آیتالله سیستانی اظهار نظر در مورد گزارش DHS برنامه ای برای اعزام نیروهای فدرال به شیکاگو

واشنگتن – ایالات متحده وزارت امنیت داخلی گزارش شده است که تهیه برنامه ای برای استقرار حدود 150 ماموران فدرال به شیکاگو این هفته است.

در زیر از نظر کالین کانل مدیر اجرایی ACLU of Illinois در پاسخ:

“در روزهای اخیر به خصوص در دولت تهدید کرده است که ارسال بینام و نیروهای فدرال به شیکاگو و دیگر شهرستانها در سراسر کشور. با توجه به مستند سوء استفاده در پورتلند توسط نیروهای فدرال در برابر مطبوعات و کسانی که معترض پلیس کشتار مردم سیاه و سفید, روشن است که ما در یک مبارزه برای نجات دموکراسی ما در برابر یک بی پروا اداره خم در وحشت جوامع ما و به خطر انداختن زندگی می کند.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“اشتباه نکنید: trump’s فدرال آمريکا نمی خواهد به یک نیروی سازنده در شیکاگو است. به عنوان همکاران ما را دیده اند در پورتلند مغلوب ساختن پیشی جستن راز نیروها را با تهدید و ارعاب جوامع و ایجاد هرج و مرج است. این است که قانون و نظم است. این حمله به مردم این کشور و خاص حمایت از اعتراض و فشار در متمم اول قانون اساسی.

“آیتالله سیستانی مخالف استقرار نیروهای فدرال در شیکاگو با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. ما را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و هر گونه نیروهای فدرال مسئول اقدامات خلاف قانون اساسی.”

آیتالله سیستانی از اورگان در حال حاضر تحت پیگرد ماموران فدرال در پورتلند اورگان به بلوک خود را به قانون اساسی حمله به مطبوعات و ناظران حقوقی و در روزهای آینده برنامه ای برای فایل های اضافی و پرونده های حقوقی علیه ماموران فدرال در پورتلند.

آیتالله سیستانی اتحاد در زمینه دعاوی متعدد در سراسر کشور در پاسخ به قانون اساسی و اجرای حمله به روزنامه نگاران و معترضان از جمله تحت پیگرد رئیس جمهور تهمت و دیگر مقامات دولت برای شلیک گاز اشک آور معترضان در برابر کاخ سفید در ژوئن 1.

یک ACLU پست وبلاگ در بحران قانون اساسی در پورتلند است که در اینجا: https://www.aclu.org/press-releases/aclu-sues-federal-agents-portland.

این نسخه است که در اینجا: https://www.aclu.org/press-releases/aclu-comment-reported-dhs-plans-deploy-federal-forces-chicago.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>