اوهایو مقامات در حال تشویق کارفرمایان به گزارش آنچه که آنها تعیین شده “Covid-19 تقلب” به عنوان دولت آغاز می شود بازگشایی برخی از صنایع. کارگران که حاضر به ارائه گزارش کار در نور از این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 1300 ساکنان اوهایو تا کنون گزارش می تواند از طریق یک وب سایت دولت و خود را از مزایای بیکاری دور گرفته شده است.

با توجه به واشنگتن پست کمتر از یک هفته پس از دولت بازگشایی تولید و توزیع امکانات و تجهیزات ساخت و ساز و دفاتر 600 کارفرمایان باید “روشن” حدود 1200 کارگران به دلیل عدم گزارش به کار می کنند.

“‘تبدیل’ واقعا کردن راه برای شروع حتی فکر کردن در مورد این ایم” کار روزنامه نگار سارا Jaffe در پاسخ به پست‘s گزارش.

اوهایو وزارت کار و خانواده, خدمات, راه اندازی یک سایت در این هفته که در آن کارفرمایان ممکن است استفاده از یک فرم “به گزارش کارکنان که ترک و یا رد کار هنگامی که آن را در دسترس است با توجه به Covid-19.”

با فروشگاه های خرده فروشی به انتظار بازگشایی در روز دوشنبه کارکنان در این بخش می تواند گزارش اوایل هفته آینده برای بازگشت به کار.

در ایمیل ارسال شده به کارفرمایان سراسر اوهایو در انتخابات گفت: شرکت هایی که در “اوهایو قانون منع افراد از دریافت مزایای بیکاری اگر آنها حاضر به قبول پیشنهادات مناسب کار یا ترک کار بدون علت خوب است.”

با تعیین مرگبار بحران بهداشت عمومی کافی دلیلی برای ماندن در منزل به عنوان کارشناسان بهداشت و درمان همواره خواست برای نزدیک به دو ماه اوهایو, دولت به ساکنان یک “نزدیک به غیر ممکن است انتخاب” با توجه به گرجستان بودجه و سیاست های موسسه.

اوهایو کارگران در حال حاضر باید انتخاب بین “رفتن به محل کار و کسب درآمد برای قرار دادن غذا روی میز و حفاظت از سلامت خود” ارشد تحلیلگر سیاست الکس Camardelle گفت: پست.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

منتقدان در رسانه های اجتماعی متهم اوهایو مقامات تشویق کارفرمایان به “دله دزدی” در کارگران به صورت زیر توصیه های مقامات بهداشت عمومی.

دیگر جمهوری خواه به رهبری متحده نیز به شدت تحت فشار کارگران به گزارش به شغل خود را با تهدید از داشتن مزایای بیکاری دور گرفته شده است. به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در ماه گذشته, آیووا, مقامات تعیین عدم گزارش به کسب و کار در بازگشایی صنایع به عنوان یک “داوطلبانه ترک” در حالی که تگزاس را بازگشایی منظور انجام همان پیام است.

قرن بنیاد مترقی و غیر حزبی اتاق فکر اشاره کرد که تمرکز بر روی به اصطلاح “Covid-19 تقلب” در حزب جمهوری خواه به رهبری متحده ناشی از تثبیت در وزارت کار ایالات متحده در ریشه کن کردن کارگران که با استفاده از مزایای بیکاری در هنگام کار است که در دسترس به آنها. با توجه به وزارت کار حدود 90 درصد از افرادی که از دریافت مزایای بیکاری در اوهایو بین 2016 و 2019 سیستم استفاده می شود به درستی.

“رانندگی فعالیت از وزارت کار ایالات متحده برای شش تا هفت سال بوده است نرخ بیکاری تقلب” اندرو Stettner یک عضو ارشد در بنیاد گفت: آمریکا چشم انداز.

اوهایو سایت نشان دهنده یک “روشن نور چشمک زن از ‘تقلب, تقلب, تقلب” است که برای من درست مثل یک مثال دیگر از سیستم overemphasis بیکاری در تقلب به جای ساخت مطمئن شوید که ما پرداخت افرادی که از کار,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im