در مورد 1 به 7 در سراسر جهان نمی توانیم غذا و سرپناه نظرسنجی گالوپ نشان می دهد

16 ژوئن (فردا) — در حدود 750 میلیون نفر در سراسر جهان قادر به پرداخت هزینه غذا و سرپناه و یا هر دو با توجه به تحقیقات جدید گزارش منتشر شده روز سه شنبه.

گالوپ گزارش داد در آن نیازهای اولیه آسیب پذیری شاخص که در حدود یک در هفت بزرگسالان طبقه بندی به عنوان بخشی از “آسیب پذیری بالا” گروه معنی آنها در تلاش برای پرداخت هزینه غذا و/یا سرپناه و لازم نیست که هر گونه پشتیبانی از سیستم های.

تبلیغات

این آمار و ارقام وارد شده در تقریبا در 150 کشور در سال گذشته گفت: هر ملت است “و آسیب پذیری بالا” جمعیت. افغانستان دارای بیشترین سهم در این گروه 50 درصد و در کشورهای مختلف-از جمله انگلیس و سوئد و سنگاپور — دارای بالاترین سهم در 1 درصد است.

گالوپ شاخص یافت که در سلامت فرد نقش یک عامل در آسیب پذیری خود را طبقه بندی.

“بیش از چهار در 10 بسیار آسیب پذیر (41 درصد) می گویند که مشکلات بهداشتی است که نگه داشتن آنها را از انجام فعالیت هایی که افراد سن آنها به طور معمول انجام دهید” گالوپ نوشت. “این در صد قطره به 29 درصد در میان کسانی که در حد متوسط و آسیب پذیر و به 14 درصد در میان کسانی که با کم آسیب پذیری.”

نزدیک به نیمی از جمعیت جهان را 47 درصد است که در “پایین” آسیب پذیری دسته — کسانی که استطاعت غذا و سرپناه و حمایت از سیستم های مانند بستگان و یا دوستان است.

سی و نه درصد کاهش یافت و به “نسیم” category — کسانی که در زمان قادر به پرداخت هزینه مبانی اما باید دوستان و یا خانواده برای حمایت از.

دیگر بسیار آسیب پذیر جمعیت داشت و در بنین (49 درصد) مالاوی (36 درصد) و توگو (34 درصد). هند به یکی از جهان سریع ترین رشد اقتصاد ذکر شده است در “بالا” دسته با 30 درصد از جمعیت آن آسیب پذیر است.

پنج درصد از ایالات متحده کاهش یافت و به “بالا” آسیب پذیری در گروه با روسیه, لبنان و امارات متحده عربی.

در نظر سنجی گالوپ بیش از 140,000 نفر در 142 سازمان ملل برای تدوین شاخص که دارای یک حاشیه خطا بین 1.5 و 5.4 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im