صدها نفر از مقتولین از سوء استفاده توسط رهبران پیشاهنگی پسر از امریکا ممکن است به شدت محدود زمان به جلو آمده و پس از سازمان ملی تصمیم به پرونده فصل 11 ورشکستگی در روز سه شنبه.

این گروه برای ورشکستگی زمینه آن را به عنوان چهره نمرات از پتانسیل دعاوی از اعضای سابق که می گویند آنها از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط داوطلبان و کارکنان در سازمان با موارد رفتن دهه. فصل 11 پرونده اجازه خواهد داد که پیشاهنگی پسر از امریکا (BSA) به حفظ و عامل آن را به عنوان reorganizes آن امور مالی و تنظیم برای جبران خسارت به حدود 1000 به 5000 قربانیان.

بیش از 12000 عضو سابق گزارش داده اند سوء استفاده برخی از آنها گزارش شده هدایت می شد به انجام این کار توسط #MeToo جنبش است. در سال های اخیر به عنوان رسانه ای تحقیقات و پرونده های حقوقی نشان داد دهه از سوء استفاده چند متحده باید برداشته اساسنامه-از-محدودیت و قوانین برای تشویق قربانیان به جلو آمده.

در حال حاضر که افغانستان برای ورشکستگی زمینه, اما, این مقتولین به احتمال زیاد یک ماده از ماه به طور علنی متهم این گروه است.

“اگر شما آماده به جلو آمده و سپس توسط…سپس شما از دست دادن خود را ادعا می کنند و شما از دست دادن صدای خود را” پاملا Foohey یک استاد حقوق در دانشگاه ایندیانا گفت: واشنگتن پست. “که بخشی از دلیل ورشکستگی مفید برای پیشاهنگی پسر. آن را قطع ادعا می کند.”

مدافع حقوق زنان جولی Lalonde توییتی که تشکیل پرونده نشان دهنده “آخرین عمیق مثال از اینکه چگونه به عنف فرهنگ عمل می کند.”

قربانیان که در حال حاضر رو به جلو آمده ممکن است قادر “به یک صدای جمعی و به مذاکره با پیشاهنگی پسر و خود شرکت های بیمه برای کشف کردن چه مقدار از اموال این سازمان واقعا و چقدر باید غرامت پرداخت می شود,” Foohey گفت: پست.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“این بسیار معمولی برای سوء استفاده از بازماندگان ما نمایندگی در ابتدا به عصبانی” در مورد یک متهم در پرونده ورشکستگی قربانیان وکیل مایکل Pfau گفت WBUR, “از آنجا که آن را به عنوان یک شگرد حقوقی و یا یک ابزار قانونی استفاده می شود توسط پسر پیشاهنگی برای جلوگیری از واقعا به طور کامل در معرض بودن.”

سازمان ممکن است فروش برخی از خواص آن که متعلق به شوراهای محلی در سراسر کشور برای جمع آوری پول برای یک صندوق جبران خسارت است که می تواند بیش از 1 میلیارد دلار. در آن بیانیه ای در تشکیل پرونده ورشکستگی شنبه, BSA خواست قربانیان به جلو آمده و گفت: آن متعهد به جبران خسارت بازماندگان فضاي.

هفته گذشته با امضای این پیمان اعلام کرد که همکاری با 1in6 یک گروه مدافع برای بازماندگان از سوء استفاده جنسی. با توجه به آسوشیتد پرس گزارش سال گذشته نشان داد که این سازمان اجازه داده است بسیاری از شکارچیان شناخته شده به خدمت در موقعیت رهبری یک وکیل برای برخی از بازماندگان گفت: حرکت و عذرخواهی صادر شده توسط پیمان در هفته گذشته کافی نبود.

“متاسفانه این فوق العاده در اواخر بازی به خصوص با توجه به پیشاهنگی پسر می دانست که عاملان شده بود نفوذ در صفوف خود را برای 100 سال” Pfau که نشان دهنده حدود 300 بازماندگان گفت, HuffPost.

شانون کولتر خالق ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تحریم مبارزات انتخاباتی خود را با شتاب کیف پول توییتی که پیمان امنیتی با امریکا را تشکیل پرونده ورشکستگی باید “در خدمت به عنوان یک درس به سازمان.”

“هنگامی که شما در مبارزه با شفافیت محافظت از شهرت که سزاوار نیست حفاظت و ایجاد شیوه های محافظت از معتادان شما قرار داده و شما را در کل سازمان در معرض خطر” Coulter توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im