آیتالله سیستانی خواستار دانشجو حریم خصوصی حمایت برابر از راه دور آموزش دسترسی

واشنگتن – حتی در طول یک بیماری همه گیر دولت باید یک الزام قانونی برای ارائه تمام دانش آموزان دسترسی برابر به یک کافی آموزش و پرورش, اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و بیش از 25 ACLU دولت فصل هشدار داد در نامه به دولت و رهبران محلی در سراسر کشور.

برای کمک به دیدار با این تعهد در طول COVID-19 گیر آیتالله سیستانی خواهان کنگره و دولت های ایالتی و محلی اطمینان حاصل شود همه دانش آموزان باید دسترسی برابر به فن آوری است که موثر از راه دور یادگیری ممکن است که قوی و یکنواخت حریم خصوصی پادمان در محل برای محافظت از دانش آموزان در کلاس درس مجازی. آیتالله سیستانی نیز خواستار در کنگره به ارائه میلیاردها دلار در بودجه به عنوان بخشی از آینده COVID-19 بسته امداد برای دیدار با پهنای باند دسترسی به تکنولوژی و نیازهای دانش آموزان و دیگر نهفته افراد است.

“در زمان بحران بهداشت عمومی نمی بهانه دولت از مسئولیت خود را به اطمینان حاصل شود همه دانش آموزان باید دسترسی برابر به آموزش با کیفیت — این باعث می شود که مسئولیت حتی مهم تر گفت:” آیتالله ارشد وکالت و سیاست, مشاور چاد مرلو. “فرزندان ما نباید به استرس در مورد سقوط همسالان خود به سادگی به خاطر خانواده شان نمی توانیم دسترسی به اینترنت و یا یک کامپیوتر است. و نه باید آنها را به ترس خواست به عنوان تجاوز و یا قرار دادن اعضای خانواده در خطر اخراج به دلیل زمان از راه دور یادگیری فن آوری های فاقد حریم خصوصی ابتدایی حمایت.”

بسیاری از دانش آموزان به خصوص دانش آموزان کم درآمد و دانش آموزان از رنگ و عدم دسترسی به تکنولوژی و خدمات ارتباطات است که ضروری است برای آموزش از راه دور. دانش آموزان با ناتوانی و حتی بیشتر به چالش.

“هیچ بچه بر روی زمین بود و مسئول این شرایط و بنابراین ما نباید رنج می برند به دلیل آن است. این مهم است که ما با توجه به شروع مشکل از فن آوری دسترسی در حال حاضر از آنجا که ما دیده ایم چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما اصلا مشکل به زودی به اندازه کافی” گفت: الا روزنبرگ دبیرستان کاربر از کارولینای شمالی است.

“در حالی که من در حال انجام بهترین خود را, آن است که کار نمی کند. من زندگی می کنند در یک منطقه روستایی که بدان معنی است که بسیاری از همسالان من لازم نیست که هر گونه دسترسی به اینترنت در خانه های خود. مدرسه گفتن است که آنها نیاز به انجام کار خود را در پارکینگ در اتومبیل های خود را. است که یک محیط یادگیری خوب” گفت: میا Genovese دبیرستان کاربر از مریلند.

ترکیب این نگرانی فناوری صنعت محصولات آموزشی اغلب استفاده می شود به جمع آوری احداث مخازن بسیار شخصی اطلاعات دانش آموزان. برخی از این محصولات نیز فعال شرکت ها و مدارس برای جاسوسی بر روی دانش آموزان یک تمرین است که علاوه بر تشدید بیش از انضباط دانش آموزان از رنگ.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این است که در حال حاضر به اندازه کافی سخت به عنوان آن است. ما اصلا نیاز به فن آوری به ما شکست و آن را حتی سخت تر” گفت: Adrianna Parrino یک دانشجوی سال دوم دبیرستان از آریزونا.

ACLU دولت فصل را با ارسال نامه به مقامات دولتی در آلاسکا, Arizona, California, California, ناحیه کلمبیا, گرجستان, هاوایی, ایندیانا, مریلند, ماساچوست, مینه سوتا, Missouri, Nevada, New Mexico, New York, کارولینای شمالی, پنسیلوانیا, کارولینای جنوبی, یوتا, واشنگتن, غرب ویرجینیا و ویسکانسین.

در آن نامه به کنگره آیتالله سیستانی اصرار اعضا به ارائه 2-3 میلیارد دلار در هر ماه برای مدت بحران و برای حداقل 30 روز بعد از بحران به پایان می رسد برای مواقع اضطراری بهره مند شوند به خدمات باند پهن در دسترس همه واجد شرایط خانواده های کم درآمد و همه خانواده ها دچار مشکلات به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. برای کمک به دانش آموزان بیشتر این سازمان همچنین خواهان در کنگره به ارائه 4 میلیارد دلار برای مواقع اضطراری قابلیت اتصال صندوق به پیشنهاد تشکر. لطف Meng و سن. Ed Markey که پوشش کمک فوری برای دانش آموزان و کتابخانه کاربران که نیاز به دسترسی به تکنولوژی به تعامل از راه دور و آموزش از راه دور در خانه های خود.

نامه ای به کنگره است که در اینجا: https://www.aclu.org/letter/aclu-letter-congress-urging-broadband-access-funding-phase-4-covid-19-package.

یک نمونه نامه متحده است که در اینجا: https://www.aclu.org/letter/aclu-ma-letter-state-officials-urging-student-privacy-protections-equal-remote-learning.

یک پست وبلاگ در اخبار امروز است که در اینجا: https://www.aclu.org/news/disability-rights/in-fear-of-falling-behind-and-privacy-invasions-students-demand-action-on-remote-learning.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im