آیتالله سیستانی خواستار قانونگذاران قانون پس از میشیگان مرد به ناحق بازداشت ‘به دلیل تشخیص چهره نمی توانید بگویید مردم سیاه و سفید از هم جدا’

آیتالله سیستانی روز چهارشنبه خواست سیاستگذاران برای پایان دادن به اجرای قانون استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره و ثبت اداری شکایت با پلیس دیترویت از طرف رابرت ویلیامز یک مرد سیاه و سفید بود که به ناحق بازداشت شده در ماه ژانویه پس از نرم افزار متعلق به Michigan State Police misidentified او را به عنوان یک دزدی از مغازه مشکوک.

“قانونگذاران باید برای جلوگیری از اجازه دادن به اجرای قانون برای تست آخرین ابزار در جوامع ما واقعی که در آن مردم رنج می برند و در زندگی واقعی عواقب” اعلام ACLU ارشد قانونی وکیل Neema سینگ Guliani. “از آن زمان گذشته برای نمایندگان مجلس برای جلوگیری از ادامه استفاده از این فن آوری است. چه اتفاقی برای خانواده ویلیامز هرگز نباید دوباره اتفاق می افتد.”

گروه تماس به صورت قانونی عمل آمد و پس از تقریبا یک ماه در سراسر کشور تظاهرات بیش از بدرفتاری پلیس از آمریکایی های سیاه و سفید که ویلیامز اشاره شنبه در یک op-ed برای واشنگتن پست در مورد تجربه خود را در حال بازداشت در چمن جلو در حالی که همسر و دختران جوان را تماشا و سپس بازداشت نزدیک به 30 ساعت.

به عنوان ویلیامز نوشت:

آیتالله سیستانی است که در محل سکونت شکایت علیه اداره پلیس از طرف من اما این است که به احتمال زیاد تغییر نمی دهد زیاد است. من نمی توانم unsee من که دست به دستبند قرار داده و به یک ماشین پلیس. اما آنها می توانید استفاده کنید من این تجربه را به خوبی به جهان است. که به معنی کمک به مطمئن شوید که دختران من نمی رشد در جهان که در آن گواهینامه رانندگی خود را و یا Facebook عکس ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به هدف پیگیری و یا به آنها آسیب برساند.

حتی اگر این تکنولوژی تبدیل می کند دقیق (در هزینه از مردم مثل من) من نمی خواهم من چهره به بخشی از برخی از دولت های پایگاه داده. من نمی خواهم پلیس در درب خود را زیرا آنها ثبت شد در اعتراض به دولت نمی مانند. من نمی خواهم این فن آوری خودکار و بدتر شدن سیاست های نژادپرستانه ما اعتراض. من نمی خواهم آنها را به یک سابقه پلیس برای چیزی است که آنها نمی مانند من در حال حاضر انجام.

من را به فکر کردن در مورد چگونه خوش شانس من این بود که صرف تنها یک شب را در زندان به عنوان حادثه به عنوان آن بود. بسیاری از مردم سیاه و سفید نمی تواند خیلی خوش شانس. خانواده من و من نمی خواهم به زندگی می کنند که با ترس است. من نمی خواهم کسی به زندگی با ترس است.

ویلیامز و همسرش ملیسا نیز بازگو تجارب خود را با پلیس دیترویت در یک ویدئو منتشر شده توسط ACLU:

شکایت به اداره پلیس دیترویت (DPD) به تشریح ویلیامز “دلخراش تجربه” و خواستار پرونده او را اخراج شود با تعصب و یک عذرخواهی. در این سند همچنین خواستار آن است که DPD توقف استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره برای تحقیقات; حذف عکس از ویلیامز از هر صورت به رسمیت شناختن پایگاه داده بخش با استفاده از; حذف mugshot گرفته و پس از دستگیری او از همه DPD و سوابق دولت; و بلافاصله در پاسخ به ویلیامز سوابق درخواست.

“هنگامی که شما اضافه کردن یک نژادپرست و شکسته تکنولوژی به یک نژادپرست و شکسته حقوقی کیفری سیستم شما نژادپرستانه و شکسته نتایج.”
—رابرت ویلیامز وکلای

فیلیپ شهردار ارشد کارکنان وکیل در ACLU در میشیگان امضا شکایت. شهردار نمایندگی ویلیامز با ویکتوریا برتون-هریس یک و دفاع جنایی وکیل خانواده قانون در McCaskey قانون PLC. وکلای مورد بحث ویلیامز تجربه و گسترده تر مسائل را با پلیس با استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی در یک ACLU وبلاگ پست چهارشنبه.

“چهره تکنولوژی تشخیص نمی توانید بگویید مردم سیاه و سفید از هم جدا” آنها نوشت و اشاره کرد که مطالعات نشان داده اند که آن را “ناقص و مغرضانه به طور قابل توجهی بالاتر از نرخ خطا استفاده می شود که در برابر مردم رنگ و زنان است.” در Williams’ مورد همه او تا به حال مشترک با یک دزد در یک ساعت مچی فروشگاه دوربین مدار بسته “است که آنها هر دو بزرگ-قاب سیاه و سفید مردان است.”

