که مشترک با ایالات متحده شرکت های فن آوری از طریق 2016 Privacy Shield توافق.

دادگاه حکم داد که نظارت ایالات متحده قوانین از جمله FISA و دولت پیگیریها هستند بیش از حد سرزده و برآورده نمی E. U. استانداردهای حقوق و حریم خصوصی.

طرفداران حفظ حریم خصوصی در حقوق دیجیتال (EDRi) به نام حکم “یک پیروزی برای همه ما است.”

“امروز دادگاه عدالت اروپا حکم یک پیروزی برای حفظ حریم خصوصی در برابر توده نظارت می گوید:” دیگو نرنااجو سر از سیاست در EDRi. “این یک پیروزی هم برای اروپایی ها که اطلاعات شخصی خواهد بود بهتر محافظت می شود و یک تماس برای مقامات ایالات متحده به اصلاحات راه سرویس اطلاعاتی کار گیرند.”

این تصمیم را تایید کرد استفاده از استاندارد قراردادی بند (SCCs) که ابزار مورد استفاده به صادرات داده ها از E. U. اما دادگاه دستور تعلیق همه داده ها و انتقال به کشور با استانداردهای حفظ حریم خصوصی در نظر گرفته غیر قابل قبول در بلوک.

بیش از 5000 شرکت با اتکا بر Privacy Shield برای اطلس انتقال داده ها و طرفداران حفظ حریم خصوصی تحسین حاکم است که آنها می گویند را اعمال فشار به قانونگذاران ایالات متحده به فوریت اصلاح قوانین نظارت در ایالات متحده است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این حکم روشن می سازد که هیچ توافق بین المللی می تواند به اندازه کافی محافظت از حریم شخصی مردم از ایالات متحده,’ زمان توده نظارت برنامه ها و شیوه های گفت:” اشلی Gorski کارکنان ارشد وکیل با آیتالله سیستانی امنیت ملی پروژه. “نظارت ایالات متحده نقض اساسی حقوق و حریم خصوصی و همچنان به عنوان یک مسئولیت مالی برای شرکت های ایالات متحده در تلاش برای رقابت در بازار جهانی است. مگر اینکه کنگره به سرعت عمل می کند به تصویب جامع نظارت اصلاحات ایالات متحده کسب و کار ادامه خواهد داد به پرداخت عواقب.”

E. U. قبلا باطل بندر امن توافق در سال 2015 پس از ادوارد اسنودن افشا در مورد NSA نظارت برنامه های مطرح بین المللی زنگ بیش از ایالات متحده قوانین حفظ حریم خصوصی. حریم خصوصی سپر پیمان در محل قرار داده شد در سال 2016 به جای بندر امن.

تحت حکم عمده شرکت های که کار در خارج از کشور مانند Facebook, باید برای پیدا کردن راههای جایگزین برای دسترسی به اطلاعات کاربران است که مطابق با E. U. استاندارد.

“در کوتاه مدت صدها میلیارد دلار در دیجیتال تجارت” در حال حاضر در “برزخ قانونی” حمایت از مصرف کننده گروه عمومی شهروند گفت.

عمومی شهروند ابراز امیدواری کرد که این حکم را “نیروی بزرگ شرکت های فن آوری به قبول است که حریم خصوصی است که یک کسب و کار اساسی مورد نیاز برای تجارت آتلانتیک.”

حداکثر سچرمس که پرونده Facebook ایرلند موجب این حکم توسط E. U. دادگستری گفت که او “خوشحال در مورد قضاوت است.”

“به نظر می رسد دادگاه دنبال کرده است و ما در همه ابعاد گفت:” سچرمس. “این است که در مجموع به ایرلندی DPC [حفاظت از داده ها کمیسیون] و Facebook. روشن است که ایالات متحده باید به طور جدی خود را تغییر نظارت قوانین اگر شرکت های ایالات متحده می خواهید برای ادامه به نقش عمده ای در بازار اتحادیه اروپا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>