‘کاملا قابل توجه’: نظرسنجی ها نشان می دهد دموکراتیک رای دهندگان در تگزاس و کالیفرنیا مشاهده سوسیالیسم مثبت تر از سرمایه داری

به احتمال زیاد دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه رای دهندگان در تگزاس و کالیفرنیا—ایالات متحده با بسیاری از نمایندگان متعهد به جایزه در روز سه شنبه—مشاهده سوسیالیسم مثبت تر از سرمایه داری با توجه به ایسنا/YouGov ردیابی نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه ،

این بررسی نشان داد 56 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان در تگزاس و 57 درصد در کالیفرنیا را مطلوب از دیدگاه سوسیالیسم. فقط 37 درصد از رای دهندگان دموکرات در تگزاس و 45 درصد در کالیفرنیا یک نظر مثبت سرمایهداری نظرسنجی در بر داشت سیگنالینگ گسترده نارضایتی بسیار نابرابر اقتصادی وضعیت موجود.

“من مراقبت بیشتر در مورد پیشبرد مبارزه طبقاتی و سیاسی برنامه است که می تواند کمک کار مردم از چگونه یک undefined ‘سوسیالیسم’ و ‘سرمایهداری’, نظر سنجی, اما این است که هنوز هم کاملا قابل توجه و توسعه” توییتی Bhaskar Sunkara ناشر سوسیالیستی مجله Jacobin.

همین بررسی نشان داد سن. برنی ساندرز (I-Vt.), خود شناسایی دموکراتیک سوسیالیستی منجر ریاست جمهوری اولیه میدان در تگزاس و کالیفرنیا که جایزه یک ترکیب 643 متعهد نمایندگان در روز سه شنبه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“در حالی که ساندرز آمده است تحت انتقاد از برخی مخالفان از آنجا که او را شناسایی به عنوان یک دموکرات سوسیالیست ، اکثریت دموکراتیک اولیه رای دهندگان در کالیفرنیا و تگزاس را حداقل تا حدودی مطلوب از دیدگاه سوسیالیسم و آن مشاهده شده است مثبت تر از سرمایه داری” CBS گزارش شده است. “این مربوط به رای: ساندرز’ حامیان را به طور کلی مثبت انداز سوسیالیسم از انجام بایدن است.”

“آیا آن را نمی بینید تگزاس اعداد در سوسیالیسم آینده” Krystal توپ, میزبان “افزایش” در HillTVتوییتی یکشنبه.

محقق Kadira Pethiyagoda دوشنبه نوشت که رای دهندگان تگزاس’ نسبتا مثبت مشاهده سوسیالیسم است “جای تعجب نیست… برای کسانی از ما که میرم طولانی برجسته تاریخ اقتصادی جناح چپ سیاست در مناطق روستایی—اصلی پوپولیسم!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>