لغو روز زمین

اجازه دهید لغو روز زمین. در اینجا به همین دلیل:

حفاظت ارائه شده توسط محیط زیست سیستم نظارتی یک توهم است.

نا امید با آنچه به نظر می رسد دولت انفعال و نداشتن درک درستی از چگونه این سیستم در حال حاضر کار می کند در سال 2017 Toledoans شکایت سازمان حفاظت محیط زیست ایالات متحده به نیروی اوهایو سازمان حفاظت محیط زیست به “برای انجام کار خود” و اعلام دریاچه ایری “اختلال” در زیر آب تمیز عمل می کنند.

در سال 2014 ما تولیدو اوهایو شهرداری تامین آب مسموم شد توسط عظیم بلوم جلبکی در دریاچه ایری. شیر آب ساخته شده بود سمی به لمس است. حتی اگر 11 میلیون نفر و بی حد و حصر زیست محیطی اشکال زندگی بستگی به دریاچه آب برای زندگی هیچ مقام دولتی به شدت رو به جلو برای جلوگیری از ادامه آلودگی دریاچه در منبع. نه شهرستان. نه دولت. و مطمئن شوید که به عنوان جهنم نمی ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست.

نا امید با آنچه به نظر می رسد دولت انفعال و نداشتن درک درستی از چگونه این سیستم در حال حاضر کار می کند در سال 2017 Toledoans شکایت سازمان حفاظت محیط زیست ایالات متحده به نیروی اوهایو سازمان حفاظت محیط زیست به “برای انجام کار خود” و اعلام دریاچه ایری “اختلال” در زیر آب تمیز عمل می کنند. سازمان حفاظت محیط زیست غالب با موفقیت استدلال در برابر آن مسئولیت خود را برای به اجرا درآوردن حمایت. سیستم برنده و مردم و دریاچه از دست داد. دیدن که هیچ کس در آینده برای نجات ما و یا دریاچه ایری ساکنان تولدو با هم متحد شده و تصمیم به گرفتن قدرت را در دست خود را برای دفاع از خود و دریاچه.

ما پا خارج سازمان حفاظت محیط زیست-ممنوعه فرم های مشارکت مدنی و نشستم به نوشتن قانون خود ما با کمک جامعه محیط زیست صندوق دفاع حقوقی (CELDF). ما درخواست برای این قانون جدید مبارزه سخت به آن را دریافت در رای گیری و تصویب آن با 61 درصد آرا. در فوریه 2019 در دریاچه ایری منشور حقوق (LEBOR) بود که قانون رسمی و افزود: به تولدو شهر منشور.

ما قانون را به رسمیت می شناسد حقوق از دریاچه ایری اکوسیستم به وجود شکوفا و به طور طبیعی تکامل و حقوق بشر و حق به محیط زیست سالم برای ساکنان تولدو. آن را نیز با قاطعیت می گوید که کسانی که اکوسیستم و حقوق بشر جایگزین قوانین دیگر مانند شرکت “حقوق” و نامشروع مجوز صادر شده توسط دولت های ایالتی و فدرال است که می تواند باعث آسیب به دریاچه ایری. آن را بلافاصله عناوین ساخته شده در سراسر جهان است.

LEBOR ساخته شده بر اساس ده ها تن از دیگر جامعه قوانین حقوق و بومی سازماندهی و دانش است. این اولین قانون در تاریخ ایالات متحده به رسمیت شناختن حقوق خاص اکوسیستم. (از دریاچه ایری منشور حقوق’ گذشت Yurok قبیله به رسمیت شناخته شده و حقوق قانونی از Klamath رودخانه.)

دوازده ساعت پس از LEBOR تصویب شد, شرکت کشاورزی نهاد پیوست ایالت اوهایو شکایت کرد برای سرنگونی دموکراتیک-تصویب قانون است که محافظت انسان و دریاچه متقابل ایمنی و بهداشت. دولت جانبداری با آلوده در طرح دعوی در دادگاه. آن را همچنان به کشیدن پای خود و حاضر به انجام هر کاری برای اساسا حفاظت از آینده اکوسیستم. (حتی این bandaid رویکرد پرتاب پول مالیات دهندگان در این مشکل اخیرا کاهش Covid-19 کاهش بودجه.)

نه تنها “مقامات” هیچ کاری برای کمک به, زمان چارچوب های حقوقی علیه ما هنگامی که ما سعی می کنیم برای حفاظت از دریاچه خودمان.

رها از مقررات مغالطه

از زمان تعلیق از سازمان حفاظت محیط زیست ایالات متحده را ترک کرده است بسیاری از ترس نامحدود آلودگی است. چنین ترس و معتبر است اما سیستم تایید توسط سازمان حفاظت محیط زیست است شکست خورده است. جست و خیز کردن است و این دقیقا به همین دلیل تولیدو رای دهندگان به تصویب LEBOR.

گفت: ما انسان و اکوسیستم حقوق آمده قبل از شرکت “حقوق” و دریاچه ایری است “ملک” به بهره برداری توسط دولت و یا هر کسی.

در پاسخ به LEBOR شرکت ها و دولت ادعا کرد که تلاش های ما برای پر کردن جای خالی حمایت از شرکت نقض “حقوق بشر” و دولت “مالکیت” از دریاچه ایری.

