‘Abdicating آن مسئولیت اخلاقی,’ SCOTUS هموار راه را برای از سرگیری فدرال اعدام

دیوان عالی ایالات متحده روز دوشنبه پاک راه را برای فدرال اعدام به سر زیر 17 سال پس از مکث آن را تکذیب کرد به شنیدن یک چالش از اعدام زندانیان بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تزریق کشنده پروتکل.

“در لحظه ای که مردم در سراسر کشور خواستار عدالت و برابری و پاسخگویی پاکسازی راه را برای فدرال اعدام یک اشتباه” توییتی ACLU.

سفارش (pdf) از دادگاه عالی نشان می دهد که لیبرال قضات اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor را شنیده چالش است.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام بار در سال گذشته به کارگردانی اداره زندانها برای از سرگیری مجازات اعدام با پنتوباربیتال به عنوان تنها دارو برای تزریق کشنده.

نویسنده و ضد مجازات اعدام فعال خواهر هلن Prejean گفت: تصمیم دادگاه “به این معنی است که دولت فدرال به احتمال زیاد اجرای چهار نفر آغاز ماه با استفاده از یک تست تزریق کشنده پروتکل در جهانی همه گیر و بدون هر گونه واقعی نظارت از دیوان عالی کشور است. همه از این است که در برابر خواسته های حداقل یکی از قربانیان خانواده است.”

سه فدرال اعدامها در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه و اوت. همه وزارت امور خارجه-تحریم قتل برنامه ریزی شده را در فدرال تادیبی پیچیده در ترر هوت ایندیانا.

دادگاه عالی تصمیم نمی علامت پایان راه برای زندانيان حقوقی challeges به عنوان آنها “به طور جداگانه درخواست یک قاضی فدرال در واشنگتن به اعمال جدید تاخیر در اعدام بیش از دیگر مسائل حقوقی است که هنوز برای حل و فصل شود” به عنوان آسوشیتد پرس گزارش داد.

آخرین فدرال اعدام صورت گرفت در سال 2003. و با توجه به کالیفرنیا بی گناهی مدیر پروژه جاستین بروکس باید آن را آخرین.

“دیوان عالی کشور در نهایت باید بالاتر از ترس رانده سیاست در ایالات متحده آمریکا و ما را در خط با بقیه جهان متمدن وقتی که می آید به #DeathPenalty,” بروکس توییتی. “این یک نقض حقوق بشر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im