آیتالله سیستانی: زندان می تواند دو برابر ایالات متحده coronavirus تلفات

مارس 23 (UPI) — تعداد مرگ و میر در ایالات متحده به coronavirus ممکن است در نهایت دو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیش بینی مگر اینکه زندان جمعیت کاهش می یابد, اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا هشدار داد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را Coronavirus نیروی کار پیش بینی شده در اواخر ماه مارس بين 100000 240,000 مرگ و میر به ویروس اما بررسی اپيدميولوژيک منتشر شد شنبه توسط سازمان غیر انتفاعی و علمی همکاران گفت که کاخ سفید می تواند توسط 100,000 با توجه به حذف از زندان از عمومی ترین مدل های.

“اعداد استفاده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا حد زیادی موفق به در نظر گرفتن عوامل متعددی است که انفجاری افزایش از دست دادن زندگی مگر اینکه اصلاحات بنیادی به تصویب رسید به منظور کاهش این کشور زندان جمعیت” در این گزارش است.

کسانی که نادیده گرفته عوامل عبارتند از: ایالات متحده دارای بالاترین حبس و میر در جهان, ساخت مدل بر اساس داده ها از کشورهای دیگر درک مرگ و میر; ایالات متحده در زندان ها و زندان ها به سر می برند و “قابل ملاحظه ای پایین تر” به کسانی که از اروپا و دیگر کشورهای غربی و زندان می تواند به عنوان ناقل بیماری با توجه به بالا بودن تعداد زیادی از مردم آنها تخلیه روزانه را به جوامع.

“به عنوان یک نتیجه از حرکت ثابت بین زندان و گسترده تر جامعه ما زندان را به عنوان بردار برای COVID-19 همه گیر در جوامع ما” در این گزارش است. “آنها را تبدیل به آتشفشان واقعی برای گسترش ویروس.”

در این گزارش نتیجه گیری اجتماعی فاصله اقدامات اتخاذ شده توسط بزرگتر جامعه و بی اثر خواهد شد مگر اینکه تمدید حبس امکانات نیز هست.

برای جلوگیری از وقوع این ACLU به نام مقامات به سرعت کاهش بازداشتگاه جمعیت.

این گزارش منتشر شد یک هفته پس از سه ایالت و واشنگتن دی سی ثبت شده خود را برای اولین بار زندانی و میر ناشی از COVID-19.

ACLU شده است هل دادن متحده برای آزادی زندانیان آسیب پذیر به کوروناویروس.

این گزارش که بر اساس داده ها از بیش از 1200 متوسط و بزرگ زندان سیستم های که جوامع اطراف آن حساب برای 90 درصد از جمعیت ایالات متحده.

“نگه داشتن مردم از زندان موجب صرفه جویی در زندگی — هر دو در داخل زندان و در اطراف آن جامعه” آیتالله سیستانی در بیانیه ای گفت. “زندگی در معرض خطر هستند. زمان عمل در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de