واشنگتن – امروز در یک 5-4 تصمیم دیوان عالی کشور حکم داد که متحده را می توان مجبور به صندوق مذهبی آموزش و پرورش با استفاده از مالیات دهندگان دلار است.

اگر چه دادگاه قبلا اجازه متحده به مدرسه ارائه کوپن برنامه های در شرایط خاص آن نیز برگزار شده است که ممکن است را انتخاب کنید نه به انجام این کار مطابق با روشن تاریخی علاقه در اجتناب از مالیات دهندگان برای حمایت از آموزش مذهبی. این مورد Espinoza v. مونتانا گروه درآمدو تست شده است که اصل تصمیم گیری که آیا مونتانا دیوان عالی کشور می تواند با تکیه بر این دولت قانون اساسی به اعتصاب کردن یک برنامه بورس تحصیلی است که باید منحرف میلیون ها نفر از دولت دلار به مذهبی تحصیل. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) در زمینه کوتاهی amicus در مورد.

نظرات زیر هستند از موارد زیر است:

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

دانیل ماخ مدیر ACLU برنامه بر آزادی دین و عقیده: “این تصمیم را تضعیف واقعی آزادی مذهبی است و آخرین در یک اخلال خط از دیوان عالی کشور مورد حمله بسیار مبانی جدایی کلیسا و دولت است. در گذشته دادگاه استفاده می شود برای محافظت در برابر دولت-بودجه دین است. امروز دادگاه نه تنها مجاز بلکه در واقع مورد نیاز مالیات دهندگان به تعهد مذهبی آموزش و پرورش است.”

الکس رای حقوقی مدیر آیتالله سیستانی از مونتانا: “دیوان عالی کشور حکم معکوس یک مستدل نظر توسط مونتانا دیوان عالی کشور, به رسمیت شناختن آن است که تدوین کنندگان از مونتانا قانون اساسی بودند متعهد به تضمین این که آموزش و پرورش عمومی باقی می ماند رایگان از هر گرفتاری. امروز تصمیم را نادیده می گیرد که تعهد.”

اطلاعات بیشتر در این مورد را می توان در اینجا یافت نشد: https://www.aclu.org/cases/espinoza-v-montana-department-revenue

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de