‘برنده مسئله’ به صورت 2020: رای گیری نشان می دهد که پشتیبانی قوی برای پررنگ سیاست های آب و هوا

جدید رای گیری از روز شنبه از داده ها برای پیشرفت نشان داد رای دهندگان آمریکایی توسط یک حاشیه گسترده ای می خواهم یک رئیس جمهور و کنگره که با اولویت انرژی های پاک و پرداختن به بحران آب و هوا, یک نشانه خوبی برای فرض دموکراتیک نامزد جو بایدن که جدید زیست محیطی در برنامه ریزی وعده های برق بدون کربن 2035.

“داده ها را برای پیشرفت های رای گیری نشان می دهد که با جسارت پرداختن به بحران آب و هوا که برنده مسئله برای نامزدها در سال 2020” Data برای پیشرفت آب و هوا تحلیلگر داده دانیل Deiseroth که مشغول به کار در این نظرسنجی در بیانیه ای گفت: نتايج. “رای دهندگان مشتاق به حمایت از نامزدها که تعهد به تبدیل کشور ما به یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک است که رشد خواهد کرد و برای نسل های آینده.”

رای گیری (pdf) یافت می شود روشن اکثریت حمایت از یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک 2035 و پشت سبز زیرساخت به عنوان بخشی از Covid-19 همه گیر بازیابی است که می تواند ایجاد شغل در جوامع در سراسر کشور. داده ها را برای پیشرفت معاون مدیر آب و هوا Marcela Mulholland به ذکر است که رای گیری در مورد این مسئله است که خبر خوبی برای بایدن.

“بایدن طرح است دقیقا همان نوع شغل-ایجاد عدالت-محور سیاست است که رای دهندگان به طور خاص در مدارس و persuadable رای دهندگان در مورد هیجان زده هستند” گفت: Mulholland. “ما نیاز به یک جامعه عادلانه تر طراحی شده توسط انرژی پاک برای بازسازی از coronavirus همه گیر و جلوگیری از آب و هوا هرج و مرج است. خوشبختانه این چیزی است که رای دهندگان می خواهید بیش از حد.”

در یک تجزیه و تحلیل یافته های Deiseroth, Mulholland و داده ها را برای پیشرفت معاون رئیس جمهور برای سیاست و استراتژی جولیان شجاع Noisecat نوشت که نظرسنجی ها نشان می دهد در حالی که بایدن طرح کامل نیست آن جاه طلبی است که آنچه مورد نیاز است برای هر دو در مبارزات انتخاباتی خود را و این سیاره است.

با توجه به سه تحلیلگران:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

حزب دموکرات نامزد برای بالاترین مقام در زمین تایید شده است یک طرح است که نمی خواهد حل تمام مشکلات ما را به ما و فرزندان ما و ما را آسیب پذیر ترین خویشاوندان و همسایگان یک شانس مبارزه. و خوشبختانه تحقیقات ما نشان می دهد که آمده نوامبر رای دهندگان فقط ممکن است پاداش او را برای آن.

سام Ricketts از بنیانگذاران همیشه سبز اقدام نوشت: در یک پست وبلاگ جشن بایدن طرح که فعالان و طرفداران در سراسر کشور باید با افتخار از کار انجام شده به تغییر معاون سابق رئیس جمهور در بحران آب و هوا.

“بایدن را ندارد این پیشرفت به آب و هوا خود را برنامه ریزی خود” نوشت: Ricketts. “این پیشرفت ناشی از ماه حمایت—از جی Inslee و تیم سیاست از همیشه سبز و از حامیان مثل شما که به طور مستمر مطرح شده صدای خود را.”

Mulholland اشاره کرد رای دهندگان به مدت طولانی بیان به گروه او اولویت خود را برای اقدام جسورانه بر بحران آب و هوا.

“زمان و دوباره دیتا برای پیشرفت نظرسنجی نشان داده است که گسترده-پایگاه رای دهندگان با شور و شوق حمایت از بلند پروازانه آب و هوا در دستور کار است که باعث ایجاد شغل و آدرس بحران آب و هوا در مقیاس است که به علم مطالبات گفت:” Mulholland.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>