دقت COVID-19 آنتی بادی آزمایش بستگی به زمان بندی و تحلیل می یابد

25 ژوئن (فردا) — تست آنتی بادی ممکن است کمک به تعیین اینکه آیا مردم را به COVID-19 اما اثربخشی آن بستگی دارد که در این آزمون رخ می دهد با توجه به تجزیه و تحلیل پنج شنبه منتشر شده توسط Cochrane Database سیستماتیک بررسی است.

به طور کلی آزمونهای بهتر در تشخیص COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, SARS-CoV-2 دو یا چند هفته پس از شروع علائم داوران یافت.

تبلیغات

این معلوم نیست اما چگونه موثر آزمایش در این بررسی بیش از پنج هفته پس از اولین علائم به نظر می رسد محققان گفت.

“ما نمی دانیم که اگر این درست است برای افرادی که خفیف تر بیماری و یا هیچ نشانه ای ندارند چرا که مطالعات در این بررسی به طور عمده انجام شده در افرادی که در بیمارستان” محققان گفت: در آزادی مطبوعات.

“در زمان ما یاد خواهد داد که آیا داشتن قبلا COVID-19 فراهم می کند و افراد با ایمنی نسبت به آینده عفونت” گفتند.

آنتی بادی آزمایش پدید آمده است به عنوان یک برنامه به طور بالقوه مفید در بهداشت عمومی ابزار برای شناسایی افراد با قبلی COVID-19 با توجه به Cochrane database.

يافته های اين پژوهش می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سنجش میزان گسترش بیماری و ممکن است به عنوان ستون فقرات مطالعات طراحی شده برای ارزیابی استفاده از پلاسمای خون با آنتی بادی علیه این ویروس به عنوان یک درمان برای کسانی که در حال حاضر آلوده محققان نوشت: در تجزیه و تحلیل.

یک بار peeople با آلوده جدید coronavirus سیستم ایمنی بدن خود را در پاسخ های در حال توسعه پروتئین در خون به نام آنتی بادی است که حمله ویروس. تشخیص آنتی بادی در افراد خون ممکن است نشان می دهد که آیا آنها COVID-19 یا تا به حال آن را قبلا با توجه به Cochrane.

Cochrane محققان از دانشگاه ها در سراسر جهان به رهبری کسانی که از دانشگاه بیرمنگام در انگلستان, تجزیه و تحلیل بیش از 11,000 کارشناسی مطالعات در COVID-19 منتشر شده قبل از 30 آوریل.

محققان به دنبال گزارش نتایج تست آنتی بادی در گروه های از مردم شناخته شده اند که تا به حال COVID-19 و همچنین دیگران شناخته شده نیست که تا به حال COVID-19.

آنها در بر داشت در مجموع 54 مطالعات مربوطه و گزارش نتایج تست برای حدود 16,000 نمونه. اکثر مطالعات از چین و انجام شد در بیمارستان بستری بیماران بیشتر به احتمال زیاد با بیماری شدید.

داده ها تنها در دسترس برای 27 نفر از بیش از 200 تست آنتی بادی در بازار — از جمله آزمایشگاه مبتنی بر آزمون است که در آن نمونه خون گرفته شده از رگ و نقطه از مراقبت های آزمایش که با استفاده از انگشت-خراش نمونه خون — محققان گفتند. وجود اطلاعات کافی به منظور مقايسه دقت آزمون های مختلف گفتند.

به طور کلی آزمون برای دو نوع خاص از آنتی بادی انجام می شود هشت تا 14 روز پس از علائم شروع به درستی شناسایی شده تنها 70 درصد از افرادی که تا به حال COVID-19 آنها یافت می شود. اما در 15 تا 35 روز پس از علامت شروع آزمون دقت شناسایی بیش از 90 درصد از مردم با COVID-19 گفتند.

علاوه بر این آزمون اشتباه تشخیص داده شده COVID-19 در 1 درصد تا 2 درصد از افراد بدون بیماری آنها اضافه شده است.

“ما تا به تجزیه و تحلیل تمام اطلاعات در دسترس از سراسر جهان — کشف الگوهای روشن به ما گفتن که زمان حیاتی در استفاده از این آزمون ها” Jon Deeks, یکی از محققان که مشغول به کار در این نقد و بررسی در بیانیه ای گفت:.

“استفاده از آنها در زمان اشتباه و آنها کار نمی کند” گفت: Deeks, استاد آمار حیاتی و سر از آزمون ارزیابی گروه تحقیقاتی در دانشگاه بیرمنگام است.

Deeks و همکاران نیز تا به حال چندین نگرانی در مورد کیفیت مطالعات آنها به دلیل بررسی بیشتر کوچک بودند و نمی گزارش نتایج به طور کامل. بسیاری از مقالات همچنین شامل نمونه های متعدد از همان بیماران و بیش از نیمی از آن در دسترس ساخته شده قبل از آنها تا به حال شده است از طریق بررسی دقیق آنها گفت.

محققان برنامه ریزی برای به روز رسانی بررسی خود بیش از چند ماه آینده برای ارائه یک مطلب کامل خلاصه ای از شواهد پژوهشی به عنوان آن تجمع می یابد.

“این یک حرکت سریع زمین و ما قصد داریم برای به روز رسانی این بررسی به طور منظم به عنوان بیشتر مطالعات منتشر شده گفت:” Jac Dinnes که بخشی از دانشگاه بیرمنگام تیم.

Cochrane بررسی های یک پایگاه داده سیستماتیک بررسی و متا تجزیه و تحلیل است که خلاصه و تفسیر نتایج حاصل از تحقیقات پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im