جهان از “روبات های قاتل” اما “امنیت ملی”

در مارس 26th, coronavirus انجام آنچه که هیچ دشمن خارجی شده است قادر به انجام پس از پایان جنگ جهانی دوم: آن مجبور آمریکایی هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولتبه تعلیق عملیات گشت و پناهگاه در بندر. آن زمان که کشتی رسیده حوض در گوام صدها نفر از ملوانان بوده است با این بیماری آلوده و تقریبا تمام خدمه مجبور به تخلیه شود. به عنوان اخبار از بحران روی TR (به عنوان کشتی شناخته شده است) عملی شد کلمه آمد که حداقل 40 دیگر آمریکا کشتی های جنگی از جمله ناو یو اس اس رونالد ریگان و هدایت موشکی ناوشکن USS Kiddبودند مبتلا به Covid-19 شیوع است. هیچ یک از این با نزدیک شدن به مقیاس TR و در ماه ژوئن نیروی دریایی که دوباره قادر به استقرار بسیاری از کسانی که در کشتی تاخیر در برنامه ها و/یا با کاهش خدمه است. سپس آن را به حال تبدیل شدن به کاملا روشن است که طولانی ایجاد استراتژی آمریکا با تکیه بر بزرگ به شدت مسلح کشتی های جنگی به پروژه قدرت و شکست دشمنان خارجی بود و دیگر به طور کامل پایدار در یک بیماری همه گیر زده جهان است.

فقط به عنوان نیروی دریایی که یادگیری است که اولویت خود را برای بزرگ کشتی با خدمه—به طور معمول بسته بندی شده به فضاهای کوچک برای مدت زمان طولانی –کاملا به معنای واقعی کلمه اثبات یک بن بست استراتژی (یکی از آلوده ملوانان در TR درگذشت عوارض ناشی از Covid-19) ارتش و سپاه تفنگداران دریایی بودند ساخت قابل مقایسه با کشف. خود را مورد علاقه استراتژی همکاری با نیروهای بومی و محلی در نقاط دور افتاده جهان مانند عراق و ژاپن و کویت و کره جنوبی که در آن محلی پادمان در برابر بیماری های عفونی نمی تواند همیشه متکی بود (و یا به عنوان در اوکیناوا به واشنگتن متحدان نمی تواند تعداد دفعات مشاهده ویروس رایگان وضعیت نیروهای آمریکایی) بود و به همین ناقص. با آمریکا و نیروهای متفقین به طور فزاینده مجبور به ماندن در انزوا از یکدیگر اثبات آن دشوار است برای انجام به طور معمول آموزش های مشترک و مبارزه با تمرینات و عملیات.

در کوتاه مدت و آمریکا و مقامات وزارت دفاع را در پاسخ به جمله موانع مختلف عکاسی از جمله ارسال هسته ای-قادر به B-1, B-2 و B-52 بمب در محدوده “نشان می دهد-از-نیروی” ماموریت بیش از رقابت مناطقی مانند دریای بالتیک (فکر می کنم: روسیه) یا دریای چین جنوبی (فکر می کنم: چین ، “ما قابلیت و ظرفیت برای ارائه دوربرد آتش سوزی در هر نقطه در هر زمان و می تواند قریب به اتفاق شلیک—حتی در زمان بیماری همه گیر” اصرار به طور کلی تیموتی ری فرمانده نیروی هوایی اعتصاب سراسری فرمان پس از چند عملیات است.

در به رسمیت شناختن این سخت واقعیت جدید استراتژیست های ایالات متحده شروع به طراحی کاملا جدید طرح برای آینده جنگ به سبک آمریکایی: یکی اینکه یا حداقل تا حد زیادی کاهش وابستگی به صدها نفر از خارج از کشور پادگان و بزرگ سرنشین دار کشتی های جنگی به جای تکیه بر ربات های قاتل هزاران بدون سرنشین کشتی و سازه های دریایی پایگاه.

در یکی دیگر از نشانه های تاکتیکی ناامیدی اما نیروی دریایی دستور داد شکسته خدمه TR خارج از مستند در ماه مه به طوری که کشتی شرکت می تواند در بلند مدت برنامه ریزی شده چین را تهدید چند حامل تمرینات در غرب اقیانوس آرام است. یک سوم از آن خدمه به حال به سمت چپ در بیمارستان و یا در قرنطینه در گوام است. “ما در حال اجرا با توجه به طرح بازگشت به دریا و مبارزه از طریق ویروس است که بخشی از آن گفت:” کشتی کاپیتان جدید کارلوس Sardiello به عنوان TR آماده به ترک آن جزیره اقیانوس آرام. (به نام او شده بود کاپیتان در مارس 3rd پس از نامه حامل قبلی کاپیتان برت Crozier نوشت: به مافوق شکایت رو به وخامت کشتی شرایط بهداشتی به بیرون درز شد به رسانه ها و مقامات ارشد نیروی دریایی رهبری او را اخراج.)