ما به طور مستقیم به چالش کشیدن وضعیت موجود است که می گوید شرکت های بزرگ “حقوق بشر” آمده است قبل از اینکه ما حاکم قدرت. گفت: ما انسان و اکوسیستم حقوق آمده قبل از شرکت “حقوق” و دریاچه ایری است “ملک” به بهره برداری توسط دولت و یا هر کسی.

این کار از ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست و اوهایو سازمان حفاظت محیط زیست اجازه فعالیت های شرکت شناخته شده به علت آسیب برساند. هنگامی که تنظیم کننده تعیین می کند که یک پروژه با تمام محیط زیست “استاندارد” آنها صدور مجوز که قانونی آسیب و آلودگی موثر اعطای مالکیت “حق” به طور قانونی آلوده.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

ایری است که سطحی از دریاچه های بزرگ ساخت آن را بیشتر در معرض افزایش درجه حرارت جهانی—یک منادی از آنچه که در فروشگاه برای دریاچه انتاریو و دریاچه هیوران دریاچه میشیگان و دریاچه سوپریور. این خواهر و برادر شامل 84 درصد از قاره سطح آب شیرین.

دادگاه لغو دریاچه ایری منشور حقوق اما شهر تولدو جذاب فدرال شرکت طرح دعوی در دادگاه. این دادگاه نیز بخشی از سیستم است که ما شکست خورده. کار آنها این است که حمایت قانونی وضع موجود.

روز زمین شکست خورده است: یکی دیگر از سیستم امکان پذیر است

Imbedded در روز زمین است پیگیری راحتی: این احساس که خیرخواه قدرت وجود دارد برای محافظت از انسان و زیست محیطی زندگی است. مردم می خواهم به این باور است که قوانین فدرال مقررات زیست محیطی — حفاظت از آنها و این که همه ما باید به اجرای این قوانین است. به عنوان یکی از برجسته زیست محیطی غیر انتفاعی دوست دارد برای به رخ کشیدن: “قدرتمند ترین ابزار برای تغییر قانون است.”

اما نوشتن بر روی دیوار. روز زمین قوانین باید به طور سیستماتیک شکست خورده به گارد در برابر انبوه گونه مرگ آف بحران آب و هوا مرگبار آلودگی هوا به شرکتی آب شیرین و بزرگترین از دست دادن تنوع زیستی در تاریخ بشر است.

معمولی محیط زیست چالش های قانونی برخوردار بوده اند برخی از برنده در توقف پروژه های خاص. اما آنها در حال از دست دادن جنگ.

از آن زمان به تجدید نظر در رویکرد ما — ما نمی توانیم به زباله یکی دیگر از 50 سال است.

تاریخ ساخت: حقوق طبیعت پر کردن جای خالی

در حال حاضر میلیون ها نفر احساس رها شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست ایالات متحده و کشورهای خود را. در اوهایو به تنهایی جوامع در حال مبارزه با تزریق نفت/گاز زباله به جوامع خود را مبارزه با خط لوله پروژه های کلان صنعتی و باد و گسترش فناوری 5G های خصوصی از سفره های آب/سیستم های آب عمومی و بسیار مخرب پتروشیمی hub. آنها همه شاهد یک سیستم است که در ادامه به مجوز بسیار مضرات آن جوامع می خواهید برای جلوگیری از.

در حال حاضر بسیاری گرفته و سرنوشت خود را به دست خود و خارج پا پارادایم مدرن از حقوق محیط زیست. ما می توانیم به دنبال خود منجر شود.

برای مثال در ماه مارس سال 2020 برای اولین بار در تاریخ آمریکا یک جامعه با موفقیت تحت فشار دولت برای اجرای محلی حقوق قانون طبیعت.

پس از هفت سال از جامعه فعالیت پنسیلوانیا اداره حفاظت از محیط زیست (DEP) لغو مجوز برای یک frack ضایعات تزریق به خوبی در اعطای Township, Indiana County, Pennsylvania. DEP مقامات ذکر اعطای Township, خانه قانون منشور که ممنوع تزریق چاه به عنوان یک تخلف از جامعه حقوق زن و حقوق طبیعت به عنوان زمینه ای برای خود برگشت. این تلاش ها می تواند تکثیر.

همکار ما چاد نیکلسون کار با اعطای ساکنان در اندازه گیری. “این تصمیم” او در بیانیه ای گفت: “اعتبار نیست اقدامات DEP بلکه vindicates مقاومت است که جوامع مانند اعطای باید مشغول به زور سازمان های دولتی به انجام کار درست.”

گسترش امکان پذیر است

از آن زمان محیط زیست در نهایت اجازه رفتن از ایمان آنها را در جریان قوانین زیست محیطی و سیستم نظارتی. انجام این کار اجازه خواهد داد که آنها را به کار در بیشتر معنی دار همبستگی با جنبش های دیگر که خود نیز رها شده است توسط قانون است. ما باید در گسترش آنچه ما فکر می کنیم ممکن است — و سپس ارسال آن به قانون جدید و سازماندهی برای تمرین واقعی حکومت خود به دفاع از زندگی است. لغو روز زمین می تواند یک شروع عالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de