هشدار به جو بایدن: مغلوب ساختن پیشی جستن است برنده Covid-19 چرخش بازی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نحوی جان سالم به در قریب به اتفاق قربانیان سیل رسوایی سیاسی, حقوقی, جنگ, اتهامات به روسیه بررسی استیضاح و در حال حاضر به نظر می رسد مانند او پیدا کردن یک راه برای چرخش coronavirus همه گیر به چیزی است که تجمع خود را پایه.

در حال حاضر ما با آن مواجه است بی سابقه بحران بهداشت عمومی به عنوان کشوری با بیشترین تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر ناشی از COVID-19. مرگ و میر پیشی گرفته 100,000 این هفته و عفونت رسیده اند نزدیک به 1.8 میلیون. ما همچنین مقابله با بحران اقتصادی با 15 درصد بیکاری است. اقتصاددانان پیش بینی این افزایش را بین 25 تا 30 درصد است. آن دیده نمی شود نرخ بیکاری این بالا پس از رکود بزرگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مدیریت جهانی همه گیر شده است یک فاجعه کامل – او خار جدیت ویروس نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی در تست توده و تبدیل این ویروس در پاسخ به یک پارتیزان بازی خود سیاسی به دست آورید. بهداشت و درمان هزینه های رفت و اقتصادی کمک مالی کمک شرکت های بزرگ بیشتر از آنها به کمک کارگران آمریکایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت بی کفایت رهبری بود که بر روی صفحه نمایش کامل هر روز در جلسات در مورد این ویروس که او اساسا تبدیل به روزانه تجمعات انتخاباتی. او با حمله به خبرنگاران در حد معمول قلدری سبک برای پرسیدن سوالات در مورد خود را آهسته پاسخ به همه گیر. به عنوان انتقاد از دولت را پاسخ رشد و مرگ و میر افزایش تهمت و تیم خود را انجام آنچه آنها بهترین: تغییر مکالمه.

این است چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن جان سالم به در این جنگ است. او تبدیل جنگ حقوقی به آنهایی که سیاسی و مواضع آنها در دادگاه رسانه و افکار عمومی است که در آن او را تبدیل به هنر سیاسی چرخش. تبلیغات خود را به normalised (و یا نه بالا) آشکار دروغ گفتن تحت پرچم “جایگزین حقایق”. از طریق فاکس و دوستان و تهمت بگیرید و یاد دهید مانند Sean Hannity راست گرا تئوری های توطئه را تبدیل به امری عادی در رسانه های آمریکایی و گفتمان سیاسی. پس از همه, فاکس نیوز است که هنوز هم پربیننده ترین اخبار کابل کانال در امریکا شده است و برای 18 سال گذشته.

فقط زمانی که شما فکر می کنم برگ برنده است که مقابله با یک بحران است که او نمی تواند فرار کاخ سفید ایجاد یک رسوایی برای رسانه ها به تمرکز توجه خود را بر. آنها پایمال کردن ما با یک داستان (اغلب با همراه buzzword) است که باعث ایجاد یک میزبان از اتهامات و سوالات حقوقی است که اشتباه و پایمال عمومی به عنوان ما در تلاش برای سعی کنید به درک عناصر اصلی اختلاف است.

نشانه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بدنام روز مادر به tweeting داد و بیداد. این #OBAMAGATE! tweet به دنبال داشت اتهام تخلف توسط ده ها تن از افراد از دولت اوباما اف بی آی وزارت دادگستری و دیگران. مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن شدند که اوباما بود subpoenaed به شهادت به مجلس سنا بیش از “Obamagate” یک تقاضا که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و کارولینای جنوبی, سناتور جمهوری خواه لیندسی گراهام هر دو را رد کرد. این می گوید زیادی در مورد چگونه مضحک این داستان داده شده است که مک کانل و گراهام دو از مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان سرسخت.

هنگامی که خبرنگار واشنگتن پست پرسید مغلوب ساختن پیشی جستن به توضیح جرائم خاص در پشت “Obamagate,” او جواب خود را در سبک کلاسیک: “شما می دانید چه جرم و جنایت است. جرم و جنایت بسیار واضح به همه … همه شما باید انجام دهید این است عنوان خوانده شده روزنامه ها به جز مال شما.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این تهمت انجام آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند بهترین. او در حال چرخش است یک داستان است که او امیدوار است را تضعیف کل مولر تحقیقات به دخالت در انتخابات. او فکر می کند که اگر آنها را تبرئه امثال راجر استون و مایکل فلین آن را به طور کامل تبرئه تهمت تیم و تغییر و توجه به اوباما (اوباما و معاون رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن).