از جمله اقدامات موقت و دیگران مانند آنها در حال حاضر انجام شده توسط وزارت دفاع در ادامه به ارائه نظامی با یک حس مداوم آمادگی حتی پرخاشگری در زمان Covid مربوط به محدودیت. شد در این زمان همه گیر به دور محو در نه چندان دور آینده و بازگشت زندگی به آنچه که پس از تصویب به صورت عادی آنها ممکن است ثابت کند کافی است. دانشمندان هشدار داده اند که coronavirus است به احتمال زیاد باقی بماند برای مدت زمان طولانی است که یک واکسن—حتی اگر با موفقیت توسعه—ممکن است موثر ثابت برای همیشه لطفا برای. علاوه بر این بسیاری از virologists معتقدند که بیشتر بیماری های همه گیر به طور بالقوه حتی کشنده تر از Covid-19 می تواند کمین در افق معنی است که ممکن است هرگز areturn به قبل از همه گیر “طبیعی است.”

که مورد مقامات پنتاگون مجبور شده اند به اذعان کرد که ارتش مبانی واشنگتن استراتژی جهانی—به خصوص به جلو استقرار نیروهای رزمی در همکاری نزدیک با نیروهای متفقین—تبدیل شده اند ممکن است نامعتبر است. در به رسمیت شناختن این سخت واقعیت جدید استراتژیست های ایالات متحده شروع به طراحی کاملا جدید طرح برای آینده جنگ به سبک آمریکایی: یکی اینکه یا حداقل تا حد زیادی کاهش وابستگی به صدها نفر از خارج از کشور پادگان و بزرگ سرنشین دار کشتی های جنگی به جای تکیه بر ربات های قاتل هزاران بدون سرنشین کشتی و سازه های دریایی پایگاه.

کشتی بدون ملوانان

در واقع نیروی دریایی قصد دارد به جای بزرگ سرنشین دار عروق با کوچک بدون سرنشین آنهایی که تنها شتاب شیوع بیماری همه گیر. عوامل متعددی در حال حاضر کمک به روند مدرن کشتی های جنگی مانند هسته ای-طراحی هواپیما حامل و موشک مسلح به موبایل در حال رشد بود همیشه گران تر برای ساخت. آخرین USS Gerald R. Fordدارای هزینه عظیم $13.2 میلیارد و هنوز هم کار نمی کند به مشخصات. بنابراین حتی یک profligately بودجه پنتاگون تنها می تواند به ساخت چند در یک زمان. آنها نیز اثبات به طور فزاینده ای در معرض انواع موشک های ضد کشتی و اژدر در حال توسعه توسط قدرت های مانند چین و در حالی که به عنوان حوادث در TR نشان می دهد آنها در حال پرورش طبیعی زمینه را برای بیماری های عفونی.

تا زمانی که فاجعه روی تئودور روزولتبیشتر نگران کننده بودند کسانی که چینی مبتنی بر زمین و ضد کشتی سلاح قادر به برجسته آمریکایی حامل و موبایل در نقاط دور از اقیانوس آرام است. این توسعه در حال حاضر مجبور نیروی دریایی برنامه ریزان برای در نظر گرفتن امکان نگه داشتن خود را از باارزش ترین دارایی های به مراتب از چین سواحل در هر بالقوه تیراندازی, جنگ, مبادا آنها را فورا از دست داده و به آتش دشمن. به جای قبول چنین نسخه از شکست قبل از یک نبرد حتی شروع مقامات نیروی دریایی آغاز شده بود با اتخاذ یک استراتژی جدید گاهی اوقات به نام “توزیع دریایی عملیات” که در آن کوچکتر سرنشین کشتی های جنگی را در آینده همراه خواهد بود به نبرد با تعداد زیادی از کوچک بدون سرنشین موشک مسلح عروق و یا دریایی “ربات های قاتل.”

