ونزوئلا دیپلمات ارشد به نام در دادگاه جنایی بین المللی روز شنبه به باز کردن یک تحقیق به تحریم های اعمال شده بر کشور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: جنگ اقتصادی باعث شده است که درد و رنج میلیون ها نفر از ونزوئلا.

“دولت ما است که به دنبال پناه با قوانین بین المللی” وزیر امور خارجه Jorge Arreaza گفت: پنج شنبه. “ما متقاعد شده که عواقب ناشی از اقدامات یک جانبه [ایالات متحده] را تشکیل می دهند جنایت علیه بشریت علیه جمعیت غیر نظامی است.”

Arreaza سخنان آمد کمتر از یک هفته پس از ایالات متحده آمریکا اعلام کرد آخرین دور از تحریم ها علیه این کشور این بار با هدف قرار دادن دولت اجرا هواپیمایی CONVIASA.

“چه توجیه تحریم یک شرکت حمل و نقل عمومی خدمات؟” رئیس جمهور نیکولاس مادورو گفت: پس از تحریم اعلام شد. “چه آسیب آنها برای من انجام دهید ؟ آسیب انجام می شود به مردم ونزوئلا است.”

ایالات متحده را هدف قرار داده ونزوئلا مقامات و دولت-اجرای کسب و کار با چندین دور تحریم ها پس از مادورو برنده انتخابات مجدد در سال 2018 در انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا نامشروع بود.

در ژانویه 2019 آمریکا تحریم دولت-نفتی متعلق به شرکت PDVSA در تلاش برای فشار مادورو به استعفا به عنوان برگ برنده دولت شد برای اولین بار از چند ده کشور به ادعای رهبر مخالفان ژوئن Guaido بود مشروع رئیس جمهور ونزوئلا است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دولت نیز مسدود دارایی های ایالات متحده از مادورو و دیگر مقامات بالا در دولت او.

برش و دولت از درآمد حاصل از آن ذخایر نفت—بزرگترین در جهان است و به مبلغ “حکم اعدام برای ده ها هزار نفر از ونزوئلا در سال” Arreaza اظهار داشت: در 60 صفحه خلاصه او ارائه شده به ICC. این هفته ونزوئلا داد تا حقوق نفت خود را به منظور نگه داشتن اقتصاد شناور.

ونزوئلا مقامات گفت که از آنجا که این کشور بخشی از دادگاه, جنایات علیه بشریت در آن مرز سقوط خود را تحت صلاحیت و واجد شرایط به عنوان جنایات جنگی است.

در سال گذشته حقوق بشر سازمان ملل متحد رئیس میشل باشله هشدار داد این تحریم ها را “به طور قابل توجهی تشدید” موجود کمبود مواد غذایی و بهداشت عمومی بحران در ونزوئلا.

“من عمیقا نگران بالقوه شدید تاثیر بر حقوق بشر مردم ونزوئلا از مجموعه ای جدید از تحریم های یک جانبه اعمال شده توسط آمریکا” میشل باشله گفت: در ماه اوت است. “این تحریم ها بسیار گسترده و موفق به شامل اقدامات کافی برای کاهش تاثیر خود را بر بخش های آسیب پذیر از جمعیت است.”

مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست های گزارش شده در سال گذشته که از 300 ، 000 نفر تخمین زده می شود در معرض خطر به دلیل عدم دسترسی به درمان های پزشکی ناشی از تحریم از جمله 80,000 افراد HIV مثبت 16,000 بیماران مبتلا به سرطان و 16000 نفر در نیاز به دیالیز.

ایالات متحده را نقض کرده است “حقوق بین الملل و حقوق بشر” گفت: Arreaza تماس در ICC به بررسی که مقامات ایالات متحده باید تحت پیگرد قانونی برای تحمیل تحریم ها ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su