این احتمال نیز وجود دارد یک حق شفعه حمله به کمک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نبرد اتهامات pro-تهمت دخالت روسیه در آینده 2020 انتخابات. مقامات اطلاعاتی توجیه اعضای کنگره در این موضوع در ماه فوریه با این استدلال که روسیه در حال حاضر به طور فعال در حال کار برای کمک به انتخاب مجدد مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن به درستی اشاره کرد در مصاحبه با ABC است که: “این است همه چیز در مورد انحراف. این بازی در نقش این پسر همه زمان ها است.” سوال این است که آن کار خواهد کرد ؟

با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن سابقه آن می تواند. مغلوب ساختن پیشی جستن است قلدر منبر و او است که با استفاده از آن. به علاوه رسانه ها در حال سقوط است برای آن. خود اتهامات و تئوری های توطئه افزایش رتبه و clickbait. شاید کمتر طلبانه است و همچنین از خبرنگاران به دنبال و بررسی ادعا می کند که رئیس جمهور می کند. من از این گناه خودم. در چند هفته گذشته من صرف ساعت تلاش برای درک همه افراد و اتهامات اطراف اتهام “Obamagate”.

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا به پیچ و تاب خوردن راه خود را از یک مکالمه جدی خود را در مورد رهبری شکست خورده است ، حتی استیضاح به نظر نمی رسد به بسیاری از تفاوت ها و نظرات در مورد اتهامات (سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره) کاهش یافت و در امتداد خطوط حزبی. و که به نظر می رسد مانند آن بود که یک عمر پیش با توجه به یورش اخبار و رسوایی که از کاخ سفید (و مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها) در هر روز است.

به نوعی تهمت را تصویب رتبه بندی در حال برگزاری نسبتا ثابت است. آنها حتی یک دست انداز. به عنوان از آوریل 13, بر اساس یک نظرسنجی گالوپ کار خود تصویب امتیاز رسیده 49 درصد یک کراوات برای بالاترین ریاست جمهوری خود. این کم است اما نه که خیلی پایین تر از قبلی رئیس جمهور. اوباما در آغاز دوره دوم خود در سال 2012 با یک کار تصویب امتیاز از 46 درصد است. بعلاوه حتی در میان بزرگترین بحران اقتصادی پس از رکود بزرگ اخیر نظرسنجی سی ان ان نشان می دهد که پاسخ دهندگان به تهمت قوی استفاده بیش بایدن در نظر او از دست زدن به اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی سرزنش چینی برای coronavirus نیز به نظر می رسد به کار کردن با آمریکا ، بررسی های اخیر توسط هدایتگر پژوهش نشان داد که 43 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم “چین خرس مسئولیت بیشتری نسبت به دولت فدرال برای راه coronavirus گسترش در آمریکا”.

رای گیری اطلاعات در مورد 2020 انتخابات متفاوت است. Megyn kelly می دهد بایدن در اطراف شش نقطه منجر سطح ملی و حیاتی اما باریک آگهی در کلید میدان نبرد متحده Michigan, پنسیلوانیا, فلوریدا, ویسکانسین و کارولینای شمالی است. اما اخیر سی ان ان نظرسنجی انجام شده توسط SSRS پژواک بایدن ملی منجر شود اما نشان می دهد یک مزیت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در نوسان متحده است. این اجازه می دهد او را به برنده شدن در کالج انتخاباتی و احتمال از دست دادن رای مردمی است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است در سال 2016.

اما وجود دارد بسیاری از کارت های وحشی به 2020 انتخابات از جمله تاثیر اجتماعی فاصله اقدامات و پست الکترونیکی-در برگه های رای در انتخابات میان سوال دیگری در مورد اینکه آیا اقتصاد گزاف گویی خواهد شد و اینکه آیا تجمعات انتخاباتی و کنوانسیون برگزار خواهد شد. با کمتر از شش ماه تا روز انتخابات آن است که غیر ممکن است برای پیش بینی.

یک چیز مطمئن است. این بایدن کمپین نیاز به کت و شلوار و ایجاد تغییر از یک اصلی به کلی انتخابات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. آنها نشان دادند که یک شروع امیدوار کننده با یک پیام روشن وحدت زمانی که بایدن و برنی ساندرز هم اعلام کرد مجموعه ای از نیروهای وظیفه به توسعه سیاست که شامل سیاستمداران مترقی و از جمله نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز به عنوان اعضای. این نشان می دهد که اساسی تلاش در بخشی از بایدن کمپین برای کار با مترقی چپ برای ایجاد قوی سیستم عامل سیاست در اقتصاد تغییر آب و هوا, بهداشت و درمان و دیگر مسائل حیاتی.

من می خواهم به این باور است که این مبارزات انتخاباتی تصمیم گرفته خواهد شد توسط این ماده از سیستم عامل سیاست و به دور از حقیقت است. من می خواهم آن را به یک آزمون واقعی از رهبری صالح و ایده ها و من می خواهم به بحث در مورد چگونه به مقابله با مشکلات کشور ما است. اما من به شدت نگران آن خواهد بود و در عین حال یکی دیگر از انتخابات رقابت بر دروغ و تبلیغ و ترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de