در بازتابی از نیروی دریایی تفکر جدید این سرویس را به سطح جنگ, مدیر, Rear Admiral رونالد Boxall توضیح داد: در سال 2019 که آینده ناوگان به عنوان طراحی شده بود که شامل “104 سطح بزرگ رزمندگان [و] 52 سطحی کوچک, رزمندگان” اضافه کردن “که کمی وارونه است. من باید فشار را در اینجا و بیشتر سیستم عامل های کوچک? من فکر می کنم آینده ناوگان معماری مطالعه رندانه ‘بله’ و جنگ ما بازی را نشان می دهد ارزش وجود دارد که در… و زمانی که من در نیروی, من فکر می کنم: که در آن ما می توانید استفاده کنید بدون سرنشین به طوری که من می تواند فشار آن را به کوچکتر پلت فرم؟”

فکر می کنم از این به عنوان یک نشانهای از افزایش نیروی دریایی رباتیک جنگ است که در نهایت ترک dystopian اینده توهمات واقعی برای آینده جبهه. در نیروی دریایی نسخه از این تغییر چشم انداز تعداد زیادی از بدون سرنشین عروق (هر دو سطح کشتی و زیردریایی) خواهد پرسه زدن اقیانوس های جهان, گزارش های دوره ای از طریق وسایل الکترونیکی به انسان اپراتورها در ساحل و یا در تعیین فرماندهی کشتی. آنها ممکن است این کار برای مدت طولانی در خود و یا در رباتیک “گرگ بسته.”

چنین چشم انداز در حال حاضر شده است در آغوش ارشد پنتاگون رهبری که می بیند سریع تهیه و استقرار چنین رباتیک عروق به عنوان مطمئن ترین راه دستیابی به نیروی دریایی (و رئیس جمهور تهمت را) هدف از ناوگان 355 کشتی در یک زمان به طور بالقوه استاتیک دفاع بودجه تکرار بیماری های همه گیر و نصب تهدیدات خارجی. “من فکر می کنم یکی از راه های شما [به 355-کشتی سطح] به سرعت در حال حرکت به سمت به آرامی سرنشین دار [کشتی] که در طول زمان می تواند بدون سرنشین” وزیر دفاع علامت Esper گفت: به طور معمول در ماه فوریه است. “ما می توانیم رفتن با آرامی سرنشین کشتی های… شما می توانید آنها را ساخت به طوری که آنها به صورت اختیاری سرنشین دار و سپس بسته به سناریو و یا فن آوری در برخی از نقطه در زمان آنها می توانند بدون سرنشین… که اجازه می دهد ما را به دریافت شماره های ما تا به سرعت و من باور دارم که ما می توانیم به 355 اگر نه بالاتر تا سال 2030.”

شروع به پیاده سازی چنین بی پروا طرح که ماه بسیار پنتاگون درخواست $938 میلیون دلار برای دو سال مالی به تهیه سه نمونه بزرگ بدون سرنشین عروق سطحی (LUSVs) و یکی دیگر از 56 میلیون دلار برای توسعه اولیه از متوسط بدون سرنشین سطح کشتی (MUSV). اگر چنین تلاش اثبات موفق نیروی دریایی می خواهد یکی دیگر از $2.1 میلیارد دلار از 2023 از طریق 2025 به تهیه هفت خدمت LUSVs و یک نمونه MUSV.

مقامات نیروی دریایی اند اما اطلاعات خیلی کمی در مورد طراحی و یا نهایی عملکرد از جمله ربات های جنگی. همه که سرویس 2021 درخواست بودجه می گوید این است که “بدون سرنشین سطح کشتی (USV) یک منعطف, چند ماموریت کشتی طراحی شده برای ارائه کم هزینه بالا و استقامت منعطف کشتی قادر به تطبیق های مختلف بر روی کامپیوتر کاربر بدون سرنشین برای ماموریت و تقویت نیروی دریایی سرنشین دار سطح نیروی.”

بر اساس جدا شده و گزارش در مطبوعات تجاری بیشتر است که می تواند شناخته شده در مورد چنین آینده (و اینده) کشتی است که آنها را شبیه مینیاتور ناوشکن شاید 200 فوت بدون خدمه چهارم اما یک آرایه بزرگ از موشک های هدایت شونده و ضد زیردریایی سلاح. این کشتی نیز مجهز به پیشرفته سیستم های کامپیوتری قادر می سازد آنها را به کار مستقل برای مدت طولانی از زمان و تحت شرایط هنوز روشن—نگاهی به اقدام توهین آمیز خود به خود یا در هماهنگی با دیگر بدون سرنشین عروق.

