‘مطلق سرقت’: جلعاد اعلام $3,120 برچسب قیمت برای Covid-19 دارو تهیه شده با 70 میلیون دلار مالیات دهندگان حمایت

طرفداران مصرف کننده واکنش نشان داد و با انزجار دوشنبه به یک اطلاعیه توسط Gilead Sciences است که آن را به اتهام ایالات متحده به بیمارستان های اطراف $3,120 در هر صورت خصوصی بیمه شده بیمار برای درمان دوره از remdesivir مواد مخدر است که ثابت کرده است فروتنی موثر در سرعت Covid-19 زمان بازیابی.

“اجازه می دهد جلعاد به مجموعه ای از شرایط در طول یک بیماری همه گیر نشان دهنده عظیم شکست رهبری با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”
—پیتر Maybarduk عمومی شهروند

پیتر Maybarduk مدیر عمومی شهروندان در دسترسی به دارو برنامه به نام جلعاد را قیمت گذاری—که با این نسخهها کار به حدود 520 $در هر دوز برای غیر دولتی خریداران مانند بیمارستان ها—”توهین آمیز نمایش غرور و بی اعتنایی به صورت عمومی” و ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای عدم اطمینان است که قیمت مواد مخدر توسعه قابل توجهی مالیات دهندگان پشتیبانی مقرون به صرفه برای همه است.

Maybarduk با اشاره به موسسه بالینی و اقتصادی بررسی تحقیقات نشان جلعاد هنوز هم می تواند سود قیمت گذاری remdesivir در 310 دلار در هر دوره است.

“جلعاد به قیمت چند هزار دلار مواد مخدر است که باید در حوزه عمومی است. برای $1 در هر روز remdesivir می توان تولید در مقیاس با سود معقول,” Maybarduk در بیانیه ای گفت. “جلعاد را ندارد remdesivir به تنهایی. بودجه عمومی ضروری بود در هر مرحله و دانشمندان دولت led اوایل کشف مواد مخدر تیم. اجازه می دهد جلعاد به مجموعه ای از شرایط در طول یک بیماری همه گیر نشان دهنده عظیم شکست رهبری با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

عمومی شهروند برآورد شده در یک گزارش ممکن است که ایالات متحده کمک مالیات دهندگان حداقل $70.5 میلیون دلار برای توسعه remdesivir.

مدت کوتاهی پس از جلعاد را اعلام ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی اداره گفت این توافق با دارویی به خرید بیش از 500,000 درمان دوره از remdesivir برای بیمارستانهای آمریکایی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به وال استریت ژورنال گزارش داد که ایالات متحده “تنها کشور توسعه یافته که در آن جلعاد را به اتهام دو قیمت” — یکی برای دولت خریداران ($390 در هر دوز) و یکی برای غیر دولتی خریداران مانند بیمارستان ها (520$در هر دوز). نمونه remdesivir درمان دوره متشکل از حدود شش دوز.

“مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از متوقف کردن بیماری همه گیر احتکار با یک سکته مغزی از قلم یک چراغ سبز برای تولید کنندگان دیگر برای بهره برداری از این فاجعه است.”
—تشکر. لوید Doggett

بر خلاف ایالات متحده, Journal , notes, دولتهای کشورهای پیشرفته دیگر “مذاکره قیمت دارو به طور مستقیم با داروسازان.”

تشکر. لوید Doggett (D-تگزاس) صندلی از خانه راه و روش درمانی فرعی در بیانیه ای گفت: که “مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از متوقف کردن بیماری همه گیر احتکار با یک سکته مغزی از قلم یک چراغ سبز برای تولید کنندگان دیگر برای بهره برداری از این فاجعه است.”

Doggett گفت: او فشار تهمت و دولت و جلعاد به افشای جزئیات توافق از جمله مجموع دولت برای پرداخت 500,000 درمان دوره از remdesivir.

در توییتر دیابت برنی ساندرز (I-Vt.) محکوم جلعاد قیمت-تگ به عنوان “فراتر از نفرت انگیز است.”

“مالیات دهندگان ارائه بودجه برای توسعه این دارو است. در حال حاضر جلعاد است قیمت-درآوردن کردن آن در طول یک بیماری همه گیر” گفت: Sanders. “Coronavirus درمان باید رایگان برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>