رفته به ادامه مطالب

قدرت غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک از طریق بقیه از این چرخه انتخابات

سخاوت شما بسیار مهم است برای نگه داشتن رویاهای مشترک زنده و در حال رشد است. لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“با توجه به تکنولوژی معایب و چگونه به طور گسترده ای از آن استفاده می شود با اجرای قانون امروز, رابرت به احتمال زیاد نیست اولین کسی که به ناحق بازداشت و از آنجا که این فن آوری است. او فقط شخص اول ما در حال یادگیری در مورد” شهردار و برتون-هریس اضافه شده است. که هشدار تکرار شد توسط کلر Garvie ارشد مرتبط با جورج تاون قانون مرکز در حریم خصوصی و تکنولوژی در یکی دیگر از ACLU پست وبلاگ:

دامنه محض پلیس تشخیص چهره استفاده در این کشور به این معنی است که دیگران را تقریبا به طور قطع شده و ادامه خواهد داشت—misidentified اگر نه بازداشت و به اتهام جرمی که مرتکب نشده. حداقل یک چهارم از 18,000 سازمان های اجرای قانون در سراسر ایالات متحده برای دسترسی به یک سیستم تشخیص چهره. بیش از نیمی از بزرگسالان آمریکایی هستند مانند آقای ویلیامز در گواهینامه رانندگی پایگاه داده جستجو با استفاده از تشخیص چهره برای تحقیقات جنایی (و در برخی از ایالتها برای اجرای مهاجرت بیش از حد). متحده صرف میلیون ها دلار در تشخیص چهره سیستم های که برخی از آنها در محل بوده است برای سال ها و در حال جستجو صدها اگر نه هزاران بار در هر ماه.

NPR گزارش روز شنبه که “دیترویت اداره پلیس گفت: پس از ویلیامز مورد بخش تصویب قوانین جدید است. در حال حاضر تنها هنوز عکس, نیست امنیت, فیلم استفاده می شود برای تشخیص صورت ، و آن است که در حال حاضر استفاده می شود تنها در مورد جرایم خشونت آمیز.”

اما برای منتقدان این تکنولوژی از جمله اصلاحات به اندازه کافی نمی رویم.

“رفع تکنولوژی نقص نخواهد پاک کردن خطرات آن” استدلال شهردار و برتون-هریس. “امروز پلیس نشان داد تا در رابرت خانه به دلیل الگوریتم اشتباه کردم. فردا از آن می تواند به دلیل کاملا دقیق الگوریتم شناسایی او در اعتراض به دولت نمی مانند و یا در یک محله که در آن کسی که فکر نمی کنم او تعلق دارد.”

“برای رسیدگی به خشونت پلیس ما نیاز به آدرس فن آوری است که تشدید آن را بیش از حد” آنها ادامه داد. “هنگامی که شما اضافه کردن یک نژادپرست و شکسته تکنولوژی به یک نژادپرست و شکسته حقوقی کیفری سیستم شما نژادپرستانه و شکسته نتایج. هنگامی که شما اضافه کردن یک تکنولوژی مناسب برای شکسته و نژادپرستانه نظام حقوقی شما تنها به طور خودکار این سیستم معایب و ارائه آن را به یک ابزار کارآمد از ظلم و ستم.”

برخی از نمایندگان—از جمله بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), که توییتی در مورد ویلیامز مورد چهارشنبه—نام کرده اند به صورت محدود و یا به طور کامل منع اجرای قانون استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره. وجود دارد در حال حاضر هیچ ملی محدودیت با وجود فشار از گروه های حمایت از جمله آیتالله سیستانی و مبارزه برای آینده است.

“چه اتفاقی افتاد به رابرت ویلیامز و خانواده اش باید یک بیدارباش برای قانونگذاران” مبارزه برای آینده معاون اوان گریر گفت: در یک ایمیل به چهارشنبه. “تشخیص صورت در حال انجام است آسیب در حال حاضر. این است که برخی از Orwellian تکنولوژی آینده. این است که امروز اتفاق می افتد. و قانونگذاران نیاز به عمل به امروز به ممنوعیت استفاده از این خطرناک نواخته مغرضانه و تهاجمی فناوری که تنها در خدمت به طور خودکار و تشدید موجود اشکال تبعیض در پلیس.”

در صورت عدم اقدام کنگره برخی از شهرداری باید رای به ممنوعیت آن را به عنوان بخشی از آیتالله سیستانی به رهبری مبارزات—اخیرا بوستون شورای شهر در یک اتفاق آراء در روز چهارشنبه. ACLU ماساچوست مدیر اجرایی کارول رز گفت: در پاسخ به این حرکت است که “همه کسانی که زندگی در ماساچوست سزاوار این حمایت آن زمان برای ماساچوست مقننه به مکث را فشار دهید در این تکنولوژی با عبور از یک ایالت مهلت قانونی دولت استفاده از چهره نظارت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de