آینده به کارگیری ربات warshipson دریاهای آزاد افزایش نگران کننده سوال. به چه میزان به عنوان مثال آنها قادر به انتخاب اهداف خود را برای حمله و نابودی? نیروی دریایی هنوز به ارائه یک پاسخ مناسب به این سوال تحریک ناآرامی در میان کنترل تسلیحات و مدافعان حقوق بشر که از ترس که این کشتی ها می تواند “سرکش” و شروع و یا تشدید تضاد در خود را دارند. و بدیهی است که یک مشکل بالقوه در جهان از تکرار بیماری های همه گیر که در آن ربات های قاتل می تواند به اثبات این تنها نوع از کشتی های نیروی دریایی جرات استقرار در اعداد بزرگ است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مبارزه از راه دور

وقتی که می آید به چشم انداز تکراری بیماری های همه گیر زمین مبارزه با نیروهای ارتش و تفنگداران دریایی در صورت قابل مقایسه با معضل است.

تا کنون پس از پایان جنگ جهانی دوم آمریکا استراتژی نظامی است به نام برای نیروهای ایالات متحده به “مبارزه به جلو” — است که یا در نزدیکی قلمرو دشمن به جای هر نقطه در نزدیکی ایالات متحده است. این به نوبه خود به معنای حفظ پیمانهای نظامی با کشورهای متعدد در سراسر جهان به طوری که نیروهای آمریکایی را می توان بر اساس خاک و در نتیجه صدها نفر از ایالات متحده آمریکا پایگاه های نظامی در سطح جهان است. در زمان جنگ علاوه بر این ایالات متحده استراتژی فرض می شود که بسیاری از این کشورها ارائه خواهد شد نیروهای نظامی برای عملیات مشترک علیه یک دشمن مشترک. برای مبارزه با شوروی در اروپا و آمریکا ایجاد شده و ناتو به دست آورد پادگان در سراسر غرب اروپا; برای مبارزه با کمونیسم در آسیا را تاسیس روابط نظامی با ژاپن و کره جنوبی و ویتنام و فیلیپین و دیگر محلی قدرت به دست آوردن نمرات از پایگاه نیز وجود دارد. زمانی که افغانستان و ایران و عراق و تروریسم اسلامی شد و هدف اصلی از آن عملیات نظامی پنتاگون جعلی روابط به دست آورد و پایگاه های خود در افغانستان, بحرین, جیبوتی, عراق, کویت, عمان, عربستان سعودی و امارات متحده عربی در میان مکان های دیگر.

در یک بیماری همه گیر جهانی عاری از جمله یک استراتژی ارائه می دهد مزایای متعدد برای یک قدرت امپراتوری. در زمان جنگ به عنوان مثال وجود دارد بدون نیاز به حمل و نقل سربازان آمریکایی (با تمام تجهیزات سنگین) به منطقه جنگی از پایگاه هزاران مایل دور. اما در جهان از تکرار بیماری های همه گیر مانند یک چشم انداز است که به سرعت تبدیل شدن به یک برنامه به طور بالقوه ناپایدار کابوس.

برای شروع, آن را تقریبا غیر ممکن است برای منزوی کردن هزاران نفر از سربازان آمریکایی و خانواده های آنها (که اغلب همراه آنها در دراز مدت استقرار) از اطراف جمعیت (و یا کسانی که جمعیت از آنها). به عنوان یک نتیجه, هر, ویروسی, شیوع خارج از پایگاه دروازه است به احتمال زیاد برای پیدا کردن راه خود را در داخل و شیوع در هر پایه است به احتمال زیاد به سر در جهت مخالف است. این در واقع رخ داده در خارج از کشور متعدد و امکانات این بهار. اردوگاه Humphreys در کره جنوبی برای مثال قفل شده بود پس از چهار نظامی وابستگان چهار آمریکایی پیمانکاران و چهار کره جنوبی کارکنان آلوده شد با Covid-19. این همان در چند پایگاه در ژاپن و در جزیره اوکیناوا که ژاپنی کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس (و اخیرا زمانی که پرسنل نظامی ایالات متحده در پنج پایگاه وجود داشت به Covid-19). اضافه کردن در اردوگاه Lemonnier در جیبوتی و احمد جابر پایگاه هوایی در کویت به صحبت می کنند از این واقعیت است که در اروپا و برخی از 2,600 سربازان آمریکایی که قرار است در قرنطینه پس از مشکوک قرار گرفتن در معرض Covid-19. (و اگر ارتش آمریکا نگران این همه در کشورهای دیگر فکر می کنم در مورد چگونه امریکا و متحدان احساس می کنید در یک لحظه زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا تبدیل شده کانون جهانی coronavirus بیماری همه گیر.)

