‘پوچی و ظلم و ستم از ما سیستم بهداشت و درمان می گوید: ساندرز ‘در حال حاضر باید آشکار به همه’

سابق دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز در زمان به نظر بخش از نیویورک تایمز روز یکشنبه به این صورت است که در میان coronavirus همه گیر و یک بحران اقتصادی “این ضروری است که ما دوباره بررسی برخی از مبانی جامعه آمریکا درک کنند که چرا آنها نتوانستند ما و مبارزه برای عادلانه تر و بیشتر فقط ملت است.”

“اگر وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای در وحشتناک همه گیر و فروپاشی اقتصادی ما در حال تجربه” نوشت: سناتور مستقل از ایالت ورمونت “آن است که بسیاری در کشور ما در حال حاضر شروع به تجدید نظر اساسی مفروضات اساسی آمریکا سیستم ارزش.”

دیرین حمایت از انتقال ایالات متحده به جهانی تک پرداخت کننده سیستم بهداشت و درمان ساندرز اعلام کرد یکشنبه, “پوچی و ظلم و ستم از ما کارفرما مبتنی بر خصوصی بیمه سلامت سیستم در حال حاضر باید آشکار به همه است.”

ادامه بحران بهداشت عمومی است منجر به افزایش نرخ بیکاری و کسانی که اخراج کرده اند و اغلب به معنای کارگران نیز خود را از دست کارفرما مبتنی بر بیمه درمانی. اشاره اخیر زیان کار Sanders استدلال کرد که “همانطور که ما حرکت رو به جلو فراتر از همه گیر ما نیاز به تصویب قانون است که در نهایت تضمین بهداشت و درمان برای هر مرد ، زن و کودک—در دسترس برای افراد شاغل و یا بیکار در هر سنی است.”

ساندرز سال ها صرف مبارزه برای مدیکر برای همه قانون در کنگره مطرح و پیشنهاد شد یک قطعه کلیدی از سیستم عامل هر دو بار او برای رئيس جمهور.

“در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری, من به دنبال به دنبال در قدم به قدم از رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت که در دهه 1930 و 40s قابل درک است که در یک واقعا رایگان, جامعه, حقوق اقتصادی باید در نظر گرفته شود حقوق بشر” سناتور توضیح داد. “بود که درست 80 سال پیش و آن باقی مانده است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در اوایل این ماه به عنوان متحده بودند تصمیم به تاخیر در رای گیری اولیه به دلیل همه گیر ساندرز اعلام کرد که تعلیق مبارزات انتخاباتی خود اما قول داد به ادامه دفاع از سیاست های مترقی. که حرکت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن حزب presumptive نامزد به صورت خاموش در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. در روز ساندرز به طور رسمی تایید بایدن.

در دموکراتها تلاش برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح رئیس جمهور ساندرز نوشت: روز شنبه:

در حال حاضر من همه چیز را در قدرت من را به این کشور هم به کمک جو بایدن شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکای مدرن. و من ادامه خواهد داد به شدید است که ما باید آدرس نابرابری که منجر به افزایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ظلم و ستم و بی کفایتی باید هزینه زندگی آمریکایی در طول این بیماری همه گیر.

به سادگی مخالف آقای تهمت نمی خواهد به اندازه کافی—ما نیاز به بیان یک مسیر جدید برای امریکا است.

به طور خاص ساندرز به نام برای پایان دادن به “دستمزد گرسنگی” و تضمین مناسب و معقول-شغل پرداخت به کسانی که کار می کنند; حصول اطمینان از همه آمریکایی ها دریافت کیفیت آموزش و پرورش از مهد کودک از طریق تحصیلات تکمیلی; و “عظیم ساخت و ساز برنامه ای است که به پایان می رسد بی خانمانی و اجازه می دهد تا همه مردم ما برای زندگی در امن و مقرون به صرفه مسکن.”

“ما باید مطمئن است که جوامع ما هستند و عاری از آلودگی در هوا و آب است که ما سرب جهان در مبارزه با این تهدید وجودی از تغییر آب و هوا” ساندرز اضافه شده است. “ما باید عشق و احترام بزرگان ما و مطمئن است که همه آمریکایی ها باید امن و با وقار بازنشستگی.”

رد مداوم نظرات از سیاستمداران و صاحب نظران در مورد این مشکل مجبور به تغییرات اساسی او نتیجه گرفت: “بیایید به کار و انجام آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de