AccuWeather افزایش تعداد طوفان های پیش بینی شده برای ‘فعال’ 2020 اطلس فصل

مارس 8 (UPI) — ساکنان ساحلی مانند Monroe County کمیسر کریگ Cates یک مادام العمر کلید غرب بومی و شهردار این شهرستان از 2009-18 نمی ترساندن به راحتی. حالت ارتجاعی است که راه زندگی هنگامی که شما را دیده ام “بسیاری از طوفان” آمده راه خود را.

Coronavirus خاموش شدن ناگهانی آورده اند جدید سختی برای یک منطقه متکی به گردشگری است که حساب “خوب 50 درصد از اقتصاد ما” Cates گفت AccuWeather را مونیکا دانیل. اقتصادی ریاضی بزرگ نیست در حال حاضر به عنوان کلید غرب است و حدود 25,000 اقامت دائم و به طور معمول به تساوی بیش از 3 میلیون بازدید کننده در سال است. اما در حال حاضر “همه چیز اساسا تعطیل,” او گفت:.

“ما در حال فرو بردن به ذخایر ما با هیچ شانس به آنها را تا فصل طوفان” Cates گفت. “است که نگرانی ما … ما نمی توانیم یک طوفان در این سال برای اطمینان حاصل کنید.”

AccuWeather به روز رسانی 2020 حوضه اقیانوس اطلس طوفان هوا شاید نمی خواهد روشن ارواح کلید غرب و یا دیگر ایالات متحده ساکنان ساحلی.

بر اساس جدیدترین پیش بینی مدل AccuWeather پیش بینی را تمدید بالایی طیف وسیعی از طوفان پیش بینی شده برای کومودو ، طوفان تیم به رهبری توسط دن Kottlowski این شرکت بالا طوفان متخصص است که در حال حاضر پیش بینی 14 تا 20 طوفان گرمسیری با اضافات همچنین به تعدادی از طوفان که تبدیل به طوفان: هفت تا 11 در این فصل است.

Kottlowski همچنین افزایش تعداد عمده طوفان – دسته 3 یا بالاتر – که می تواند به توسعه این فصل به چهار تا شش. Kottlowski هشدار داد که چهار تا شش نام گرمسیری سیستم می تواند اثرات مستقیم در ایالات متحده آمریکا سرزمین اصلی پورتوریکو و جزایر ویرجین.

اولیه 2020 اطلس طوفان پیش بینی شده بود منتشر شده در اواخر ماه مارس و به نام 14 تا 18 به نام طوفان گرمسیری هفت تا نه طوفان و دو تا چهار عمده طوفان است.

“جدید مدل آب و هوا اجرا می شود نشان می دهد یک روند به سمت La Niña در حال تکامل در طول نیمه دوم تابستان آینده گفت:” AccuWeather ارشد هواشناس دن Kottlowski این شرکت بالا طوفان ، “این نشان می دهد کاهش در قسمت عمودی باد برشی که می تواند محدودیت های گرمسیری توسعه و تشدید.

“این اطلاعات جدید به ما می دهد اعتماد به نفس بیشتری از پتانسیل — دوباره هنوز بالقوه — به صورت بسیار فعال در فصل” Kottlowski گفت.

وزش برشی است پدیده ای است که در آن سرعت یا جهت تغییرات با ارتفاع. آن می تواند باعث این قطعات بالاتر از یک طوفان یا طوفان به کج در جهت مخالف که در آن طوفان یا طوفان در حال حرکت است.

La Niña یک الگوی است که تحت تاثیر عوامل آب و هوا و بادها در سراسر جهان رخ می دهد که درجه حرارت آب در آسیای مرکزی و استوایی اقیانوس آرام در حال سردتر از نرمال. فعال طوفان فصل در اقیانوس اطلس می تواند در نتیجه زمانی که یک La Niña الگوی است که در حال حاضر با توجه به کاهش عمومی در باد برشی در بخشهایی از اقیانوس اطلس از جمله مرکز و غرب حوضه که بوسیله اسباب گردنده از اکثریت زیادی از سیستم های گرمسیری.

2020 فصل به شرح زیر چهار سال راست که در طی آن وجود دارد حداقل دو ایالات متحده-landfalling طوفان با بری و دوریان قابل توجه در 2019. که طولانی ترین خط از 1947-50 و تنها دو بار پس از سال 1851 تا خط رسیده حداقل پنج سال (1932-36 و 1876-82).

2019 فصل طوفان شامل 10 طوفان گرمسیری دو نیمه گرمسیری طوفان دو دسته 1 طوفان یک دسته 2 طوفان و سه عمده طوفان است.

“بزرگترین مسئله با این فصل است که این روند از ضعیف ال نینو به خنثی الگوی سپس به امکان La Niña,” Kottlowski گفت. “آب و هوای این سیگنال الگو شده است همراه با بالا-فصل عادی. سوال بزرگ این است که چقدر فعال است در آن خواهد بود؟”

2005 کومودو است که به طور گسترده ای به عنوان “تا کنون فعال ترین و بدترین فصل رکورد” Kottlowski گفت. “فقط تعدادی از طوفان و تعدادی از طوفان بزرگ شد و ظالمانه است.”

وجود دارد یک رکورد 27 طوفان به نام (شکستن 1933 رکورد 21) با 14 طوفان – بیش از رکورد 12 در سال 1969 و هفت عمده طوفان (دسته 3 یا بالاتر در Saffir-Simpson مقیاس) با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره. طوفان کاترینا و ریتا و ویلما که سال ها در میان مخرب ترین طوفان در تاریخ ایالات متحده است.

“2020 فصل خواهد بود بسیار فعال اما نه به عنوان فعال واقعی بیش از حد فعال فصل از سال 2005” Kottlowski گفت. “وجود دارد یک نگرانی رو به رشد” او افزود: “که در این فصل خواهد بود یکی دیگر از بسیار فعال حداقل در تاریخ همتراز آنچه که ما را دیده اند چهار سال گذشته است.”

این کومودو رسما طول می کشد از ژوئن 1 از طریق Nov. 30 98.4 درصد از طوفان رخ داده در حوضه اقیانوس اطلس; اما طوفان می توانید فرم در هر ماه. شمارش 2019 همه 297 طوفان که محصل در قاره آمریکا پس از سال 1851 رخ داده در طول فصل طوفان. اولین طوفان گرمسیری به منظور توسعه این سال خواهد بود به نام آرتور. برای یک لیست کامل از اسامی برای سال 2020 فصل و همه چیز مربوط به آب و هوای گرمسیری بازدید AccuWeather حوضه اقیانوس اطلس طوفان مرکز.

ساکنان مانند کریگ Cates دانستن اخطار و برنامه ریزی — یک یادآوری به موقع در طول آمادگی طوفان هفته — کلید برای برخورد با هر آنچه که ممکن است.

“به آنها بگو: امید است نه یک استراتژی” Cates گفت AccuWeather. “شما باید برای برنامه ریزی در اگر یک طوفان می آیند و این چیزی است که ما در حال خرید و فروش در حال حاضر. خوشبختانه ما یک مقدار زیادی از تجربه با طوفان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de