جهان از تکرار بیماری های همه گیر خواهد شد و آن را تقریبا غیر ممکن است برای نیروهای ایالات متحده به کار side-by-side با همتایان خارجی خود به ویژه در کشورهای فقیر که فاقد بهداشت و درمان مناسب و امکانات بهداشتی. این است که در حال حاضر در عراق و افغانستان که در آن coronavirus به فکر گسترش به طور گسترده ای در میان دوستانه محلی نیروهای آمریکایی و سربازان دستور داده شده است به حالت تعلیق در آموزش های مشترک ماموریت با آنها.

بازگشت به قبل از Covid جهان به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است به طوری که جستجو در حال حاضر در زمان بزرگ برای هدایت استراتژی برای ارتش و نیروی دریایی عملیات های رزمی در سال به آمده است. به عنوان با نیروی دریایی این جستجو در واقع قبل از شروع شیوع کروناویروس اما به دست اورد تازه فوریت در پی آن است.

برای عایق کردن عملیات زمینی از خطرات ناشی از یک بیماری همه گیر زده سیاره دو خدمات در حال بررسی مشابه عملیاتی مدل: به جای استقرار بزرگ به شدت مسلح به نیروهای نظامی نیروها به دشمن مرزهای آنها امید به ایستگاه کوچک بسیار همراه نیروهای ایالات متحده در کنترل جزایر و یا در دیگر منطقی مکان های از راه دور که در آن آنها می توانند آتش دوربرد موشک های بالستیک در حیاتی دشمن دارایی های نسبی با مصونیت از مجازات. بیشتر به کاهش خطر ابتلا به بیماری و یا تلفات این نیروها را در طول زمان تقویت شود در مقابل خطوط تا کنون بیشتر “بدون سرنشین” خلق مسلح از جمله ماشین آلات—دوباره کسانی که “ربات های قاتل”—طراحی شده برای انجام وظایف سربازان عادی است.

دریایی سپاه’ نسخه از این آینده مدل های رزمی برای اولین بار در املای نیروی طراحی 2030 یک سند منتشر شده توسط سپاه فرمانده ژنرال دیوید برگر در pandemic ماه مارس سال 2020 است. تصریح می کند که تفنگداران دریایی موجود ساختار نامناسب به جهان از فردا, به نام او برای یک بازسازی اساسی از زور برای از بین بردن سنگین انسانی-عمل سلاح مانند تانک و به جای افزایش تحرک و دوربرد شلیک با انواع موشک ها و آنچه که او فرض خواهد شد گسترش سیستم های بدون سرنشین. “عامل تحت این فرض که ما نمی خواهد دریافت منابع اضافی,” او نوشت: “ما باید محروم برخی از قابلیت های موجود و ظرفیت ها به رایگان منابع ضروری برای قابلیت های جدید.” در میان کسانی که “قابلیت های جدید” که به نظر او مهم: اضافی سیستم های هوایی بدون سرنشین یا هواپیماهای بدون سرنشین که “می تواند از کشتی از ساحل و [بود] قادر به استخدام هر دو [اطلاعات]مجموعه و کشنده بر روی کامپیوتر کاربر.”

در خود برنامه ریزی دوربرد ارتش قرار دادن و حتی بیشتر تکیه بر ایجاد یک نیروی ربات ها و یا حداقل “اختیاری سرنشین دار” سیستم های. پیش بینی یک آینده به شدت مسلح دشمنان درگیر شدن نیروهای آمریکایی در بالا و شدت جنگ از آن به دنبال کاهش نیروهای نظامی قرار گرفتن در معرض آتش دشمن با طراحی آینده مبارزه با حمله به سیستم های از جمله تانک و نیروهای نظامی-حمل و هلیکوپتر می شود یا انسان تحت اشغال و یا ربات خود کارگردانی به شرایط دیکته کند. ارتش را در نسل بعدی پیاده نظام حمله سلاح برای مثال لقب گرفته است اختیاری سرنشین دار مبارزه با وسیله نقلیه (OMFV). همانطور که از نام آن پیداست در نظر گرفته شده است به کار با و یا بدون پردازنده انسانی اپراتورهای. ارتش نیز تهیه رباتیک ابزار خودرو, تیم ملی چند منظوره تجهیزات حمل و نقل (SMET) در نظر گرفته شده برای حمل 1000 پوند از لوازم و مهمات. به دنبال بیشتر به آینده این سرویس را نیز آغاز شده است توسعه رباتیک مبارزه با وسیله نقلیه (RCV) یا خود رانندگی تانک.

ارتش نیز به سرعت توسعه دوربرد توپخانه و سیستم های موشکی است که حمله به مواضع دشمن را از پشت خطوط مقدم جبهه تا کنون مرکزی بیشتر به هر آینده نبرد با دشمن اصلی. این خدمات عبارتند از برد توپ های توپخانه به روز رسانی پهلوان-زرهی خمپاره انداز با فوق العاده بشکه و سوپر سوخت است که باید قادر به ضربه زدن به اهداف 40 مایل دور و حتی پیشرفته تر دقت موشک (PrSM) یک سطح به سطح موشک های بالستیک با برد حداقل 310 مایل است.

بسیاری از تحلیلگران در واقع بر این باورند که PrSM قادر خواهد بود برای حمله به مراتب بیشتر فاصله از آن قرار دادن انتقادی اهداف دشمن—پایگاه هوایی, radar hd مراکز فرماندهی—در معرض خطر از راه اندازی سایت تا کنون به عقب از نیروهای آمریکایی. در مورد جنگ با چین می تواند این معنا شلیک موشک از دوستانه شریک کشورهایی مثل ژاپن و یا ایالات متحده آمریکا-کنترل جزایر اقیانوس آرام مانند گوام. در واقع این امکان را نگران کرده نیروی هوایی هواداران که ترس است که ارتش غاصب انواع دوربرد اعتصاب ماموریت های سنتی اختصاص داده شده به مبارزه با هواپیما.

یک اصل استراتژیک طراحی مجدد

تمام این برنامه ها و برنامه های در حال ارتقا به فعال نظامی ایالات متحده به ادامه انجام آن ماموریت های سنتی از قدرت طرح و warfighting در ریشه تغییر جهان است. دیده می شود از این دیدگاه اقدامات مانند برداشتن ملوانان از شلوغ کشتی های جنگی کوچک سازی ایالات متحده پادگان در سرزمین های دور و جایگزینی انسان رزمندگان با رباتیک آنهایی که ممکن است به نظر می رسد معقول. اما در نگاه از آنچه که ممکن است به نام دیدگاه جامع امنیتی—و یا پیشرفت در تمام جنبه های ایمنی آمریکا و تندرستی آنها ظاهر می شود staggeringly کوته.

اگر دانشمندان در حال راست و coronavirus معطل خواهد شد برای یک دوره طولانی و در دهه های آینده می شود و به دنبال آن دیگر بیماری های همه گیر از مساوی یا بیشتر قدر واقعی آینده تهدید برای امنیت آمریکا می تواند میکروبیولوژیکی (و اقتصادی) و نه نظامی. پس از همه, زمان بیماری همه گیر در حال حاضر به کشته شدن آمریکایی ها بیشتر از مرده در کره و ویتنام جنگ های همراه در حالی که تحریک بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. تصور کنید پس چه بیشتر کشنده آنفلوآنزای مرغی ممکن است انجام دهد. این کشور نیروهای مسلح هنوز هم ممکن است نقش مهمی را به بازی در چنین محیط—ارائه به عنوان مثال کمک های اضطراری پزشکی و حفاظت از زیرساخت های حیاتی—اما مبارزه هرگز پایان دادن به جنگ در سرزمین های دور و طرح ریزی قدرت در سطح جهانی باید رتبه بالا هنگامی که آن را به می آید که در آن مالیات دهندگان دلار برای “امنیت” در این زمان به چالش کشیدن.

یک چیز غیر قابل اجتناب است: به عنوان فاجعه روی تئودور روزولت نشان می دهد که ارتش آمریکا باید تجدید نظر در چگونه از آن اسلحه و ساختار نیروهای خود را و به فکر جدی برای جایگزین مدل از سازمان است. اما تمرکز منابع عظیم در جایگزینی قبل از Covid کشتی ها و مخازن با پست-Covid ربات های قاتل برای دور بی پایان از جنگ های خارجی است که به سختی در امریکا نهایی منافع امنیتی. وجود دارد این است که متاسفانه چیزی بسیار رباتیک مورد چنین نظامی فکر وقتی که می آید به این جهان در حال تغییر از ماست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>